Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Ja z hip hopu lubię tylko grópę operacyjną. Mezo ma słabe teksty, a sławę osiągną dzięki Kasi Wilk a nie dzięki swoim tekstom.18L ma słabą muzę i jest takim ogólnym dnem dla mnie. Rapu nie słucham.Grópa operacyjna mi się podoba bo w kawałkach są ukazywane naprawdę różne i ciekawe tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 08:57, xD_ominik napisał:

Ja z hip hopu lubię tylko grópę operacyjną. Mezo ma słabe teksty, a sławę osiągną dzięki
Kasi Wilk a nie dzięki swoim tekstom.18L ma słabą muzę i jest takim ogólnym dnem dla
mnie. Rapu nie słucham.Grópa operacyjna mi się podoba bo w kawałkach są ukazywane naprawdę
różne i ciekawe tematy.

Padłem...
Widać to osoba która słucha sprzedajnego ścierwa. A ta "grópa" to na serio jest świetna, boska, zaskakują intelektem, mają 100% przekazu, bity disco-polowe najlepsze jakie słyszałem. Szacun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 09:22, LittleBigLegend napisał:

> Ja z hip hopu lubię tylko grópę operacyjną. Mezo ma słabe teksty, a sławę osiągną
dzięki
> Kasi Wilk a nie dzięki swoim tekstom.18L ma słabą muzę i jest takim ogólnym dnem
dla
> mnie. Rapu nie słucham.Grópa operacyjna mi się podoba bo w kawałkach są ukazywane
naprawdę
> różne i ciekawe tematy.
Padłem...
Widać to osoba która słucha sprzedajnego ścierwa. A ta "grópa" to na serio jest świetna,
boska, zaskakują intelektem, mają 100% przekazu, bity disco-polowe najlepsze jakie słyszałem.
Szacun.

No to podaj jakiś argument dlaczego ci się nie podoba grupa ope i np jaki zespół jest lepszy od niej i dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 14:06, xD_ominik napisał:

np jaki zespół jest lepszy od niej i dlaczego.

Praktycznie każdy? Powodów chyba podawać nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 14:11, Chaotizz napisał:

> np jaki zespół jest lepszy od niej i dlaczego.
Praktycznie każdy? Powodów chyba podawać nie muszę.

No to jak każdy powód to się wyśil jeśli potrafisz posługiwać sie argumentami i napisz chociaż 2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 14:22, xD_ominik napisał:

> > np jaki zespół jest lepszy od niej i dlaczego.
> Praktycznie każdy? Powodów chyba podawać nie muszę.
No to jak każdy powód to się wyśil jeśli potrafisz posługiwać sie argumentami i napisz
chociaż 2 .

Sory Chao ale zrobię to za ciebie:
1. Grupa Operacyjna nie reprezentuje kultury hip-hop lecz kulturę pop - tak interpretuje ich muzykę.
2. GO robi techno popowe bity.
3. Ich teksty nie są zrozumiałe - w skrócie napierdalają na różne tematy w jednej nucie.
4. Pokazują jakie to oni maja rymy i każdy ich wers to fake np. " kto komisje wojskową odwiedził bez spodni"
5. GO lansuje się poprzez TV, dupy w teledyskach, gwiazdy takie jak Majewski czy przerabianie innych utworów np. "Ugryź Suchara".
6. Te twoje "różne i ciekawe tematy" to nawijanie np. o Dodzie?
7. Ogólnie to pizd* nie chce mi się produkować niech ktoś to inny zrobi.
A tak nawiasem dla twojej świadomości HH to kultura Rap to muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 14:37, LittleBigLegend napisał:

1. Grupa Operacyjna nie reprezentuje kultury hip-hop lecz kulturę pop - tak interpretuje
ich muzykę.
2. GO robi techno popowe bity.
3. Ich teksty nie są zrozumiałe - w skrócie napierdalają na różne tematy w jednej nucie.
<ciach>


Dobry najazd xD. Oczywiście ja też nie rozumiem Omnika jak można tego słuchać normalnie, ale chłopak chyba młody jest więc ma jeszcze czas ogarnąć coś lepszego, szczególnie jak mu coś ciekawego polecicie.
Co do GO wszystko co napisałeś LittleBig to prawda (szczególnie o techno bitach) tylko nie wiem, czy nie za poważnie do tego podszedłeś. Dla mnie GO to dobra pompa ze wszystkiego i tak należy ich traktować. Przytoczony "Ugryź Suchara" był całkiem zabawnym pastiszem, a i przytoczone utwory o Dodzie to polewa (przynajmniej mam nadzieję!)
Słuchać to ich się normalnie nie da, ale żeby na YT pośmiać się z teledysków są jak znalazł. Ale fakt faktem rap to to nie jest... Na pewno nie stawiałbym ich na równi z disco 18L czy Mezo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GO to taki hip-hop dla najmłodszych, zero agresji, przekleństw itd. Nie dziwię się, że "kolega" xD_ominik tego słucha ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 17:31, Luque_Skywalker napisał:

GO to taki hip-hop dla najmłodszych, zero agresji, przekleństw itd. Nie dziwię się, że
"kolega" xD_ominik tego słucha ;D

Taki młody to on nie jest bo z tego co mi wiadomo to pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 14:37, LittleBigLegend napisał:

6. Te twoje "różne i ciekawe tematy" to nawijanie np. o Dodzie?

Nie chcę się wtrącać, bo na HH naprawdę się nie znam i GO nie lubię. Ale z tego co pamiętam to OSTR kiedyś miał freestyle o Dodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 19:01, St1m napisał:

Freestyle to co innego...

To proszę wytłumacz mi czemu. Mówię poważnie, bo nie rozumiem.

Jeżeli możesz to używaj opcji "ODPOWIEDZ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować