Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Ja pierdole, to jest na totalną beke. Ja tam firmy nie słucham (Jakiś może jeden tam kawałek mi w miarę podejdzie).
Na chuj od razu spiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 17:16, St1m napisał:

Ja pierdole, to jest na totalną beke. Ja tam firmy nie słucham (Jakiś może jeden tam
kawałek mi w miarę podejdzie).
Na chuj od razu spiny?

To nie jest żadna spina ;) Mówię jednak, że projekty dotyczące antypolicyjnych manifestów są żenujące ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pijaku wymyślona, kilka zwrotek nagrane po pijaku, to jest tylko dla beki. Takie hmm... wyśmiewanie tego całego jp, chwdp itp. ;] Sam się z tego brechtam więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 17:24, St1m napisał:

Po pijaku wymyślona, kilka zwrotek nagrane po pijaku, to jest tylko dla beki. Takie hmm...
wyśmiewanie tego całego jp, chwdp itp. ;] Sam się z tego brechtam więc...

Chyba, że tak xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakąś godzinę temu ukazała się epka jednego z najlepszych polskich tekściarzy, Ensona no i jak dla mnie rozwalił, mimo że to materiał kilku spontanów przed jego płytą właściwą. Przesłuchałem już dwa razy no i nie mogę po prostu, wiele mega linijek, a np. takie jak te panczlajny niszczą:
"Moje linie nabierają sensu dopiero za horyzontem Twojego intelektu"
"Twoje pomocne dłonie zaciskają mi się na gardle,
Znam je tak, że mogę nawijać ich linie papilarne"

Enson - Osiem kroków dalej
http://www.sendspace.pl/file/hCfJ1fxf/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Enson ma beznadziejny głos, ale linijki bez kitu mocarne.

''Gdyby nie echo na ich koncertach nie mieliby rymów.''
:D

Ale i tak od takich spin i wczuwania się wolę wyluzowaną epkę Jota, tak więc bardziej czekam na jego longplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://membeer.wrzuta.pl/audio/9TSU6ORoPPy/

No w przyszłości to bedzie jak dla mnie czołówka, tylko jak zacznie coś więcej nagrywać, to jak na razie jedyny track tego gościa... Przynajmniej tylko ten dal na forum SumyStyli :D Ale generalnie klimatem miecie, technicznie solidnie... końcówka MASAKRA, się podjarałem mocno jak ją usłyszałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne wersy ma ale jak to wspomniał kobe47 ma beznadziejny głos.(na bitwach pluje na majka jak to nawinoł 3-6)
Dla Ensona propsy bo linijki ma mocne: "Pod nogami benzyna jedyna chemia między nami" lub "Podleje benzyną ziemie i niech zakwitną płomienie" - mocne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 18:53, loraczysko napisał:

Moja lista :

1.Paktofonika ,Molesta,Borixon.
2.Peja, Pih,Hemp gru,Firma

popek firma, mma, plecki sie same nie zrobia, nie?

ostatnio obadalem album Ill Billa o nazwie What''s wrong with Bill? I oprocz klimatycznej okladki bity sa swietne a takie kawalki jak anatomy of a school shooting czy alien workshop szybko wpadaja w ucho. Genralnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 19:06, dzeksondzekson napisał:

ostatnio obadalem album Ill Billa o nazwie What''s wrong with Bill? I oprocz klimatycznej
okladki bity sa swietne a takie kawalki jak anatomy of a school shooting czy alien workshop
szybko wpadaja w ucho. Genralnie polecam


Polecam "Black Metal", na mnie jeszcze czeka "The Hour Of Reprisal" od jakiegoś czasu, do przesłuchania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować