Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2009 o 00:50, Hekt-X napisał:

Dobra czas rozbujac coś dyskusję a własnie znalazł się idealny news do tego. Chłopaki
na rapgrze zauważyli, że grafika na okładce najnowszego albumu Eminema przypomina kształetem
Polskę i nawet kolory odpowiadają polskiej fladze.
Co wy o tym myślicie ?


Już nawet wczoraj onet o tym pisał. Jak dla mnie to są dwie możliwości, albo to zwyczajny przypadek, albo bardziej dowcip grafika niż Eminema. No bo niby co on ma wspólnego z Polską?

Dnia 23.04.2009 o 00:50, Hekt-X napisał:

2 newsem jak dla mnie niestety nizbyt miłym jest włamanie do studia 52 Dębiec:

"W nocy z 20 na 21 kwietnia studio nagraniowe MYSELF zostało okradzione. Oprócz dużych
strat materialnych zginął też komputer na dysku którego znajdował się cały materiał zespołu
na nowa płytę "T.R.I.P". Razem z komputerem przepadła więc płyta i cały rok ciężkiej
pracy. W tym momencie nie mamy ani jednego utworu z nowej płyty i nie mamy jak tych numerów
odtworzyć. Apelujemy o zwrot choćby dysku, który dla złodziei jest bezwartościowy, a
dla nas bezcenny. Sprzętu szukamy wszelkimi możliwymi sposobami."


Szkoda szkoda, czekałem na płytę. Jedynie toczę bekę z tego, że w materiale filmowym oni się wypowiadają, a na końcu że policja jest na miejscu zdarzenia, czyli sławny dwumetrowy ch*j chyba nieaktualny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 00:50, Hekt-X napisał:

Dobra czas rozbujac coś dyskusję a własnie znalazł się idealny news do tego. Chłopaki
na rapgrze zauważyli, że grafika na okładce najnowszego albumu Eminema przypomina kształetem
Polskę i nawet kolory odpowiadają polskiej fladze.
Co wy o tym myślicie ?
http://i40.tinypic.com/n71obq.jpg

IMO to przypadek i tyle, a poza tym to ta okładka rewelacyjna nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 00:50, Hekt-X napisał:

"W nocy z 20 na 21 kwietnia studio nagraniowe MYSELF zostało okradzione. Oprócz dużych
strat materialnych zginął też komputer na dysku którego znajdował się cały materiał zespołu
na nowa płytę "T.R.I.P". Razem z komputerem przepadła więc płyta i cały rok ciężkiej
pracy. W tym momencie nie mamy ani jednego utworu z nowej płyty i nie mamy jak tych numerów
odtworzyć. Apelujemy o zwrot choćby dysku, który dla złodziei jest bezwartościowy, a
dla nas bezcenny. Sprzętu szukamy wszelkimi możliwymi sposobami."

CO?! Niee...;( Czekam ciągle na ich płytę...i musiał mi się humor zepsuć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okoliczny Elemnent do kupienia na CD http://www.preorder.pl/index.php?preorder=21 .

A w niektórych empikach już jest nowa płyta Mesa, cały pre-order poszedł się jebć przez tę zasraną sieć. To już nie pierwszy raz, kiedy nie wywiązują się z wyznaczonych dat, jak z grami normalnie. Jestem zły, bo ja moją edycję 2CD będę miał jutro, a farciarze, którzy przypadkiem do empiku dziś zaszli już teraz słuchają pewnie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 19:24, kobe47 napisał:

A w niektórych empikach już jest nowa płyta Mesa, cały pre-order poszedł się jebć przez
tę zasraną sieć. To już nie pierwszy raz, kiedy nie wywiązują się z wyznaczonych dat,
jak z grami normalnie. Jestem zły, bo ja moją edycję 2CD będę miał jutro, a farciarze,
którzy przypadkiem do empiku dziś zaszli już teraz słuchają pewnie :P.


Co? Ja nie wierze... Ja chce moje 2CD juz teraz, wrrr, jechany empik, na miejscu Mesa bym sie wkurzyl, on tu ogarnia preorder a te cipki i tak odwalaja te same maniany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle, przez Empik płyta wyciekła do neta... -.-

BTW: Masakrycznie się jaram EP''ką Gres&Snatch - Noc. Nie jest nowa (2005 rok), ale jakoś dopiero teraz to znalazłem, i mogę powiedzieć że dla mnie to jest najlepsza EP z podziemia jaką kiedykolwiek słyszałem. Każdy jeden kawałek - mistrzostwo. Bity to już w ogóle masakra, wszystko na samplach z vinyli, jaram się jak jeb***.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobre ;]

w sumie ja tam czekam na kawałki w stylu Lose Yourself albo Sing For The Momemnt. To są kawałki genialne ;]

ale na nową płytę Ema czekam jak na nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótki komentarz do tego co ''ostatnio''
Mixtape Tetrisa to majstersztyk. Dobre bity Statika, ale przede wszystkim Tet z niesamowitym flow i Tort z miłymi dla ucha skreczami.

Vnm? Pff..kurczę non-skill. Głos marny, Flow przypomina mi jakoś Białasa (możliwe, że się mylę, luźne skojarzenie), tyle że on tak leci na free, a dodatkowo ma wtedy rymy inteligentniejsze niż: kup to/ty k***o. Nie rozumiem jak można się nim jarac...ale w sumie też nie rozumiem jak można jarac się Hemp Gru, czy Firmą...

Mes wyszedł. Już przesłuchałem, płyta dobra, bez bangerów w stylu VNM''a. Za to fajnie się słucha, kilka kawałków z mocniejszym wejściem, ale kopa wielkiego nie widac. Taka jeszcze refleksja- refreny śpiewane w Polsce- najlepsze tylko u Mesa.

Poetów jeszcze nie słuchałem, ale sprawdzę...swoją drogą wiersze wolę czytac.

Okoliczny element...dziwna strategia. Powinni teraz może dac i CD i w net. Bo to jest płyta dobra na lato, taka luźna, na ciepłe dni w sam raz. A w zimę nie było klimatu, więc mogli poczekac. Chociaż wielkiej różnicy to nie robi, bo płyta klimatyczna...Dinalowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 15:34, rolnik napisał:

> http://skateshop.pl/product-pol-1152710713-Koszulka-MASS-Touch-black-czarna.html

> Opłaca sie kupić? Nie wiem poszukuje jakiegoś fajnego T-shirta.
imo nie. Czekaj, niedlugo wyjda nowe tsy Alkopoligamii, ja tam bede raczej je brał i
bedzie gitarka.

Niedługo? Czyli kiedy? Właśnie nie wiem jaką wybrać, jaką możesz polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 15:43, Kaucz napisał:

Niedługo? Czyli kiedy? Właśnie nie wiem jaką wybrać, jaką możesz polecić?

Z tych co ''są'' teraz w sklepie to żadną, bo ich już nie będzie na sprzedaż. Całkiem nowa kolekcja będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 15:43, Kaucz napisał:

Niedługo? Czyli kiedy? Właśnie nie wiem jaką wybrać, jaką możesz polecić?


Dzis mialy wyjsc, ale cos im sie nie spieszy. Teraz to wszystko wyprzedane, jak zauwazyl kobe47.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już wyłowił takiego newsa...

Słoń - Chore Melodie - PREMIERA - 15 Maj - jakos na dniach bedzie front + tracklista + promocyjne video...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować