Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2008 o 22:07, mcQba napisał:

Leak V Wayne''a jest jakimś mixtapem, czy to nowy, zwykły album?


Następnym jego oficjalnym albumem będzie reedycja C3 [ale z nowymi trackami]... Leak V, szczeże nie słyszałem [od jakiegoś roku nie śledze juz tego co robi], ale oficjalnie wydał tylko "The Leak" jako EP z 5 trackami chyba... reszta to zapewne mixtape''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej wszystko u mnie kręci się wokół JMT. Tym razem ciągle w głośnikach słychać Jus Allaha, membera Jedi Mind Tricks. Każdy kawałek, no może większość, jest dla mnie prze a szczególnie ten jeden nagrany z Bomshotem:

http://pl.youtube.com/watch?v=FY40vY-HDck&feature=related

Przy okazji zarzucę jeszcze Doap Nixon (który to zespół też mnie rozwala). Przykładowy track który sobie upodobałem:

http://pl.youtube.com/watch?v=HGk0hI97wF8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 14:56, Rozrobiony napisał:

Przy okazji zarzucę jeszcze Doap Nixon (który to zespół też mnie rozwala). Przykładowy
track który sobie upodobałem:

http://pl.youtube.com/watch?v=HGk0hI97wF8


No, Doap Nixon kozak. Album jest świetny naprawdę. Ten kawałek, który zapodałeś to właśnie mój ulubiony ;) Jest taki idealny na trochę gorszy humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj premiera Element! - MiejskiTeatr! Jeszcze kilka godzin...

Od dzisiaj powstaje też EP "Piwo jest do picia, bo nie jest do szamy" (Dziwna nazwa, wiem, ale wyjaśnię to przy premierze), nagrywam ją z Hejtem i DJ''em Epro. Premiera - Za 2-3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 12:09, peryfraz napisał:

Chyba jestem do tyłu... El Polako jest najnowsze czy już jest coś nowego? Mam poza tym
Drewnianej małpy rock...

O płyty Gurala Ci chodzi? El Polako jest najnowsze, wcześniej były jeszcze Opowieści z Betonowego Lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 12:13, OriginalGangsta napisał:

> Chyba jestem do tyłu... El Polako jest najnowsze czy już jest coś nowego? Mam poza
tym
> Drewnianej małpy rock...
O płyty Gurala Ci chodzi? El Polako jest najnowsze, wcześniej były jeszcze Opowieści
z Betonowego Lasu.

To looz... Bo kolega mnie nastraszył że ma jakąś nową płytke... Ale chyba wkręcic poszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 11:32, OriginalGangsta napisał:

Dzisiaj premiera Element! - MiejskiTeatr! Jeszcze kilka godzin...

Od dzisiaj powstaje też EP "Piwo jest do picia, bo nie jest do szamy" (Dziwna nazwa,
wiem, ale wyjaśnię to przy premierze), nagrywam ją z Hejtem i DJ''em Epro. Premiera -
Za 2-3 tygodnie.

Pimpaz madafakaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 20:18, OriginalGangsta napisał:

http://element.boo.pl/news.php?readmore=7

Zapraszam do ściągania i oceniania. ;]


Technicznie nie ma raczej nic do zarzucenia... jedynie brak jakiś większych rozkmin na flow. Jakby cały czas tak samo nawijacie. Tematyka - trochę nie mój klimat no i trochę inaczej patrze na muzykę niż Wy, wnioskując z tekstów, tak, że to też na mały minus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 22:02, mcQba napisał:

ULICE TEGO SŁUCHAJĄ! ULICE TEGO SŁUCHAJĄ! PTP ZIĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ! :D


Sry, nieczytalem strony szybciej, ale sadzac po poscie biega o PTP (polnocny torun projekt?), i o klip pt ulice tego sluchaja. Mokm zdaniem nic specialnego i jeszcze reklama z peji (?) z ktorym tez nie przepadam.
A ktoś z torunia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 21:49, Darth Master napisał:

> ULICE TEGO SŁUCHAJĄ! ULICE TEGO SŁUCHAJĄ! PTP ZIĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ! :D

Sry, nieczytalem strony szybciej, ale sadzac po poscie biega o PTP (polnocny torun projekt?),
i o klip pt ulice tego sluchaja. Mokm zdaniem nic specialnego i jeszcze reklama z peji
(?) z ktorym tez nie przepadam.
A ktoś z torunia???

Chodzi o album UTS. Jaka reklama? To dzięki Peji PTP się dobrze promuje nawet. Chłopaki z Torunia niezły hajs zbiją - nowy styl, kozackie bity, przej***ane teksty ^^ Crunk4Life

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 22:02, mcQba napisał:

> > ULICE TEGO SŁUCHAJĄ! ULICE TEGO SŁUCHAJĄ! PTP ZIĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ! :D
>
> Sry, nieczytalem strony szybciej, ale sadzac po poscie biega o PTP (polnocny torun
projekt?),
> i o klip pt ulice tego sluchaja. Mokm zdaniem nic specialnego i jeszcze reklama
z peji
> (?) z ktorym tez nie przepadam.
> A ktoś z torunia???
Chodzi o album UTS. Jaka reklama? To dzięki Peji PTP się dobrze promuje nawet. Chłopaki
z Torunia niezły hajs zbiją - nowy styl, kozackie bity, przej***ane teksty ^^ Crunk4Life


No o to mi toc chodzilo, bo na albumie jest jeszcze track UTS, przeciez naisalem ze dzieki Peji, ktory mnie elegancko wkur***, zawsze o tym samym nawija, a gdzie progres? Ale jak juz mowi o tracku UTS to za specialny nie jest ale po kilkakrotnym przesluchaniu ladnie buja :)
Osobiscie wole jak jest tresc, przeslanie itd, ale jako crunk swietne ^^

Edit
Co do klipu to koncowka kiepsko przy reszcie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 12:40, OriginalGangsta napisał:

Ja pier... A jak mają nawijać? Cały czas inaczej? Swój styl mają i jego się trzymają,
a nie jak jakaś pała, cały czas inaczej.


Osobiście nie słuchałem, ale nie musisz się tak ekscytować, może mu chodziło o to, że monotonnie to brzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować