Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2009 o 19:55, LittleBigLegend napisał:

Na Coke będzie OSTR ;] (on i Nas jedynie mnie tam ciągną)


Skąd masz tę informację? Bo ja nigdzie nie mogę znaleźć nic o Polskich Artystach prócz ''We Call It A Sound'' którzy wygrali Coke Noise Fesitval.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedz Sloniowatego z psychopathic.yoyo.pl:

Razem ze sklepem Unhuman.pl otwierającym niedługo swój pierwszy fizyczny punkt w Poznaniu mamy zaszczyt przedstawić MIXTAPE który ujrzy światło dzienne we wrześniu bieżącego roku. Bity które pozyczylismy na ten projekt standardowo nie będą cukierkowym pop-rapem lecącym w radiu. Będzie można usłyszeć między innymi produkcje takich artystów jak Krazie Bone, Godfather Don, Lord Finesse, Statik Selektah czy King T. Całość zostanie nagrana w La Bomba Studio Dj''a Decksa, za wszystkie cuty i scratche odpowiedzialny będzie Dj Simo a brzmieniem wokali zajmie się Mikser. Lista featuringów będzie dodana niedługo a jako bonus dodam że będziemy nagrywać pod pseudonimamy alter ego czyli Shellerini aka Norman Bates i Słoń aka Otis Driftwood tak więc zapowiada się w chuj wesoło....


mam prośbę jeśli macie konta na innych forach czy whatever do dodajcie jak możecie to info w newsach czy w nowych tematach. wielkie dzieki

CYCE!


Coz, zapowiada sie kozacko, ogarnalem sobie niektore bity zrobione przez ludzi wymienionych przez Slonia (poza Statik Selektah za bardzo ich nie znalem) i jaram sie jak Freddy. Licze na to, ze moj ulubiony mikstejp stanie sie numerem TRZECIM. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 18:25, Chilid napisał:

Witam wszystkich szukam tytułu piosenki ze słowami ,, Ola lat 20'''' zna ktoś tytuł
??

Dużo to nie da może jakaś cała linijka? (oczywiście to rap?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że kompletnie nie znam się na Polskim rapie kieruję to pytanie do ich znawców:

ostatnio podwoził mnie kolega taty na przystanek autobusowy w Zurychu a w jego radiu usłyszałem tę piosenkę:

http://www.youtube.com/watch?v=THSsKdefA-c

na jakim jest poziomie ta piosenka według was? :P<nie chcę się wypowiadać na jej temat ponieważ nie chcę być ignorantem :P>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 21:02, I_dont_know napisał:

na jakim jest poziomie ta piosenka według was? :P<nie chcę się wypowiadać na jej temat
ponieważ nie chcę być ignorantem :P>

DonGuralEsko - bit kosztem treści. Każdy lubi co innego ale mi osobiście Gural podchodzi bez większych problemów kiedy mam ochotę dać szarym komórkom odpocząć. Tak jest również z tym kawałkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 21:02, I_dont_know napisał:

na jakim jest poziomie ta piosenka według was? :P

Wg mnie pod poziomem mulu. Na pewno jest wiele gorszych trackow, ale lepszych tez nie brakuje. Gural po prostu robi rap, ktorego forma przerasta tresc (fajnie sie go slucha, ale znalezc jakis konkretny przekaz ciezko) - co mowie jako jego byly fan(atyk).

OzBL > DMR + EP + Manewry + Jointy, Konserwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 08:12, LittleBigLegend napisał:

Gural ma obrabia bragga. Zajebiste bity do klubu itp. Choć jego treści są z dupy wyjęte.

Gural podobał mi się tylko i wyłącznie w K.A.S.T.A. Składzie...kiedy słuchałem jego innych kawałków to mi nie podchodziły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 10:31, MacoRIP napisał:

> Gural ma obrabia bragga. Zajebiste bity do klubu itp. Choć jego treści są z dupy
wyjęte.
Gural podobał mi się tylko i wyłącznie w K.A.S.T.A. Składzie...kiedy słuchałem jego innych
kawałków to mi nie podchodziły :/


Mam identyczne odczucia co do gurala.
Umówmy się gural nie jest dla wymagających słuchaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 17:37, I_dont_know napisał:

ps.ogólnie preferuję jedynie angielski, niemiecki i francuski rap, choć są wyjątki:P.

A rozumiesz cokolwiek z niego? Bo równie dobrze jeśli nie rozumiesz po niemiecku czy francusku to możesz słuchać Gurala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

angielski dość dobrze znam :P, niemiecki słabo a francuskiego to już w ogóle.
Jak nie rozumiem tekstu to biorę słownik do ręki :P i sobie tłumaczę albo proszę by ktoś kto umie dobrze język mi to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować