Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2009 o 15:37, YoungCezar napisał:

> Tabasko ssie w opór.

Tabasko ssie ?? ;o

człowieku, to klasyk


Zgadzam się. Taki przełomowy krążek moim zdaniem.

A co do Grubsona to płyta miażdży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 15:52, kobe47 napisał:

> Tabasko ssie ?? ;o
>
> człowieku, to klasyk
>

no dla mnie ssie, nie lubię.

a Małolat ''robi'' od ''jakiegoś'' czasu płytę z Pezetem. wyjdzie gdzieś w 2010.

A on nie siedział? Na wrzucie (Kawałek "Rodzice") mówili mu że dobrze mu, bo coś tam, coś tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tu niektórzy gadają głupoty aż ręce opadają.

"Tabasco" najlepsza płyta jaką Ostry wydał, jego ostatnie "dzieła" nie dorastają tamtej nawet do pięt.

A małolat przeca robi tą płytę z Pezetem już kupę czasu. Płyta z Ajronem wyszła w 2005, zaraz po tym go zamknęli ale już cieszy się wolnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie, awruk.
czy ja pisałem coś o ogólnym znaczeniu ''Tabasko'' dla polskiego rapu?
nie kwestionuję jej wartości, czy formy w jakiej był Ostry.
JA jej nie lubię (choć próbowałem polubić, z 6 razy, mam nawet na CD), MNIE się ona nie podoba, JA nie uważam jej za najlepszą płytę Ostrego.
rozumieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To następnym razem pisz: "moim zdaniem...", "według mnie..." "w moim mniemaniu...;) płyta tabasko jest słaba. Bo tak jak napisałeś kilka postów wyżej "tabasko ssie", to wygląda to tak iż wszyscy tak uważają, a nie tylko ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 22:39, Seqiu napisał:

To następnym razem pisz: "moim zdaniem...", "według mnie..." "w moim mniemaniu...;) płyta
tabasko jest słaba. Bo tak jak napisałeś kilka postów wyżej "tabasko ssie", to wygląda
to tak iż wszyscy tak uważają, a nie tylko ty.

Zadziwia mnie to. Czy każdy musi pisać "imo", tylko po to, żeby inni zrozumieli, że każdy wyraża swoją opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glupia sytuacja, gdy dissuje sie dwoch artystow, ktorych darze sympatia, no ale trudno... Przynajmniej cos sie dzieje.
http://poznanskirap.com/aktualnosci.php/2009/10/02/tede-dissuje-peje.html


Poziom komentarzy na poznanskim rapie oczywiscie zenujacy ;/

lol, nie ogarnalem, ze post wyzej dotyczy tego samego Oo Ale on niewiele mowil, to teraz jest konkretne info ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak jak nie przepadam za Tedzikiem, tak teraz mu kibicuję, bo Peja jest jeszcze bardziej beznadziejny. Tede ma swój klimat, ale ja go niespecjalnie czaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne to są dopiero komentarze pod newsem. Co się okazuje? Fani Peji nie odstępują mu poziomem na krok.
A za kim jestem? Za nikim. Raczej nie słucham Tedego bo mi jego nowe płyty nie smakują. Ostatnie co strawiłem i mi się miło odbiło to krążek WFD. Aczkolwiek po N2E mam wrażenie, że Peja sam sobie grób wykopał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rowniez jestem za Tedzikiem, uwielbiam jego przesmiewczy i bezkompromisowy styl dissowania. A ta mini epka przeciwko Peji jest bardzo, bardzo zajebista! Czekam na odpowiedz Peji, zobaczymy co tam wysmazy najwiekszy ''ulicznik'' i ten dla ktorego teraz ''milosc jest wazniejsza od muzyki''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się kozackie collabo. Keith Murray i Canibus pracują nad wspólną płytką. Póki co na zajwkę dostaliśmy EP''kę "The UNDERGODS" i z taką tez nazwą tej kolaboracji sie spotkałem.
Płyta ma ukazać się na początku roku i nosić tytuł "In Gods We Trust, Crush Microphones To Dust". Coś czuję że bedzie mocarnie. Murraya cenię ogólnie, Canim jaram się konkretnie więc czekam, będzie godny materiał. Na zajwkę taki traczek:

The Undergods - Show Em What Crazy Is [feat. Tech N9ne] > http://usershare.net/ft017o9eyopo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować