Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

SumaStyli - De Integro

WRESZCIE JEST !!!

Właśnie nastąpiła premiera.

WEJDŹ W DE INTEGRO !!!

http://img526.imageshack.us/img526/7784/deintegrofc3.jpg

01. SumaStyli - [De Integro #01] Wejście
02. SumaStyli - [De Integro #02] De Integro
03. SumaStyli - [De Integro #03] Ulica Niepozałatwianych Spraw (feat. Mona)
04. SumaStyli - [De Integro #04] Roller Coaster
05. SumaStyli - [De Integro #05] Wyznawcy
06. SumaStyli - [De Integro #06] Wejdz W De Integro cz.1
07. SumaStyli - [De Integro #07] Kiedy Przyjdzie Po Mnie
08. SumaStyli - [De Integro #08] Póki Masz Siłę
09. SumaStyli - [De Integro #09] Oni (feat. Blajo)
10. SumaStyli - [De Integro #10] Skazani Na Samotność
11. SumaStyli - [De Integro #11] Wejdz W De Integro cz.2
12. SumaStyli - [De Integro #12] Walka Trwa (feat. K2)
13. SumaStyli - [De Integro #13] Świat Nie Dla Nas
14. SumaStyli - [De Integro #14] Ostatnia Prosta
15. SumaStyli - [De Integro #15] Wyjście

http://sumastyli.org/index.php


REDEFINICJA POLSKIEGO RAPU !!! OD DZIŚ NIC JUŻ NIE BĘDZIE TAKIE SAME !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

De integro - rzeczywiście polski rap dziś zaczyna się od nowa. Nie jestem słuchaczem, ani tym bardziej znawcą takiego stylu, rodzaju rapu, a jednak projekt Sumystyli cały dzień u mnie na głośnikach i z czystym sercem mówię, ze dawno nic tak dobrego nie słyszałem o ile kiedykolwiek coś temu dorównało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miazga. Coś genialnego. Promo zobaczyłem tutaj właśnie na forum i od tamtej pory śledziłem projekt. Płykę wczoraj ściągnąłem ale czasu nie miałem słuchać, puściłem teraz. No po prostu wymiata. Aż się zaopatrzę w wersję fizyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem Sumę Styli... Nie wiem czym ludzie sie tak bardzo zachwycają. Płyta jest w porządku ale jak dla mnie za bardzo monotematyczna i mało konkretna. Wszystkie kawałki w podobnym klimacie i praktycznie na ten sam temat. Co prawda nie lubię raczej tego nurtu, więc może dlatego nie potrafię docenić tej produkcji. Za bardzo kojarzy mi sie z Pihem i trochę pseudopoetyckimi tekstami o ulicach bez jutra itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 22:37, Galadin napisał:

/.../

Może dlatego, że tworzą go komicy. Tak samo można tu wstawić WTF Collective Jona Lajoie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do SumyStyli, taka mała dygresyjka.
Myślałem, że te wszystkie tracki, które puszczali w net przed wydaniem płyty, to będą na samym albumie (Dzieci, Projekt Monster, Obrazy w mojej głowie, Godzina Zero, Pie*dolę taki rap, chyba niczego nie pominąłem?), a tu nie ma ani jednego tracku z tych o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 01:36, don_Scovrone napisał:

Co do SumyStyli, taka mała dygresyjka.
Myślałem, że te wszystkie tracki, które puszczali w net przed wydaniem płyty, to będą
na samym albumie (Dzieci, Projekt Monster, Obrazy w mojej głowie, Godzina Zero, Pie*dolę
taki rap,
chyba niczego nie pominąłem?), a tu nie ma ani jednego tracku z tych o_O



To już było mówione od początku, że te tracki wrzucane w net przed premierą nie znajdą się na płycie... Też nie widze sensu wrzucania 5 całych tracków, które potem tak czy tak byłby na płycie, za mało nowego materiału by się pojawiło i by ludzie narzekali znowu na to...

Vandaeriel - wiesz, skoro istnieją ludzie, którzy zachwycają się podobnie nowymi tworami od takiej Firmy, czy Pei, to sory... Płyta od początku miała mieć swój klimat, koncept, którym były poważne tematy i przemyślenia. Poetyckie teksty, tak szczególnie od strony Skora i tym się właśnie jaram. Może jak co 2 raper potrafił by takie teksty pisać to pewnie srałbym tym na lewo i prawo z nudów już, dlatego cieszę się poniekąd, że mamy tak niewiele ludzie z takim podejściem... Poza tym z takich 2 opcji:

"Ilu z nich uległo iluzji winiąc umiar
Zdradzieckich fuzji idąc gdzie duma
Od pokłonów klonów do demonów na albumach
Łuna potoku syndromów iluzji toku to kumasz?
Tu mam w oku cyklonu w ich rozumach płynne pętle
W natłoku mroku bloków bitwę o independence
Ty i twe winne serce uspokój poezję pokus
Nie prowokuj mnie proroku po roku amoku w okół"

a powiedzmy

"Wilk na mikrofonie w głowie sie nie mieści!
Je**ć leszczy z lamusami sie nie pieścić
Nie ma czasu, głupot nie chce pieprzyć
Jesli ci sie nie podoba wyłacz jak masz dreszczyk
I tak wszystkich nie uda ci sie skreslic
Mam sie strescic słuchaj pierwszej czesci
Hemp Gru prosto z ulicy wiesci
Ja i moje ziomki nikt gorszy nikt lepszy"

To sory, ale z całym szacunkiem do ludzi których nie znam nawet, pozolę sobie stwierdzić, że wybierając to drugie jako lepsze, łagodnie to ujmę - ładnie z nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 05:56, Hekt-X napisał:

To sory, ale z całym szacunkiem do ludzi których nie znam nawet, pozolę sobie stwierdzić,
że wybierając to drugie jako lepsze, łagodnie to ujmę - ładnie z nimi...

Wiesz, bo takie teksty trafiają do zbuntowanych nastolatków w koszulkach Prosto itp. no bo jak wszyscy wiemy JP 50% bo boją się trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 05:56, Hekt-X napisał:

"Wilk na mikrofonie w głowie sie nie mieści!
Je**ć leszczy z lamusami sie nie pieścić
(...)


Zapomniałeś o panczu stulecia "Ja zakrywam wieko, stawiam kamień na niego." ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał nadmiar czasu, niech sprawdzi i wyrazi swoja opinie na temat krążka mojego kumpla. Wiadomo cudów nie ma, ale moim zdaniem jest nieźle.

www.megaupload.com/?d=AHM0XW7K FRANKY & PEROL - CZARA GORYCZY EP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o to, że cała płyta taka mroczna i smutna, a mi bardziej podchodzą kawałki w stylu nowej Molesty("W szufladzie", "Inspiracje"," Wyobraź sobie"). Też uważam że taki styl, mimo że może być trudny w zrozumieniu, i tak jest lepszy od JP JP 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 17:42, kedzior141 napisał:

Interesował się ktoś z was tą nową płytą od LUCa?


Wiem, że troszkę późno, ale dopiero niedawno miałem okazję przesłuchać nową płytę. Mi się podoba, ale z pewnością nie każdemu przypadnie do gustu. Jest to twór oryginalny nawet jak na L.U.Ca. Nie ma tutaj tradycyjnego rapu - samego Łukasza nie usłyszymy na niej ani razu. Mamy za to świetne, niesamowicie klimatyczne podkłady i sample z historycznych i ważnych dla polskiego narodu przemówień. Osobiście polecam, ale najpierw radziłbym przesłuchać kilka kawałków w necie/u znajomego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem się was zapytać o coś. Mianowicie o płytę Łysonżi- Dżonson. Wiem że premiera była dość dawno, ale jakoś cicho tutaj było o tej płycie, a wydaje mi się że jest na wielki plus ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 15:43, noobie napisał:

chciałem się was zapytać o coś. Mianowicie o płytę Łysonżi- Dżonson. Wiem że premiera
była dość dawno, ale jakoś cicho tutaj było o tej płycie, a wydaje mi się że jest na
wielki plus ; )

Jest na wielki plus. Fajne featy, bity, no i Łysonżi zaskoczył mnie stylem, choć płytka trochę taka praktycznie na jeden temat, ale mimo to jest dobrze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2009 o 15:55, ejkers napisał:

Jest na wielki plus. Fajne featy, bity, no i Łysonżi zaskoczył mnie stylem, choć płytka
trochę taka praktycznie na jeden temat, ale mimo to jest dobrze ;]

Szczególnie skity się udały na tej płycie. No niby jest na jeden temat fakt. Ale takie samo wrażenie, a nawet o wiele większe odczułem słuchając płyty Młodziaka "Kronika". Nawet utwory mają podobne beaty ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować