Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dziwie się czemu nie piszecie nic o nowym kawałku Mesa :] Zajebisty track.
Ten Typ Mes - Jak to!? http://www.youtube.com/watch?v=ciZdG0JQRfI

Jaram się też teraz singlem Soboty z nadchodzącej płytki
Sobota - Tańcz Głupia http://www.youtube.com/watch?v=OhMvSGKQt5Y

Dobre kawałki na imprezę :D

BTW: Widzę zmiana ksywek wszyscy prawie, oprócz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 21:02, MastAlol napisał:

Dziwie się czemu nie piszecie nic o nowym kawałku Mesa :] Zajebisty track.

W pełni się zgadzam, a ta gitarka na końcu to "ooo", idealny przykład jak dobry kawałek może być chwytliwy.

Dnia 07.04.2009 o 21:02, MastAlol napisał:

BTW: Widzę zmiana ksywek wszyscy prawie, oprócz mnie.

Ja tam od dawna chciałem swoją zmienić, bo te kropki durnie wyglądały, a dawno temu robiłem konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 21:02, MastAlol napisał:


Po jednym odsłuchaniu w miarę :P

Dnia 07.04.2009 o 21:02, MastAlol napisał:


Zdecydowanie ładnie podchodzi przez nutę.

Dnia 07.04.2009 o 21:02, MastAlol napisał:

Dobre kawałki na imprezę :D
BTW: Widzę zmiana ksywek wszyscy prawie, oprócz mnie.


No cóż stara była głupia to jak tu nie skorzystać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 16:05, kobe47 napisał:

A moim zdaniem to kupa. Setny raz ''ciężko jest, ku*wa, na mojej ulicy''. Kupa kupa kupa.

Spoiler

Powiedz, że się zgrywasz, proszę :D.


A to niby dlaczego ma się zgrywać? Nie wszystkim podobają się oklepani wykonawcy, nie każdy musi podążać za "stadem". Ja lubię Ostrego, w zasadzie wszystkie jego płyty mi się bardzo podobały, ale Dixon to też mocny zawodnik... I to że tobie się to nie podoba, to nie znaczy że tak jest u wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 16:05, kobe47 napisał:

> Dla mnie płyta 2008roku to ''lot na całe życie" dixon37... Mimo świetnej JTTS, ta
płyta
> jest moim zdaniem najlepsza.
A moim zdaniem to kupa. Setny raz ''ciężko jest, ku*wa, na mojej ulicy''. Kupa kupa kupa.

Spoiler

Powiedz, że się zgrywasz, proszę :D.



Nie. Czekam na drugi album dixonów, może jest i "ciężko jest, ku*wa, na mojej ulicy" (:P) ale za to zrobione moim zdaniem w rewelacyjny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

razem z ziomkiem dość mocno jaramy się rapem. zbieraliśmy się, zbieraliśmy, aż w końcu znalazło się trochę czasu i nagraliśmy na jego macbooku (:P) pierwszy wałek ;)
nie ma rewelacji, w końcu to nasz pierwszy kontakt z nagrywaniem, ale miło byłoby dowiedzieć się co sądzicie ;)

http://gniazdus.wrzuta.pl/audio/1yKAhI05Bn/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 17:39, gniazdus napisał:


Co tu dużo mówić, upoważniony do dawania rad nie jestem styczność z początkującymi też dużej nie mam, więc nie mogę ocenić, ale moim zdaniem ważne, ze się zabraliście i jak na pierwszy kawałek nie jest najgorzej. Rób to dalej i na pewno coś wyjdzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 21:02, MastAlol napisał:

Ach, Mes to jest tak zajebisty czlowiek, o tak, czekam na plyte, oj czekam.

Dnia 07.04.2009 o 21:02, MastAlol napisał:

Jaram się też teraz singlem Soboty z nadchodzącej płytki
Sobota - Tańcz Głupia http://www.youtube.com/watch?v=OhMvSGKQt5Y


Nie jaram sie, sobota taki troche niedzielny raper.

Dnia 07.04.2009 o 21:02, MastAlol napisał:

BTW: Widzę zmiana ksywek wszyscy prawie, oprócz mnie.

a moze pozniej ;).

BTW: gralem dzisiaj z Returnersami w kosza we wrzeszczu i wam powiem ze bardzo sympatyczni sa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łapcie pierwszą EP''kę rapcore''owego zespołu Silent Disorder pt.: Everything Burns.
Jeśli chodzi o brzmienie to nie jest to jakieś mocne granie, raczej rap przy żywych instrumentach, ale ogólnie fajnie brzmiący projekt. Co ciekawe to nie ja na nich natrafiłem a oni na mnie, bo dostałem od nich zaproszenie na youtube. Na swoim kanale opisali się prosto jednym zdaniem: "Hip hop band that sounds like a cross between The Roots, Nas, and Metallica.". Polecam, ściągać ...

Silent Disorder - Everything Burns

Tracklist:

01. Tumbling Down
02. Everyone''s a criminal
03. Slither
04. Less Colder
05. Wolves
06. Everything Burns

Link - http://www.megaupload.com/?d=WXTQTQD9

Wszystkie tracki można przesłuchać też na kanale YT - http://www.youtube.com/user/silentdisorder1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przesłuchania składanki Labolabel.pl

"LABOLABEL.PL - Jesteśmy niezależnym andergrandowy label promujący kilka zrzeszonych projektów i ludzi. LABOLABEL.PL zajmuje się: produkcją teledysków, wydawaniem niezależnych płyt, organizacją koncertów, promowaniem ekip / mc / producentów / dj.Dziś mamy dla was całkowicie darmowa składankę tłustego podziemnego rapu."

Można na projekcie usłyszeć artystów z Kujawsko pomorskiego, głównie z Grudziądza i Bydgoszczy.

Na prawe warto przesłuchać:
stronka: http://www.labolabel.pl/
składanka: http://www.sendspace.pl/file/vLVFkd0A/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy singiel z nadchodzącej płyty SumyStyli De Integro.

SumaStyli - Dzieci > http://sumastyli.org/media/SumaStyli_-_Dzieci_(DJ_Cider_production).mp3


Jak już niektórzy wiedzą dziś w nocy pojawiła się na moim sajcie tracklista i spis beat''ów na moją nadchodzącą płytkę Witam w Krypcie. Wrzucam też tutaj:

01. Hekt-X - Krypta / beat: Boyz N Da Hood - Everybody Know Me
02. 12 Sekcja - Mam Tę Moc / beat: Lil'' Wayne - I''m a Dboy [feat. Birdman]
03. Hekt-X - Zaćmienie [feat. Baerte] / beat: Rock It Productions: Awaken
04. Hekt-X - Czas Sądu / beat: Hemp Gru - Nienawiść
05. Hekt-X - Nieśmiertelny / beat: Apathy - Immortal
06. Kushin - Prawie Martwy [feat. Hekt-X] / beat: prod. 2Deep (Shadowville Productions)
07. Hekt-X - Taktyczne Takty [feat. Duże B] / beat: ???
08. Hekt-X - Chore Skille [feat. Kushin] / beat: ???
09. Hekt-X - Rap Gram / beat: Necro - Watch Your Back
10. Chore Style - Nieświęci / beat: Jay-Z - Moment Of Clarity
11. Urban Mystikz - Upór Szaleńców / beat: Disturbed - Voices

Prace są w sumie w jakiś 90% skończone, ino mam opóźnienia przez sprzęt który dokompletuję dopiero po świętach... no i biorę sie za nagrywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w rapie dużo się dzieje, ale nikt nic nie pisze (prawie), to ja tak w skrócie napiszę:

- Niedługo reedycja wersji CD Dinal - W strefie jarania i w strefie rymowania, płyty już fizycznie istnieją, kto nie kupił ten ma okazję, nawet Jimson (który na GWPI nazwał Wankza "pedałem w brylach od podwójnych") napisał, że to jedna z najlepszych płyt w polskim rapie;

- VNM wraca, jego mixtape został już skończony, w tym tygodniu dostępny będzie singiel, ma być gorący banger z udziałem jakiegoś reggea''owca, którego nie kojarzę; jeżeli będzie poziom z Kolumny Płoną albo Centymetra to już się jaram

- nowy projekt od Whitehouse (jeżeli są ludzie którzy nie wiedzą, to ci od Kodexu) - raperzy na ich bitach będą rapować teksty poetów, projekt wychodzi za tydzień, miał totalne zero reklamy; Wall-E, Lilu, DGE, LUC, Numer Raz, Sokół (rapujący kawałek jego dziadka), Peja, Trzeci Wymiar, Łona, PIH, Fokus, OSTR, czekam, tu więcej info - http://merlin.pl/Poeci_Warner/browse/product/4,665420.html

- można zamawiać nową płytę Mesa, w ogóle jest już tracklista i okładka, alkopoligamia.com

- wyszedł mixtape Tetrisa, dla mnie świetny, ma na nim propsy od Terma, to jest dopiero poziom; www.reformat4.com

- Numer Raz wstąpił do Wielkie Joł;

- na 99% niedługo nowy Warszafski Deszcz, www.wielkiejol.com

- no i jeszcze Prosto planuje rozpocząć takie działalności jak radio, sieć komórkowa i nowoczesne meble dla młodzieży ;D

EDIT:

- Mezo w swoim najnowszym singlu śpiewa refren na audiotune ;D

I pewnie o czymś jeszcze zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2009 o 22:09, MateuszHejter napisał:

- Numer Raz wstąpił do Wielkie Joł;

- na 99% niedługo nowy Warszafski Deszcz, www.wielkiejol.com


W sumie te dwie info tak jakby się łączą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 22:09, MateuszHejter napisał:

- Niedługo reedycja wersji CD Dinal - W strefie jarania i w strefie rymowania, płyty
już fizycznie istnieją, kto nie kupił ten ma okazję, nawet Jimson (który na GWPI nazwał
Wankza "pedałem w brylach od podwójnych") napisał, że to jedna z najlepszych płyt w polskim
rapie;


Jarrram sie oporowo, niestety z materialem zapoznalem sie juz po wyprzedaniu wszystkich plytek, wiec teraz mam szans na zakup.

Dnia 11.04.2009 o 22:09, MateuszHejter napisał:

- nowy projekt od Whitehouse (jeżeli są ludzie którzy nie wiedzą, to ci od Kodexu) -
raperzy na ich bitach będą rapować teksty poetów, projekt wychodzi za tydzień, miał totalne
zero reklamy; Wall-E, Lilu, DGE, LUC, Numer Raz, Sokół (rapujący kawałek jego dziadka),
Peja, Trzeci Wymiar, Łona, PIH, Fokus, OSTR, czekam, tu więcej info - http://merlin.pl/Poeci_Warner/browse/product/4,665420.html


O kurde, nie slyszalem o tym :D. Ale dobry projekt, rapowanie polskiej poezji, mysle, ze zakupie ten wynalazek, w koncu DGE ;)

Dnia 11.04.2009 o 22:09, MateuszHejter napisał:

- można zamawiać nową płytę Mesa, w ogóle jest już tracklista i okładka, alkopoligamia.com


Przed chwila wbilem sie na alkopoligamie i kurde cos nie widac tej mozliwosci zamawiania, juz wszystko wyprzedali? Bo zamierzam nabyc 2cd edition, chocby dla teledyskow.

Dnia 11.04.2009 o 22:09, MateuszHejter napisał:

- Numer Raz wstąpił do Wielkie Joł;

- na 99% niedługo nowy Warszafski Deszcz, www.wielkiejol.com


No i git, WFD to klasyka, szkoda, ze pod PKiN nie moge podjechac, bo mieszkam w okolicach Gdanska ;d.

Dnia 11.04.2009 o 22:09, MateuszHejter napisał:

- no i jeszcze Prosto planuje rozpocząć takie działalności jak radio, sieć komórkowa
i nowoczesne meble dla młodzieży ;D


...

Dnia 11.04.2009 o 22:09, MateuszHejter napisał:

- Mezo w swoim najnowszym singlu śpiewa refren na audiotune ;D


OJADZIEKUJE : DDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 22:09, MateuszHejter napisał:

ma być gorący banger z udziałem jakiegoś reggea''owca, którego nie kojarzę;

A jak ten reggaeowiec się nazywa?
A co do tej poezji to mi tam Gural jakoś nie wpasowuje sie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 10:47, razormw napisał:

A co do tej poezji to mi tam Gural jakoś nie wpasowuje sie ;D


A ja właśnie wiążę z Guralem największe oczekiwania właśnie przej jego styl i to, że w sumie nie pasuje on do tego projektu :D Oczywiście bardzo ciekawy projekt się zapowiada. Niedługo nowy Mes, TeTris, no i oczywiście Ortega Cartel - Lavorama, której promo zamiata. Będzie czym się jarać w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować