Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Ja ostatnio sobie odświeżam kawałki ludzi, którzy będą na HHK. Bo na 70% jadę, są już dwie osoby które pojadą ze mną, więc nie jest źle.

I cały czas teraz słucham LCN, Meth''a, House of Pain i Reks''a. I jaram się że posłucham ich na żywo i tak dalej, ale chyba najbardziej czekam na koncert WFD, cholera, jak dla mnie nikt w Polsce nie ma takiego klimatu w kawałkach jak oni, Numer to mnie niszczy, taki wylajtowany ciągle, jakby wiecznie był na zbaku. Dlatego teraz cały czas leci u mnie Muzyka, Bloki, Skręty, mistrzowska ta płyta jest, "Ławka, chłopaki z bloków", albo "Doskonałość", nigdy mi sie to nie znudzi. ;p

Już się HH Kempu nie mogę doczekać, cholera, zawsze chciałem jechać. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie o starym hicie "Jakby to było" DKA...aż mnie ciarki przeszły. Stare hity najlepsze...trzeba przesłuchać inne piosenki, jeśli są także dobre to kupuję płytę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

razormw >
Ile kosztuje bilet na Coke Live? Zresztą, jedyne co tam będzie warte uwagi, to jak dla mnie Nas. Lepiej jechać na HH Kemp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, na HHK będzie Method Man, La Coka Nostra i Reks, dla mnie to starczy. Meth, ludzie z LCN rozp**** scenę w drzazgi, jestem tego pewien. Jak usłyszę Da Rockwilder albo How High na żywo to zesram się ze szczęścia. ;p

Na to całe Coke Live jedynie przyciągnąłby mnie Nas. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam ciągnie LCN i Meth, na żaden koncert nigdy nie chciałem jechać tak, jak na HHK. ;p

BTW: Nie pijcie od rana na pusty żołądek wódki i piwa... Skończycie tak jak ja, na berecie. I do tego będziecie musieli uciekać przed kierowcą autobusu... Żem mu tak narzygał że hoho....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coke Live będzie grubaśny. The Streets, Gentleman, NAS i jeszcze Lupe Fiasco do tego... Niektórych jeszcze Cenciak interesi ale to już kwestia gustu. Polska nie może narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 19:52, don_Scovrone napisał:

Coke Live będzie grubaśny. The Streets, Gentleman, NAS i jeszcze Lupe Fiasco do
tego... Niektórych jeszcze Cenciak interesi ale to już kwestia gustu. Polska nie może
narzekać.

Na Coke będzie OSTR ;] (on i Nas jedynie mnie tam ciągną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 19:52, don_Scovrone napisał:

Coke Live będzie grubaśny. The Streets, Gentleman, NAS i jeszcze Lupe Fiasco do
tego... Niektórych jeszcze Cenciak interesi ale to już kwestia gustu. Polska nie może
narzekać.

No i jeszcze Shaggy bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować