Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2009 o 23:25, don Scovrone napisał:

Ten?
http://pl.youtube.com/watch?v=XJVpU-cxMFU
Trailer i tak się prezentuje lepiej niż prawdopodobnie będzie się prezentował cały film
xD

hahaha już po samym trailerze nie mogę. Szykuje się komedia roku, muszę pójść :D

@MastAlol
powinni mieć beef z gangsta małolatami - zjedli by ich jednym wersem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałyby mi się jakieś kawałki z bitami na samplach z piosenek z lat 80. lub wcześniejszych (coś w stylu Will Smith – Miami, Ol'' Dirty Bastard - Cold Blooded, czy też Busta Rhymes - In the Ghetto).

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 22:30, MastAlol napisał:

Wrrrr, wie ktoś kiedy wychodzi solówka Słonia - Chore melodie? Ile można słuchać WSRH
to można ^^ Kurde, oryginał na bank kupie :D


Nie było jeszcze oficjalnej daty podanej, ale w sumie jak na razie najpewniejszy pretendent na album roku 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 23:48, ..::leŚniak::.. napisał:

> najpewniejszy pretendent na album roku 2009.

Wiadomo, że kwestia gustu, ja bym tu dopisał śmiało Mesa i Tetrisa.


Też zgadzam się z tym, ale dopisałbym jeszcze O.S.T.Ra :P Ale Te Tris i Mes to również czołówka. Więcej wypowiemy się po premierach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 11:05, gracjan11 napisał:

Też zgadzam się z tym, ale dopisałbym jeszcze O.S.T.Ra :P

Dla mnie OSTR to niewiadoma - potrafi dać świetne tracki, ale czasami mam wrażenie, że wpadł już w rutynę i po prostu wstaje rano, robi trzy bity, pisze dwa teksty i idzie spać.

Dnia 20.01.2009 o 11:05, gracjan11 napisał:

Więcej wypowiemy się po premierach :)

Sie wie ;] Dodatkowo mogą wyjść jeszcze jakieś niespodzianki-kosy. O właśnie, tu jeszcze nikt nie wspominał, ale okazało się, że uwielbiany tutaj przez większość chyba VNM potajemnie nagrywał nowe tracki i w pierwszym kwartale 2009 ma wyjść jego mixtape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nowa płyta Ostrego będzie podobna do "Ja tu tylko sprzątam" i "Hollyłódź" albo utrzymana w klimacie pierwszego singla to jak zwykle wtórność i kicha... No ale tysiące fanów OSTR-a i tak będą mówić, że jest zaje*iście i że jest najlepszy ech... Najlepsze to było Tabasko a potem już tylko tendencja spadkowa z nielicznymi wzlotami.

A do listy bym jeszcze Trzeci Wymiar dopisał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój gust, mi np. podoba się bardzo Jazzurekcja, i nie uważam że OSTR-y się śkończył na Tabasko. Co do premier w 2009 to mam jeszcze takie nieoficjalne info, że 15 maja premiera płytki Pezeta z Małolatem. Pezet mówił to na koncercie podczaś WOŚP u mnie w mieście. Też może powstać coś ciekawego, chociaż przy Te Trisie i Mesie to nie wiem czy ma szansę ich przebić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 12:42, don Scovrone napisał:

Jeżeli nowa płyta Ostrego będzie podobna do "Ja tu tylko sprzątam" i "Hollyłódź" albo
utrzymana w klimacie pierwszego singla to jak zwykle wtórność i kicha... No ale tysiące
fanów OSTR-a i tak będą mówić, że jest zaje*iście i że jest najlepszy ech... Najlepsze
to było Tabasko a potem już tylko tendencja spadkowa z nielicznymi wzlotami.

A do listy bym jeszcze Trzeci Wymiar dopisał ;-)


Hmm... Ja słyszłem że nowa płyta ma być tak jakby dalszą częścią JTTS... No ale jak ma być równie dobra to nie będę narzekał na wtórność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do OSTR-ego to wiadomo że płyta będzie co najmniej dobra, lub nawet bardzo dobra bo poniżej pewnego poziomu jeszcze nie zszedł. Ale oby nie była aż tak podobna do poprzedniej, bo w końcu ile można na tym samym schemacie jechać. Ostatnio w wywiadzie OSTR-y powiedział też, że powstaje LWC. Kto wie, może już w tym roku dostaniemy... Trzeba czekać bo ten rok zapowiada się naprawdę ciekawie, zapomniałem jeszcze o solówce Pyskatego i nowych Afrontach, a to też ciekawe projekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 14:27, Lukasz924 napisał:

a ciekawe czy bedzie kiedys jeszcze nowa plyta PEJI. Bo styl zycia gnoja jest nezłym
albumem co wy o tym sadzicie??

No raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 12:42, don Scovrone napisał:

Jeżeli nowa płyta Ostrego będzie podobna do "Ja tu tylko sprzątam" i "Hollyłódź" albo
utrzymana w klimacie pierwszego singla to jak zwykle wtórność i kicha... No ale tysiące
fanów OSTR-a i tak będą mówić, że jest zaje*iście i że jest najlepszy ech... Najlepsze
to było Tabasko a potem już tylko tendencja spadkowa z nielicznymi wzlotami.

Coś w tym jest, bo sam kiedyś tylko się nim jarałem ale po pewnym czasie już co za dużo to nie zdrowo. Też tak trochę uważam że ostry się rozpoczął na Saturatorze (imo dużo lepszy niż jakaś jazzurekcja) a zakończył na Tabasko. JTTS czy nieliczne traki z poszczególnych albumów trzymają poziom ale to nic wcale nie znaczy. Wiem, że nawet się jaram tą nową płytą tzn zobaczymy jak wyjdzie. 27 lutego płyta, 27 marca koncert. Jak się spodoba to pewnie pójdę ale sam w to wątpię.

Btw, niedawno obczaiłem Eldo-nie pytaj o Nią. Zwykle po eternii Eldo odpychał mnie takim troche mulącym flow i ogólnie takim mruczeniu trochę do bitu np w kawałku czas czas czas ft Smarki smark. O ile smark swojego parta pojechał bardzo dobrze imo to eldo chyba popelnil kilka bledow i jakis niespecjalny był. A w nie pytaj o Nią w miarę się trochę zmienił :] imo na lepsze. W sumie nawet się trochę jaram. Nie jest to jaranie na miarę Nasa i jego chyba wszystkich płyt ale nawet tytułowy kawałek mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do O.S.T.R. dla mnie gość jest zdecydowanie najlepszy, ma najinteligentniejsze teksty z wszystkich raperów i ci którzy nie doceniają jego twórczości może po prostu go nie rozumieją. Ze starych płyt polecam jego "Jazz w wolnych chwilach" , płyta troche mniej znana niż "Tabasko" a moim zdaniem równie dobra lub nawet lepsza".
A tym krórzy nie lubią nowszych płyt, proponuje przesłuchać je więcej niż jeden raz, może jeszcze się spodobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 21:36, dyrdup napisał:

Co do O.S.T.R. dla mnie gość jest zdecydowanie najlepszy, ma najinteligentniejsze teksty
z wszystkich raperów i ci którzy nie doceniają jego twórczości może po prostu go nie
rozumieją.

A Łona, Eldo to co, patyk od kaszanki? To tylko Polscy, nie wspominam jeszcze o wielu zagranicznych i pewnie też polskich bo ja to mało się na rapie znam.

Dnia 20.01.2009 o 21:36, dyrdup napisał:

A tym krórzy nie lubią nowszych płyt, proponuje przesłuchać je więcej niż jeden raz,
może jeszcze się spodobają.

Im więcej tego słuchasz tym coraz mniej Ci się podoba. Tzn ja tak miałem w przypadku ostrego. I nie słuchałem non stop tylko jego czy jednego utworu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować