Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2009 o 10:57, gracjan11 napisał:

Niedługo nowy Mes, TeTris,

Te Tris już wyszedł...

Co do Dinali...

Nie wiem, mi jakoś ich płyta sie nie podoba, średniawka. Z Podziemia ostatnio ograniczam się do Smarkiego i w ogóle Brudnych Serc. Rozkminy tych typów są przechuj, to co oni pier*** na bitach jest w ch** chore. Młoda Foka, Najki, każdy powinien znać.

Co do nowego VNM''a.

Tego typa totalnie nie trawie. Wygląda jak technojeb i pier*** głupoty. Ma tam niezłe kawałki (Głównie dissy na Jimsona), ale coś mnie od niego odrzuca, może to kozaczenie na trackach...

Co do tej płytki na której DGE bawi się w poetę.

Może byc grubo, ale tą płytę potraktuje jak ciekawostkę. Wątpię żeby chciało mi się słuchać wierszy, nawet jeśli mają być nawijane przez Gurala albo Foka.

Ale z tych wszystkich newsów, najbardziej się cieszę z nowego WFD, kur**, jak Tedzik pojedzie takim stylem jak na Dekadzie, będzie grubaśnie, Tedunio za czasów Nastukafszy był jak dla mnie najlepszy, Numer to samo. Doczekać się już nie mogę.

Ale na Mesa też czekam, typa lubię w chu*. Chociaż zgrywa takiego PIMPa wielkiego, a na jednym melanżu musiałem mu dupy skręcać, bo sam był już tak naje***. Ale żołądkową stawiał, i dzięki niemu ją polubiłem. Pozytywny człowiek, ale jak sie naje** to nic nie potrafi sam zrobić, nawet w kimę nie potrafił iść, bo mu sie kojo w pół złożyło (A Mes akurat był na nim, i trza go było ratować.)

Jak ma coś jeszcze nowego wyjść, to piszcie, piszcie, bo ciepło jest na dworze, można ładnie popić, i szkoda siedzieć przed kompem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 11:16, St1m napisał:

Te Tris już wyszedł...


Wyszedł tylko mixtape Teta, za niedługo wychodzi jego płytka. Ja się jaram, bo mixtape dobry to płytka pozamiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2009 o 11:46, MastAlol napisał:

Wyszedł tylko mixtape Teta, za niedługo wychodzi jego płytka. Ja się jaram, bo mixtape
dobry to płytka pozamiata :D

A to nie wiedziałem, myślałem że tylko ten mixtape miał wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 10:47, rolnik napisał:

Przed chwila wbilem sie na alkopoligamie i kurde cos nie widac tej mozliwosci zamawiania,
juz wszystko wyprzedali? Bo zamierzam nabyc 2cd edition, chocby dla teledyskow.

Nie przewidzieli aż takiego zainteresowania i chyba sklep im się posypał, coś takiego, ale egzemplarze dwupłytowe jeszcze zostały, niedługo do zamówienia.

Dnia 12.04.2009 o 10:47, rolnik napisał:

A jak ten reggaeowiec się nazywa?

http://www.myspace.com/rastamaniek - teraz znalazłem ten myspace i szczerze to mega czekam na ten singiel, bo nie wyobrażam sobie jego tracku z VNM-em.

Dnia 12.04.2009 o 10:47, rolnik napisał:

Co do nowego VNM''a.
Tego typa totalnie nie trawie. Wygląda jak technojeb i pier*** głupoty. Ma tam niezłe kawałki (Głównie dissy > na Jimsona), ale coś mnie od niego odrzuca, może to kozaczenie na trackach...

Ja zawsze polecam Kolumny Płoną, NSPC rzeczywiście poszło w złą stronę, ale ja w niego wierzę.
Albo taki track jak tu - http://www.youtube.com/watch?v=N7QXG-xxgVc
Dla mnie jest świetny, a zresztą jego historia o szkole częściowo pasuje do mojej ;D

Dnia 12.04.2009 o 10:47, rolnik napisał:

A to nie wiedziałem, myślałem że tylko ten mixtape miał wyjść.

Maj/czerwiec jego debiut na legalu.

A co do mixtape''u Teta - na dniach ma być do kupienia limitowana edycja fizyczna płytki (za 19zł) i jeszcze bardziej limitowane koszulki (za 45zł), jak mi się uda to biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2009 o 12:15, MateuszHejter napisał:

Dla mnie jest świetny, a zresztą jego historia o szkole częściowo pasuje do mojej ;D


Nie tylko do Twojej, jak nawijał to myślałem że to o mnie ;P

@Valentino_S_A

Miejmy nadzieję, we dwóch nawijają dobrze. A Numer Raza lubię bardzo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 21:51, Valentino_S_A napisał:

na stronie http://www.wielkiejol.com jest do obejrzenia nowy teledysk z nowym kawałkiem
Warszafskiego Deszczu, czyżby szykowała się ich jakaś nowa płytka ;)


Warszafski Deszcz spadnie 6 czerwca. Dzisiaj pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie podjechali samochodem, dj był na pace i zagrali 5 nowiutkich, świeżutkich numerów. Szkoda, że do stolicy mam jakieś 600 km.

Można ponownie zamawiać płytę Mesa w wersji 2 cd, wejdźcie na alkopoligamia.com po dokładniejsze info.

EDIT: Zbyt długo posta pisałem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 23:07, MateuszHejter napisał:

Warszafski Deszcz spadnie 6 czerwca. Dzisiaj pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie
podjechali samochodem, dj był na pace i zagrali 5 nowiutkich, świeżutkich numerów. Szkoda,
że do stolicy mam jakieś 600 km.

Ja pierdziele, tez mam 600 km, a z checia wpadl bym na ta akcje, zajebiste! Tede to ma łeb, jaaaaaaa. A kawałek "Już od ''99 płynę" ma taki klimat, który uwielbiam. Bedzie plyta, oj bedzie plyta.

Dnia 13.04.2009 o 23:07, MateuszHejter napisał:

Można ponownie zamawiać płytę Mesa w wersji 2 cd, wejdźcie na alkopoligamia.com po dokładniejsze
info.

Mes zamowiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, nowe WFD rozj*** wszystko. ;D
Po Dekadzie i tym nowym tracku, jestem tego w 100% pewien, klimat jak za czasów Nastukafszy. Jak wyjdzie nowa płytka od razu kupuje, wiem że się nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 19:57, Valentino_S_A napisał:

WFD powraca do korzeni ;) = bardzo dobrze że wreszcie Tede coś porządniejszego nagrał,
chociaż niektórego jego wcześniejsze kawałki bardzo mi się podobały.

Właśnie Tedego za czasów WFD mi brakowało. Takie czasy Polskiego oldschoolu, coś zajebistego. Aż sobie dzisiaj Nastukafszy znowu postanowiłem przypomnieć (Gram w zielone, kur**, jak ja się tym za małolata jarałem!), ta płyta to masakra. Czasami żałuje że nie mieszkam w WWA. ^^

Chociaż Tedzik nawet i na Ścieżce Dźwiękowej chociażby też nie jest zły, ale jego styl za czasów Warszafskiego Deszczu, jest cholernie klimatyczny, no nie wiem jak to nazwać, w każdym razie jaram się jak głupi. Na Powrócifszy już się doczekać nie mogę, dzisiaj cały dzień słucham tylko WFD i Tedego, głowę sobie zryłem tym nowym trackiem. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 21:44, rolnik napisał:


No fajny opis Eminema tam jest, ino że gdyby autor tego tekstu miał chodzby małe pojęcie o podgatunkach rapu i samym Emienemie to wiedziałby, że sporo tekstów Ema, szczególnie tych wczesnych ma wydźwięk horrocore''owy... No w końcu pochodzi on z miasta będącego niejako kolebką wicked shitu w rapie. Ogólnie zawsze można potoczyć bekę z takich przypadków... Ciekaw jestem czy wyskoczyłby typ na dyskusję o rapie twarzą w twarz... buehehheheehe.
Tak swoją drogą jeśli Eminem czy co lepsze 50 Cent są dla niego tacy hardkorowi to ciekaw jestem co by powiedział o Esham''ie, Brotha Lynch''u, czy Big Lurch''u (który ma dożywocie za zabójstwo i skonsumowanie części ciała pewnej panny)... No ale to oczywiście MTV to szatan i w ogóle gangsterka że szkoda gadać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beat Brothers (Ostry, Little, Chwiał, Haem) produkują swoją debiutancką płytę pt. ''Triple Double''. Gościnie udzielą się m.in. Sean Price, Royce da 59, Edo G., El da Sensei, Reks, Guilty Simpson, Large Professor, Termanology, Evidence, Canibus, Keith Murray.
http://wudoo.radio.szczecin.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=390&Itemid=30 - fragment numer 3

AUA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować