Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2008 o 00:01, Luque Skywalker napisał:

mój mały remix:

http://boomp3.com/listen/c783509/ice-cube-hello-skywalker-rmx

miałem z tym skończyć, ale ten wyjątkowo mi się podoba i chciałem się nim podzielić ;]


Całkiem nie złe :D Choć podkład pod refren mógłby być inny, ale pod zwrotki kozak :D Tak btw skąd ty bierzesz te acapelle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 12:15, Kermit 13 napisał:

Całkiem nie złe :D Choć podkład pod refren mógłby być inny, ale pod zwrotki kozak :D
Tak btw skąd ty bierzesz te acapelle ?


glownie blacklabelled.com a takze po forach szukam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kozacki kapelusz ;]
Dobra, serio- koszulka naprawde elegancka.
Ale za to ja mam wiekszy burdel* na biurku! ;>

* - ciekawe, czy za to slowo tez sie tu leci w dol... oraz kto o tym doniesie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 17:08, Damian14BO napisał:

Kozacki kapelusz ;]

Dziewczyna Hejta przywiozła mu ten kapelusz z Holandii ;p Ja na ten kapelut mówię Panama Gangsta''s Hat xD

Dnia 05.06.2008 o 17:08, Damian14BO napisał:

Dobra, serio- koszulka naprawde elegancka.

A dzięki ;p

Dnia 05.06.2008 o 17:08, Damian14BO napisał:

Ale za to ja mam wiekszy burdel* na biurku! ;>

A tam, a tam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ziom, to nie poznałeś po jego stylu pisania i po tym, że mówi, że jest z Legnicy? xDD

Btw. Ja właśnie domowe studio skompletowałem więc się dzieje, dzieje się xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 19:40, Phelela napisał:

Dobra dam swój kawałek :] : ja 1 , kolega 2 i kolejny kolega 3 ;D
http://infobot.pl/r/wFP


Kurde, fajnie by było jakbyś up''a zrobił na jakiś inny serwer bez limitów :) Stałe I.P. i osiedlówka to męka...:P

MiejskiKlasyk Uuu :P "...I''m a gangsta, gangsta..." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 19:40, Phelela napisał:

Dobra dam swój kawałek :] : ja 1 , kolega 2 i kolejny kolega 3 ;D
http://infobot.pl/r/wFP


Trzeci koleś zownował kawałek. Pozytywnie w sumie całość. 2 mogłby popracować jeszcze nad flow i było by git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 19:40, Phelela napisał:

Dobra dam swój kawałek :] : ja 1 , kolega 2 i kolejny kolega 3 ;D
http://infobot.pl/r/wFP

Rzeczywiście trzeci kolega poleciał najlepiej, jednak reszta wiele nie odstaje od niego. Praktyka czyni mistrza...;)
Słychać że macie dobry sprzęt, na jakim mikrofonie i karcie dźwiękowej nagrywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 20:27, don Scovrone napisał:

Ogłoszenie niepłatne]

Ma ktoś instrumental do "Breathe" Fabolousa, ale żeby nie słychać było chórku "breath,
o" w tle? :P


Nie wiem czy ten inst. wyszedł wogóle w takiej wersji jak mówisz. Ja nie znalazłem, sam mam tą wersje z chórkami, czas: 1:59 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ... Dużo jest kawałków Kalibra, czy Paktofoniki, gdzie Magik ma tak poryte flow jak w "+ i -", bo za niedługo będe od kumpla zaporzyczał płytki ich a tym kawałekim jaram się głównie ze względu na wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cała płyta Księga Tajemnicza to właśnie to co Plus i Minus, czyli Psycho Rap. Na Allegro
> pewnie jeszcze idzie to kupić, bo w sklepach to już tego nie ma.

No Księgę można spokojnie dorwac za 20 - 30 zł na allegro z tego co widzę, a na wiki wypatrzyłem jeszcze że Nagły Atak Spawacza się w tych klimatach obracał. Cytat z wiki "Stylistyka utworów jest różna - niektóre są mroczne, psychodeliczne lub wesołe, żartobliwe." ... centralnie jakbym czytał o Insane Clown Posse :D, bo to w sumie chyba od nich się wywodzi cały ten ''wicked shit'', chociaż przed nimi jeszcze Esham zaczął rozkminy ze swoim Acid Rap''em. No ale jeśli chodzi o stricte horrorcore, to pierwsza płyta to chyba właśnie od Clownów wyszła "Carnival of Carnage" [pierwsza z serii 6 kart Jockera ... polecam całą serię :D] w ''92 roku.
Ogólnie teraz ogarniam ludzi z Psychopathic Records, no a czekając na pare krążków Twiztid, Anybody Killa, Boondox''a i innych wykonawców z wyżej wymienionej wytwórni, posłucham sobie K44 i jak jeszcze uda mi się dorwać to coś od N.A.S. ... Jak się zajaram to znowu trzeba będzie kase wywalić na płyty :D ... a już nie chce mi się liczyć, tego co wydałem na samych Clownów i Twiztid ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować