Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Zaraz zaczną się rzucać,że pimp,że tylko "Money Cash Hoes" :P
Pierwsza płyta jest świetna,tak samo The Blueprint,The Black Album,American Gangster.Co do Kingdom Come zdania są skrajnie podzielone...co do jego samego to mi się podoba i jego głos i jego flow,styl (ale to wszystko kwestia gustu :D).generalnie to jeden z moich ulubionych raperów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 23:24, HiSin napisał:

co sądzicie o Jay-z?


Jeden z najlepszych w tym biznesie.

Kiedyś nie podobało mi się jego flow [głównie z Reasonable Doubt], ale wkręcił mi się po przesłuchaniu Vol. 2, Blueprint''ów i Black Album [< mój ulubiony, moc bangierów]. Kingdome Come osobiści uważam za niewypał, ale może za mało się w niego wsłuchałem. Za to na American Gangster pokazał, że w krótkim czasie potrafi zrobić naprawde dobrą płytkę [wyszła nie cały rok po KC].
Ogólnie to nawet jeśli się komus nie podoba jego styl, to koles zasługuje na szacunek.

Jestem ciekaw, czy plotki o Blueprint 3, które kiedyś można było usłyszeć, mają w sobie jakieś ziarno prawdy.


Z innej beczki. Soluja Boy vs Ice-T ?... nie wiem jak to skomentować. Dzieciak ogólnie myśli że jest kozakiem bo nagrał jeden dobry klubowy bangier i mu Collipark płytę wydał xD Z reszta zobaczcie sami > http://www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshh776F4opEF4yL4fEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świerzy mixtape kolesia z Elbląga.
Płytka odchodzi trochę od jego crunkowego stylu jaki prezentował wcześniej.

Kushin - Zachmurzone Mysli

Tracklista :

01 Kushin - Intro
02 Kushin - Samotny Goniec
03 Kushin - Hip Hop Zyje
04 Kushin - Skit 1 (Beatbox)
05 Kushin - Zachmurzone Mysli
06 Kushin - Pomysl
07 Kushin - Jestem Soba (feat. Detmi)
08 Kushin - Fotografia
09 Kushin - Skit 2 (Testosteron)
10 Kushin - Bruksela
11 Kushin - To co liczy sie (feat. DPD)
12 Kushin - Droga Mamo
13 Kushin - Skit 3 (Laska z Polski)
14 Kushin - Kiedys Bylo Inaczej (feat. Kari & BeNTeK)
15 Kushin - Outro
16 Kushin - Bonus - Hip Hop Zyje (Remix)

http://www.sendspace.pl/file/AE8XacXv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ten Soulja Boy się pogrąża...po prostu żal.pl xD najpierw się wyśmiewa z Ice-T,że "old as fu**",że nagrywał West Coast a jest z New Jersey i jak mógł zrobić kawałek "Fu** the police" jak gra policjanta a potem mówi,że go szanuje...coś tu jest nie tak.Poza tym nastoletni,początkujący "raper" podskakuje do kogoś takiego jak Ice-T ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 16:23, Dante Dy`nei napisał:

Z innej beczki. Soluja Boy vs Ice-T ?... nie wiem jak to skomentować. Dzieciak ogólnie
myśli że jest kozakiem bo nagrał jeden dobry klubowy bangier i mu Collipark płytę wydał
xD Z reszta zobaczcie sami > http://www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshh776F4opEF4yL4fEX


Daj Pan spokój, co za popaprany lamus. Co on śmieje się, że jest stary? Że jest legendą? Fajne argumenty, zresztą niech się promuje jak umie, bo kawałkami się nie wypromuje.

Co do klipu El Polako to o niebo lepszy, niż ten ostatni do ZGR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, muszę przyznać, że nie spodziewałem się tak dobrej płyty po Guralu :P

Jedynym jej minusem jest pierwsza zwrotka w "Złotych maskach".

Już nie będę mówił o bicie do "El polako" ale patrzcie na "Zachodni wiatr wieje"...
Kawałek po prostu niszczy i niszczy wszystko! Ale mi się to wkręciło. W ogóle cała płyta wspaniała i już mi się nie chcę rozpisywać nad jej superlatywami, ach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, akurat ten kawałek najmniej mi sie podoba :D. Za to ubostwiam wrecz genialne intro i outro oraz ''Łyk ginu, lodu i cin cinu'', niesamowity banger :d. Miażdzy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem, że niestety nie mam jeszcze ani świeżej płytki Gurala ani Tedego (ale załapałem się na kolekcjonerkę Łony ;] ) i z braku nowego rapu ostatnio jadąc rowerem załączyłem sobie płyciwo Hejta i... za pierwszym razem tego nie doceniłem, ale teraz mi się wkręciło ;] Tytułów nie znam, bo mam to wypalone na cd, ale najbardziej podobał mi się "Niemy krzyk", dwa kawałki z featuringami (szczególnie ten z Esterem), Intro (jak już kiedyś wspominałem) i tytułowe "Nawracam rapem". I jeszcze skit o marynarce ;D Świetna robota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM JA WAS XD
Nowego PC kupiłem, i mam w nim problem z kartą sieciową, teraz jest w serwisie, i siedzę na jakimś shitowtym złomie, ale jest net ;] Ale mi sie nudziło bez forum O.o Grało sie w Stalkery, Crysisy itp, ale forum i tematu o Rapie, nic nie zastąpi ;] Myśleliście że nie żyje pewnie xD Teraz zacofany jestem nieziemsko, bo dwa tygodnie chyba bez dostępu do neta, zero informacji o nowych płytach, dobrze że Hejt mi pokazał promomix DGE, bo juz bym miał całkiem downa xD Mówta panowie, co się szykuje nowego w Rapie? ;]

Tak BTW: Meine neue PC:
Procek Intela Q6600, cztery rdzenie
2 GB RAM
GeForce 8800
HDD 1 TB (Muzy mi sie mieści dużo ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nic się nie działo, oprócz tego, że wyszły 4 mega zajebiste płyty :D
Tede - Ścieżka Dźwiękowa (mam w Limited Edition z filmem na DVD, jutro go oglądne to powiem co i jak :D)
Gural - El Polako
Lil Wayne - Carter 3 (Twój ulubieniec :D)
Three6Mafia - (coś tytułu zapomniałem :])

BTW: Nie wiem jak dla was, ale mi się jednak bardziej podoba płyta Tedego, po 1 przesłuchaniu, nie była taka spoko, ale teraz mam Lila, Gurala i Tedego do słuchania, a słucham tylko praktycznie Tedzika. Wszystkie płytki są grube, ale jednak Tede dla mnie wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Zemdlał i narobił pod siebie z wrażenia>
O.o, El Polako, ŚD, cholera, a ja tego nie mam ;/. Trzeba będzie wykminic hajsy, i kupić te płyty. Bity z tego co wiem na El Polako to miazga, niszczą banie ;D Ten z tytułowego kawałka to IMO przekozacki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na kozaku jest ElPolako :) Mi się bardziej podoba ŚD bo mam faze na taki typowo wakacyjny klimat i na tej płycie czuć taki właśnie klimat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o "Insert" Łony i Webbera. Dzięki komuś, kto mi polecił Ł, bo jest naprawdę świetny. Nowa płyta też wymiata - jak reszta jego twórczości dość wyraźnie odstaje od reszty polskiego rynku, ale mi się naprawdę podoba. Szkoda tylko, że znajduje się tu tak mało utworów...

A co do reszty - Carter zapowiada się świetnie (część kawałków można znaleźć na mixtape''ach), niestety polska cena jest dość odstraszająca. Czekam na obniżki.

O nowej płycie T6M nie słyszałem, ale z chęcią przyjrzałbym się jej bliżej. Są na YT jakieś piosenki z niej?

Ścieżkę Dźwiękową i El Polako znam jak na razie właśnie z YT i na razie bardziej podoba mi się ŚD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha a ja się już zasłuchuje El Polako i Ścieżką - da mnie mistrzostwo :] Ba gdy na płycie podobają mi się więcej niż trzy kawałki (albowiem powiadam wam, mało jest takich płyt - jestem wybredny) to wiem, że to płyta dla mnie i jest cudowna :D Już mam swoje ulubione kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować