Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2009 o 20:43, MastAlol napisał:

BTW: Chodzi po necie taki filmik: http://www.youtube.com/watch?v=j_kfBJ4jJ4s
Chyba jakaś nowa akcja WJ, nowy Deszcz to by było coś zajebistego :) Przez tą zajawkę
znowu słucham starszych kawałków WFD i kawałków Numera.

apropos, ja moge sobie dalej sluchac kawalkow typu "gram w zielone" czestochowskie rymy, no ale k... klasyk! :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 99% pewien że to nie wyciek a świadoma akcja promocyjna WJ - przyzwyczaili nas już do ciekawych zagrań i muszę przyznać, że to też im wyszło ;]

Ogólnie to byłem przeciwny nowemu WFD, bałem się że nie nagrają niczego dobrego, że zniszczą markę, ale jak widać po tym urywku i po Dekadzie, potrafią nagrać coś, co ma klimat. Tylko jeszcze regres we flow Tedego i będzie genialnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:40, zbigniew.1 napisał:

Kiedy wam sie znudzi kaliber i odkryjecie ze jest mnostwo innego, lepszego rapu?

Nawet tak nie mów<nono>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziomek z forum juggalo przygotował na konkurs metalowy remix... Coś czuję że zownuje całą resztę :P
Aha i z tego co zrozumieałem jak pisał Słoń, to tego tracka nie będzie na płycie. To jest tylko przedsmak taki, jedynie ten remix który wygra konkurs pojawi się jako bonus track.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 15:20, Gothic 12 napisał:

Nawet tak nie mów<nono>

nienawidze jak ktos sie trzyma jednej swietej drogi, najchetniej jeszcze pozabijali by tacy za "obrazanie" ich "bożka". Nie ma sensu sie trzymac tej jednej drogi, bo zamykasz sie na swiat, rap, muzyke. Podobnie jest ze wszystkim. Np. z ksiazkami ktos mi bedzie wkrecal, ze harry potter to najlepsza ksiazka... omg, ja nie umiem takiego czegos powiedziec, co jest najlepsze... przytloczyloby mnie to i zamknelo na swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w życiu zobaczyłem takie promo, jestem pod wielkim wrażeniem ;] Czekam na ten materiał.

A tak w ogóle to w pierwszym kwartale ma wyjść mixtape VNM''a, czyli dużo czasu mu nie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 00:45, ..::leŚniak::.. napisał:

Pierwszy raz w życiu zobaczyłem takie promo, jestem pod wielkim wrażeniem ;] Czekam na
ten materiał.

Sobie sprawdź w takim razie ich poprzednie albumy :). Na ich stronie jest na górze napis ''DISCO'' - wystarczy kliknąć i jest do wyboru jeden z czterech.

Aaaa btw, co z mikstejpem Gurala i Matheo? Bom się zajarał tym kawałkiem z samochodu i chętnie sprawdzę, skoro zdarma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 00:49, ak.47 napisał:

Sobie sprawdź w takim razie ich poprzednie albumy :). Na ich stronie jest na górze napis
''DISCO'' - wystarczy kliknąć i jest do wyboru jeden z czterech.

Już zaciągam jednego własnie, bo to promo bardzo fajnie zrobione i podjarka jest, zobaczymy jak płyta.

Dnia 15.03.2009 o 00:49, ak.47 napisał:

Aaaa btw, co z mikstejpem Gurala i Matheo? Bom się zajarał tym kawałkiem z samochodu
i chętnie sprawdzę, skoro zdarma.

Na razie nic, ale ta ich muzyka z wesela to pełen hardcore :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 16:38, Araondoion napisał:

> Nawet tak nie mów<nono>
nienawidze jak ktos sie trzyma jednej swietej drogi, najchetniej jeszcze pozabijali by
tacy za "obrazanie" ich "bożka". Nie ma sensu sie trzymac tej jednej drogi, bo zamykasz
sie na swiat, rap, muzyke. Podobnie jest ze wszystkim. Np. z ksiazkami ktos mi bedzie
wkrecal, ze harry potter to najlepsza ksiazka... omg, ja nie umiem takiego czegos powiedziec,
co jest najlepsze... przytloczyloby mnie to i zamknelo na swiat.

Ale skąd Ty w ogóle to wziąłeś? Że pozabijali by i w ogóle...po prostu K44 i PFK to moje ulubione zespoły, ale słucham też innej muzyki, dajmy na to 52 Dębiec.
Ty nie masz ulubionego składu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem nowy numer Słonia, wykasowałem szybciej niż ściągnąłem. Jakiś taki ubogi ten horrorcore. Nie wspominając już o bicie beznadziejnym. +pojazd na internet...taaa, musiał byc oczywiście. Co nie zmienia faktu, że Słoń i tak jako jedyny w tym poznańskim podziemiu się wyróżnia. Nie podobają mi się jego nagrywki, ale przynajmniej nie jest to znowu to samo. Widac, że jeszcze Polacy nie mają kogoś na naprawdę wysokim poziomie tworzącego ten gatunek. Ale pewnie się to jeszcze rozwinie.

Słucha ktoś może Evidence? Jak dla mnie na prawdę kozak, ta jego EP to mistrzostwo i chyba najlepsza płyta jaka wyszła w tamtym roku, jak myślę.
A, czekam na Tetrisa...''wiosna będzie gorąca''...ciekawe, którego roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 09:55, Gothic 12 napisał:

Ale skąd Ty w ogóle to wziąłeś?

Chodze zarowno po tym swiecie jak i po tym forum troche dluzej niz Ty , synu ;)

Dnia 15.03.2009 o 09:55, Gothic 12 napisał:

Że pozabijali by i w ogóle...po prostu K44 i PFK to moje
ulubione zespoły, ale słucham też innej muzyki, dajmy na to 52 Dębiec.
Ty nie masz ulubionego składu?

Nie nie mam swojego ulubionego zespolu, sądze, że po prostu mało w zyciu w ogole sluchales muzy. Ile moge sluchac hmm k44, pfk? czy 2paca, albo w ogole samego rapu? Nawet jak poslucham czegos innego, to ten rap bedzie brzmial lepiej jak do niego powroce ;) Staroci słuchasz a trzeba isc troche dalej a nie kurczowo trzymac się jednej taśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeśli chodzi o numer Słonia to w sumie mam taką opinię jak ko?nik, tyle że ja nie ściągałem tylko na necie słuchałem. Np. taki Reprezentant bardzo mi się podobał, ale tutaj jakieś opowieści o mnichu, bezgłowych trupach, pleśni, podziękuję, do tego słaby bit. Co nie zmienia faktu, że czekam na jego płytę, mam nadzieję że się pozytywnie zaskoczę, bo Słoń ma potencjał i jest jakąś nowością na scenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ten track Słonia wkręca z każdym przesłuchaniem... Beat''u nie nazwał bym słabym, dziwny, ale ogólnie pasuje. Co do liryki to Słoń jest na wysokim poziomie i to wuchte wysokim... "opowieści o mnichu, bezgłowych trupach, pleśni" no to właśnie jest horrorcore, trzeba to po prostu umieć przyswoić. Ktoś kto konkretnie jara się takim rapem nie ma tutaj na co narzekać (z resztą widzę to po reakcjach ludzi z praktycznie stricte horrorcore''owego forum).

EDIT:

Mamy już 2 nowe klipy Twiztid, z nowej płyty:

Twiztid - Buckets of Blood > http://www.youtube.com/watch?v=c9Hq2IURwRA

Twiztid - Ha Ha Ha Ha Ha > http://www.youtube.com/watch?v=j5ZQO7VjHoc > Najlepszy klip Twiz'ów do prawie najlepszego kawałka jaki zrobili ... Jednym słowem MIAZGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować