Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 20:11, Chaotizz napisał:

Track nie może się nie podobać

Mi też się nie podoba, nie rozumiem jak można się jarać się np. Fokusem, który dla mnie jest posiadaczem najbardziej zamulającego flow w polskiej lidze. Tak samo dziwią mnie ogólnie psychofani Paktofoniki, która niczego rewelacyjnego (DLA MNIE) nie zrobiła.
A, przepraszam, zrobiła - Magik umarł. ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 20:45, Chaotizz napisał:

Zassysasz. ;PP W takim razie co Ci się podoba? ;o

Hmm wiesz, sa gusta i gusciki, w Konstytucji nie ma obowiazku lubienia Paktofoniki. Choc ja tam lubie posluchac, nie powiem.

Wiecie czy PeeRZet czegos nowego nie szykuje? Solo, z Puzzlem jako 2razyPe, z kimkolwiek? Bo jaram sie, to jest mistrz, imho scisla czolowka polskiego undergroundu. Jak tak slucham "Bezczelnie" to az wierzyc mi sie nie chce, ze jak to nagrywal mial 18 lat - sorry, ale Hejtu sie chowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 20:32, mcQba napisał:

> Track nie może się nie podobać, gratz wyboru. ;))
Mi się nie podoba ;f


Mi tez niespecjalnie niby klasyka, niby powinien byc ten respekt, ale czas mija i jakos wrazenia juz nie robi, to tak jak sobie posluchalem plytki Kloszarda (taki zespol z mego miasta, plyta z ''99), czuje tego wielkosc, ale tak posluchac i nic.
Ale ze teraz sa lepsze rzeczy to tylko sie cieszyc, progres musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 20:54, Ł Y D A napisał:

/.../

Przecie wiem, dla jaj to powiedziałem. ;S Jedni mogą kochać PFK, drudzy nie. Jedni lubi szynkę inni nie. Taka natura.

Mnie wzięło na przesłuchiwanie starszych kawałków PFK, WWO, PEJI itd. itp. Na nowo się podjarałem. Klimacik jest. Nawet Sokół mi się spodobał. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już chyba wyrosłem z tego forum. Chciałem się pożegnać ze STAŁYMI bywalcami, którzy wiedzą kim jestem. Albo się domyślają. Od dawna nic tu nie pisze (Jeden, dwa posty dziennie to nic), po prostu, gadanie o czymś naprawdę poważnym (Hip Hop tym dla mnie jest) na forum o grach, na którym są prawie same bachory, jakoś już mi się znudziło. Przy kompie i tak siedzę wieczorami, w dzień wolę melanżować, i spędzać czas z moją kobietą, forum nic dla mnie nie znaczy, mimo że jestem tu już cholernie długo czasu i poznałem trochę ludzi, z którymi mam zamiar utrzymywać kontakt. Jedynie sajta sobie będę prowadził, ot, czasami pochwalić się jakimś koncertem przed znajomymi (Bo i tak na sajta wchodzą tylko znajomi), albo pogadać. ;p Mogę jedynie powiedzieć - Elo, róbcie swoje. Czasami tu dam info o jakimś koncercie, ale pisał tak jak kiedyś już nie będę. Pozdrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 21:31, OriginalGangsta napisał:

/.../

Szkoda, ze odchodzisz, bo imo najwięcej z nas wszystkich wiesz o rapie... Ale nic, trudno. Bywaj. Elo. Powodzenia.

BTW. Znacie płytki podobne do LCN (bo po około 300 przesłuchaniach - pojedynczych utworów) mam już z lekka dość. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo Orzech, stay tune ! Pozdro w tworzeniu rapgry, baw sie zyciem, ciesz sie z Kitucha i takie tam ! Wiecej koncertow i czego tam chcesz, no i wesolych swiat i wuj wie czego. Pozdro, pionaa gangsterze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 20:45, Chaotizz napisał:

> Mi się nie podoba ;f
Zassysasz. ;PP W takim razie co Ci się podoba? ;o

Co? Same bangiery, rozpi****cze okien razem z futrynami i kawałki, przy których laski mogą pobujać dupami. Nie lubię rapu z przekazem, z wyjątkiem JMT. Dirty South, crunk, bragga, gangsta rap - to jest to, co kocham w rapie i taki też rap tworzę. Nudne jest użalanie się nad sobą (vide Peja).

@OG: jesteś pałOM! :(

P.S. Banger Boyz feat. Jarecki - Kręć Tym
http://pl.youtube.com/watch?v=iPP-WYQYHt8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to bardziej podoba mi sie nawija MC Terminatora w dissie na Zuroma ! Ale kozackie pancze jada:
"Zycie jest jak udko od kurczaka, Żurom wyglada jak sraka"
"Hola Hola, nie pokazuj tu pisiora bo przyjdzie twoja siora"
"Zurom spieprzyl na lotnisko a ja mialem stamtad blisko i nie poszedlem na ognisko"
Czaicie takie wielokrotne?
http://pl.youtube.com/watch?v=peMs02HK1Ps&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 23:49, Dante Dy`nei napisał:

> Lady Sovereign - Love Me Or Hate Me
> http://pl.youtube.com/watch?v=H1sHAX2F4PE
>
> Kozackie gówno ^^

Jak dla mnie za dużo elektronicznych dodatków... było to to chyba w jakimś NFS''ie ?
Nie przepadam w sumie, chociaż to jedyny jej track jaki słyszałem... chyba :P

W Carbonie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 07:41, OriginalGangsta napisał:

Zapraszam. ;]

Ah... gdyby nie tak daleko... i gdyby nie 6 :D... No trudno się mówi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować