Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dla mnie 2 płyty są w kosmos. Wydaje mi się, że na poprzedniej były lepsze bity, ale na tej są o wiele lepsze texty. Ale może to dlatego, że płyta jest świeża. No i brak Wilka wyszedł na plus.

A co Valentino, też kupiłeś limitowaną edycję, że już słyszałeś? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 19:58, don Scovrone napisał:

Oj nie :]
Jest dużo numerów lepszych od tego. Ani Ostry jakoś mnie nie poraził ani bit jakiś fajny
:P


Oj tak ;D
Bit jest miazga i zwoty też dobre.
No i jeszcze Pelson odwalił dobry track "Czasem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 17:24, Lesz3yk napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=UIYZkb5CcXE&feature=related

Stary koncert Kaliber 44. Choć kocham pierwszą płytę, to szczerze mówiąc widać, że jest
to materiał średnio nadający się na koncert. Te ruchy pod sceną ;)

A chłopaki też młodziutkie - Joki prawie nie poznałem ;)

Taki jakby koncert pod akademikiem :). Późniejsze koncerty (takie profesjonalne), które były bodaj puszczane na "dwójce" były wypasione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę dni nie pisałem nic to nadrobię trochę zaległości :)
1. Doszła mi płytka ostrego, Jak Nie Ty, To Kto? Całkiem spoko, w sumie nic nowego, ale jako że jestem kolekcjonerem to co mi pozostaje?:D
2. Przesłuchałem ostatnio nową płytę DJ Khaleda, niby nie ma żadnego super bangiera, którego by się słuchało na okrągło, ale za to prawie każdy kawałek ma coś w sobie. Solidna płytka, kawał dobrej roboty.
3. Nowa Molesta, Boże jak się ciesze że bez Wilka. Normalnie nie trawie typa (choć parę dobrych tekstów miał). Płyciwo grube i warte zainwestowania kasy. Narazie tyle, przesłucham parę razy jeszcze to może napiszę coś więcej :)
4. Zajarałem się ostatnio takim składem jak Jurassic 5. Znacie, lubicie? W sumie dopiero zaczynam słuchać ich rapu, co mi polecicie z ich dyskografii? Które płyty/kawałki najlepsze?
Dla tych co nie kojarzą, zapodaje narazie 2 kawałki, które najbardziej mi przypadły do gustu:
Jurassic 5 - What''s Golden http://pl.youtube.com/watch?v=ohi8NlxjtTQ
DJ Format featuring Jurassic 5-We Know Something http://pl.youtube.com/watch?v=pkjTM4AfYdU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z Hejtem nagrałem już dzisiaj kawałek na mixtape. ;] Teraz jeszcze nam solowe zostały, i my już mamy to co mieliśmy zrobić, z głowy. Kiedy w ogóle jest termin składania tego w całość? Koniec września?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kot z Cheshire - "Nie wiem czy z poglądami warto się zgadzać, ale żaden gej czy lesbijka mi nie przeszkadza"

Dostałem dziś Molestę - jeszcze nie przesłuchałem. I tu taka myśl. Jak zamówiłem, to stwierdziłem, że to jednak nic limitowanego, bo skoro ma to 1999 innych ludzi, to żadna specjalna opcja. Ale jak zobaczyłem dziś te podpisy, to jednak się ucieszyłem ;] Wydanie najlepsze możliwe (w sensie pudełka), okładka na żywo prezentuje się lepiej niż na kompie, ale i tak jest mocno średnia. A wkładkę mam trochę niedbale włożoną i pogniecioną ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm czycbym Cie znal ale znow zmiana nicka? ;)

jechalem se tramwixem gdy... :p

What I should do?
maybe take that buch ?
wdech, znów dmuch, chuch,
w dupe but, weź się rusz,
wróg mój, twój, to ten głód,
gnój w c***, ten buc,h duch,
masz zabawę, fajną nawet,
na reszte lachę kładziesz,
to nie tak brat, mach hah,
płuca wrak, trafia cię szlag,
to Cię niszczy psuje zabija,
ija ija karetka mnie mija,
po jajach mara cie milicija,
sie wywijasz, zieleń kitrasz,
a na oczach nic innego jak miraż.

sie wymyslilo :p xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować