Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Ponieważ Eminem jest Raperem chciałbym coś się zapytać.Doszły mnie słuchy ,że podobno Eminem spalił flagę polski czy to prawda?Bo ja od niedawna polubiłem jego piosenki,i nie mogę w to uwieżyć,jak ktos wie coś na ten temat więc niech da znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, potem spalił też kilku Polaków na stosie a potem z Żydów zrobił sobie lunch, kończąc na kolacji z gejów.

brednie. i to strasznie stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 21:37, Bobson002 napisał:

Ponieważ Eminem jest Raperem chciałbym coś się zapytać.Doszły mnie słuchy ,że podobno
Eminem spalił flagę polski czy to prawda?Bo ja od niedawna polubiłem jego piosenki,i
nie mogę w to uwieżyć,jak ktos wie coś na ten temat więc niech da znać :)


podobno mówił, że nigdy nie zagra dla żydów i polaków, ale to było wieki temu, zresztą nie wiem czy to jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Eminem vs Żydzi, to jakim sposobem niby ma mieć do nich jakieś ''ale'', jednocześniej współpracując z Alchemistem ? Więc ta teoria już jest obalona. O Polakach też nie ma żadnego dowodu, zarejestrowanego, nigdzie, na video, audio, w wywiadzie, nigdzie. Dopóki ktoś nie znajdzie udokumentowania tej informacji, jest ona z dupy wyjętą plotką...

YoungCezar, no ale beat na tym nowym 50 jest kozacki tak, czy tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 19:38, don_Scovrone napisał:

Tech N9ne rozwalił swoim K.O.D. i tyle.
A do tego jeszcze wypuścił klip do jednego z lepszych numerów na płycie: http://www.mtvu.com/music/video-premiere/tech-n9ne_leave-me-alone/



Klip wyszedł zajebiście, lepiej niż pierwszy, ale szczerze jeśli już miał brać bardziej osobisty track na sfilmowanie, to wolałbym np. Shadows On The Road, albo Low...
Wcześniej wydawało mi się, że Tech śpiewa ten refren, a tu jednak Krizz. Teraz w sumie słyszę to jak wyciąga wyższe dźwięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 01:06, Hekt-X napisał:

Klip wyszedł zajebiście, lepiej niż pierwszy, ale szczerze jeśli już miał brać bardziej
osobisty track na sfilmowanie, to wolałbym np. Shadows On The Road, albo Low...
Wcześniej wydawało mi się, że Tech śpiewa ten refren, a tu jednak Krizz. Teraz w sumie
słyszę to jak wyciąga wyższe dźwięki.


Ha, miałem takie same odczucia co do refrenu i nie byłem do końca pewien czy to Tech czy Kaliko.
Zresztą w kolejnym największym rozpierd*laczu na płycie "Low" też nie wiem czy to Krizz w refrenie czy kto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 15:25, don_Scovrone napisał:

Zresztą w kolejnym największym rozpierd*laczu na płycie "Low" też nie wiem czy to Krizz
w refrenie czy kto...


No w tym refrenie już na 100% jest Krizz:

I''m sinking again, I''m drinking again
Drownin and Wildin you breathin'' again
Is easy to sin when you bleeding within''
needin the grin, cheese and recede in the spend

To jest na pewno on, powtażające się potem:

lower than low, lower than low

To na pewno Tech, stawiał bym, że reszta refrenu też jest jego, ewentualnie razem tam lecą.

W "Shadows On The Road" refren w całości leci Krizz, chociaż też nie jest wpisany na wiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zgadzam się, że WSRH UM niestety gorsze dużo od Tecca...
Takie mam odczucie, że płytka Tecca nie ma słabych momentów, stanowi pewną całość fajnie ze sobą współgrającą. Dawno tak dobrej płytki nie słuchałem, może poza KiD Cudi, ale to całkiem inne klimaty.
Dla mnie najlepsze kawałki to: (po trackliście jadę) Show Me a God, Blackended The Sun (najlepszy na 100%, miazga), B.Boy, Hunterish, Pinocchiho (2gi jak dla mnie, fuckin sick shit), Low, Leave Me Alone i K.O.D.
Całkiem sporo, nie wspominając, że te mi podchodzą najbardziej, ale innych też się bardzo fajnie słucha. Na długo płytka zostanie na playliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się okaże, że Kaliko w każdym numerze słychać ;-)
A MastAlol wymienił połowę płyty jako najlepsze kawałki i ch.j :D
Mały konkurs:
Kto mi powie do czego/do kogo jest follow up w "Pinocchiho" (Dla ułatwienia dodam, że zaczyna się gdzieś w 41 sekundzie) ten mam mój dozgonny respekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 17:10, don_Scovrone napisał:

Kto mi powie do czego/do kogo jest follow up w "Pinocchiho" (Dla ułatwienia dodam, że
zaczyna się gdzieś w 41 sekundzie) ten mam mój dozgonny respekt.


Ale chodzi, Ci o końcówkę refrenu "(...) she can be my nr. 1", czy początek zwrotki "oh please, oh please, oh please just give me just one more clit (...)". Ja tu nie widze osobiście nic co by mogło być nawiązaniem bezpośrednim do kogoś...

A generalnie co do moich odczuć jeśłi chodzi o płtykę to po przekatowaniu kilkukrotnym to będzie tak:

Mistrz: Demons (refren pierwsza część to jst miazga, nawet bez Mafii kopał by ten track i to pewnie nawet lepszy by był, wrzucił bym za nich Krizz''a i Prozak''a, ewentualnie Twiztid, w ogóle to gdyby wszyscy na raz polecieli Tech, Mafia, Prozak, Krizz, i Twiztid, to byłoby mistrzostwo w ch*j), Blackened The Sun (track apokalipsa, już po usłyszeniu snippa kiedyś byłem nim rozwalony), In The Trunk (jak najbardziej klimacik jest + fajne intro), Horns (coś mam wrażenie, że Prozak jakoś nie po beat''cie płynie, ale ogólni kozak, Gordy zajebiście nawinął i refren jest miazga), It Was An Accident (ma coś w sobie, ale jakoś ten feat. taki niekonieczny tam), Shadows On The Road, Low (obydwa mega klimatyczne i Krizz niszczy na refrenach), Killing You (wicked shit jak się patrzy, szkoda, ze wokale Corey''a nie doszły na czas bo mogło być jeszcze lepiej).
Zaraz za nimi: Show Me A God (liryka i technika pierwszoligowa, tylko ten beat, no nie jest zły ale mógłby być barziej klimatyczny), Strange Music Box, Pinocchiho, K.O.D.
W 3 linii gdzie beat''y mniej mi się podobają niż te wyżej: B. Boy (kozacki motyw z ''b'' w zwrotce Tech''a, ale za dużo feat''ów uśredniło strasznie ten track), Leave Me Alone (tutaj chociaz tekst jest pożądny, to beat zrobili zabardzo plastikowo, takie brzmienie mainstreamowe za bardzo, a miał potencjał), The Martini (taki sobie średni traczek w sumie niczym nie zadziwia, podoba mi sie ten patent na wymienienie tzw. credits''ów przez Krizz''a na końcu śpiewem)
Niewypał IMO wyszedł z Hunterish, jeśli chodzi o beat, bo Tech pocisnął badzo dobrze, no i niepotrzebny ten Irv na feat. No ale za dużo elektronicznych pyknięć dali i mi nie siada pod tym względem.

PS: mogło mi pozjadać jakieś literki bo mi ostatnio coś bateria w klawiaturze chyba siada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 17:48, Hekt-X napisał:

Ale chodzi, Ci o końcówkę refrenu "(...) she can be my nr. 1", czy początek zwrotki "oh
please, oh please, oh please just give me just one more clit (...)".


Początek zwrotki oczywiście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 18:32, don_Scovrone napisał:

Początek zwrotki oczywiście ;-)


Coś mi się z Eminemem kojarzy, nie wiem czemu nawet, pewnie i tak błędnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 20:14, kobe47 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=9pEmXX4jDcI

przedwczoraj bodajże słuchałem :>

no chyba że jeszcze gdzieś to było, np. ktoś inny follow-upował PE, a Tecca tego kogoś
:P


Oczywiście, że to dobra odpowiedź.
Poza tym, tak jak wspomniałeś PE też zostało z-follow-upowane między innymi przez Krayzie Bone''a tu:
http://www.youtube.com/watch?v=4qCsBmORe6U
Polecam, bo naprawdę numer jest mega tak przy okazji ;-)
Piona kobe47!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować