Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2008 o 15:20, don Scovrone napisał:

Tarninów - Wojska Polskiego elo ;-)

Połowa podziemia jest z Tarninowa... ;p Tez sie tam chyba kiedyś przeprowadzę ;p Ja na Św. Wojciecha mieszkam, więc na Tarninów blisko ;p Z tej dzielnicy już się robi stolica Legnickiego Rapu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po przesłuchaniu TPWC...i muszę powiedzieć,że nie jest złe ;) Bardzo fajny jest kawałek "Janek,pożycz".Płyta to na pewno coś nowego,ale gdyby porównać z "Muzyką rozrywkową" Pezeta wypada gorzej. Gdyby tylko niektóre bity wymienić i zamiast "Uderz w puchara" dać remix z Tede to byłoby o wiele lepiej :D a tak to 3/5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sesja zdjęciowa do okładki "Ścieżki Dźwiękowej" odbyła się w na terenie Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser. Autorem zdjęcia jest znany warszawski fotograf, Jan Kriwol.

Na zdjęciach BMW Tedego ma założone 22 calowe felgi firmy Rennen. Te potrójnie chromowane felgi są dodatkowo ręcznie wykończone kryształami Swarovskiego. Totalny, ekskluzywny lans, tylko dla wybranych. Do tego unikatowy sweter zapowiadający nietypową kolekcję autorskiej odzieży Tede, PLNY Textylia i ulubione obuwie Tede, czyli Air Max Classic.

"Postindustrialne wnętrza i nowoczesna linia samochodu dały oczekiwany efekt. Jestem bardzo zadowolony zarówno ze zdjęcia, jak i całej płyty. Przekonajcie się sami. Płyta w sprzedaży już pod koniec czerwca" - dodaje Tede.

Jak zapowiada wytwórnia Wielkie Joł płyta zatytułowana Ścieżka Dźwiękowa to kolejna, nieprzeciętna produkcja, tego najbardziej rozpoznawalnego rapera. Ścieżka Dźwiękowa to płyta zupełnie inna niż wszystkie poprzednie, lecz jak zawsze szczera do bólu i kontrowersyjna.

Płyta "Ścieżka Dźwiękowa" dostępna będzie w trzech wersjach: Pierwsza to klasyczne wydanie CD z nagraniem audio. Druga, ekskluzywna edycja "Ścieżki Dźwiękowej" to wydanie składające się z audio CD oraz płyty z filmem dokumentującym proces twórczy, jaki miał miejsce podczas nagrywania płyty w Wielkie Joł Studio. Trzecią wersją będzie wersja czysta albumu audio. Pozbawiona wulgaryzmów płyta pojawi się na rynku w ściśle limitowanej ilości 1000 egzemplarzy.

Muzykę na "Ścieżce Dźwiękowej" skomponował WDK. Stworzone specjalnie na ten album i starannie wyselekcjonowane kompozycje tworzą nie tylko tło muzyczne dla rapu Tede. Stanowią dla niego uzupełnienie i równowagę wynosząc jego rap wysoko ponad poziom innych rodzimych raperów.

Warszawska Wytwórnia Wódek "Koneser" funkcjonowała od 1897 roku. Był to jeden z pierwszych warszawskich zakładów oświetlanych elektrycznością. Zakład jest zlokalizowany na powierzchni około 50 tys. metrów kwadratowych, otoczony praskimi ulicami Ząbkowską, Białostocką, Nieporęcką i Markowską. Po odzyskaniu niepodległości w 1918 roku i po reformach gospodarczych podjętych w latach 20-tych ustanowiono w 1928 roku Polski Monopol Spirytusowy. Zakład na Ząbkowskiej stał się przedsiębiorstwem wiodącym w branży. Tutaj opracowano popularne do dziś w kraju i poza jego granicami marki takich wódek jak: Wyborowa, Luksusowa, Żubrówka i inne.

Obecnie na terenie nieruchomości przy ul. Ząbkowskiej 27/31 Fundusz Inwestycyjny BBI Development NFI S.A wraz ze Spółką "Juvenes" przygotowuje projekt developerski.

http://www.hip-hop.pl/reportaze/index2.php?id=1212151272

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 20:29, Damian14BO napisał:

Z jakiego albumu pochodzi ten track? Bo szukam, szukam i nie moge powiazac go z zadna
plytka :/
Deluks feat. RDW, Rybson: Jak nie my to kto?
http://pl.youtube.com/watch?v=SPmfBb1WWhw&feature=related


Kurde :P trzeba drogą dedukcji...kawałek jest już stary, bo pamiętam, że Masta go zapodał chyba niecały rok temu...jeżeli nie pochodzi, z żądnej płyty Delkuska to oznacza, że zrobili taki kawałek od tak. Może to był singiel jakiś...płyty, która nie wszyła...hmmm, ale co jak co to fajny kawałek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 19:36, MiejskiKlasyk napisał:

Jak zapowiada wytwórnia Wielkie Joł płyta zatytułowana Ścieżka Dźwiękowa to kolejna,
nieprzeciętna produkcja, tego najbardziej rozpoznawalnego rapera.


To zdanie mnie bardzo uderzyło. Rozumiem jednak, że to cytat z reportażu i wybaczam tą herezję ;P

Co do płytki to nie jaram się ale pewnie ją sprawdzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 22:20, Valentino S.A. napisał:

a gdzie ty masz tam herezje ? serio bo ja coś nie skumałem ;)


Najbardziej rozpoznawalny raper? Jakbyś usłyszał słowo raper z kim byś je w pierwszej kolejności skojarzył? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 20:29, Damian14BO napisał:

Z jakiego albumu pochodzi ten track? Bo szukam, szukam i nie moge powiazac go z zadna
plytka :/
Deluks feat. RDW, Rybson: Jak nie my to kto?
http://pl.youtube.com/watch?v=SPmfBb1WWhw&feature=related


Ten kawałek jest kozak:P Dopiero niedawno go usłyszałem, ale po prostu świetny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem ostatnio słuchać dużo Fort Minor, spodobały mi się niektóre kawałki. W związku z tym mam pytanie, czy są inni wykonawcy mający styl podobny do FM? Wiecie o co chodzi, ciekawa linia melodyczna itd. Nie znam się na tego typu muzyce dlatego proszę o wyrozumiałość jeżeli piszę głupoty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadany przeze mnie nowy track Hejta ;]
http://www.sendspace.pl/file/QFd0T0Ai/ - IMO kozak ;] Bit z Why We Thugs Ice Cube''a ;] Myślałem że trudno będzie się Hejtowi w to wpasować, ale kozacko pojechał, ładnie sie wpasował ;]
Tak BTW, ten kawałek jest już z pojemnościówki, nagrany już w studio Elementu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 13:11, MiejskiKlasyk napisał:

Zapowiadany przeze mnie nowy track Hejta ;]
http://www.sendspace.pl/file/QFd0T0Ai/ - IMO kozak ;] Bit z Why We Thugs Ice Cube''a
;] Myślałem że trudno będzie się Hejtowi w to wpasować, ale kozacko pojechał, ładnie
sie wpasował ;]
Tak BTW, ten kawałek jest już z pojemnościówki, nagrany już w studio Elementu ;]


No, no nice :) Hmmm jarałeś sie tym bitem wiec czemu się nie dograłeś ? :P A co do mikrofonu to chyba malutka różnica :P Ale wiadomo zawsze to coś :) braaaaagaccccciooooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2008 o 14:16, Kermit 13 napisał:

No, no nice :) Hmmm jarałeś sie tym bitem wiec czemu się nie dograłeś ? :P A co do mikrofonu
to chyba malutka różnica :P Ale wiadomo zawsze to coś :) braaaaagaccccciooooo :D

Ja do Hejta jeśli już, będę się dogrywał jak podskilluje ;] Teraz psułbym tylko kawałki ;p Za swoje (I Bojana) EP zabieram sie dopiero na wakacje, albo jak poprawię wszystkie oceny (Miałem 6 zagrożeń, zostało 2 :D:D:D Zdam już PRAWIE na pewno ;]). Wtedy będę tym bardziej podjarany (Bo teraz mam głowę zawaloną szkołą), zajawka się zwiększy, top i kawałki lepsze będę nagrywał ;] Szieeeeaaaa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś pracowałem nad kolejną produkcją...jakoś taki pomysł miałem na (w wolnym tłumaczeniu :P) "coś związane z płynącym czasem + klimatem, który odda powagę sprawy" No i od rana siedzę i robię (dziś zrobiłem sobie wolne :> )i powstało :] A tak pomyślałem, że pokaże wam dzisiejsze ''wypociny'' :] Bit zostanie wykorzystany na płytę, wiec raczej nie do ''legalnego'' wzięcia (lol) ;) Wł. głośno...oddalcie się od monitora i zamknijcie oczy i słuchajcie :] Myślę, że tak to zrobiłem, że będziecie sobie wyobrażać ten płynący czas i ''powagę'' :] Tak btw ciekawe czy ktoś wie z jakiego filmu wyciąłem sampel :P

Oczywiście proszę o oceny no i ew. zmiany lub dodatkowe pomysły ;) I jak zwykle wykorzystanie bez zgody autora surowo zabronione :> hehe :D

http://www.sendspace.pl/file/FTHKgewq/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Ci człowieku tego, że wytrzymałeś jakoś pierwsze godziny z FL i się nie zniechęciłeś i robisz świetne biciwa. Ja podchodziłem do tego programu już wiele razy, a lepsze bity niż na FL to kleje na swoim ciele (nie pytajcie o szczególy, efekty chorych faz xD).

Mam do Was takie pytanko. Co myślicie o ludziach, którzy próbują robić rap, ale wychodzi im to BEZNADZIEJNIE (!!!). Czasami mnie to denerwuje, bo Ci ludzie często nie zdają sobie z tego sprawy, że są koszmarni. Ale z drugiej strony może jak podniosą skille to będzie lepiej. A jak nie słyszeliście jeszcze prawdziwej miazgi to zapodaję kawałek o moim mieście - http://pl.youtube.com/watch?v=iQOzwF8BBk0 . Słuchać z zatkanymi uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować