Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2009 o 00:33, Hekt-X napisał:

Świerze info:


Analfabeta mode on... i po to m.in. przydała by się opcja edycji bez jakiś durnych limitów, jak to jest na kazdym normalnym forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 07:06, lydathegreat napisał:

> A gdzie wyczytałeś że to płyta roku? Według kogo? ;)
No przeciez napisal ''IMO''...

hammerfall87:
Widze, ze kolejny sluchacz metalu jara sie Sloniem ;) Fajnie fajnie, obczaj jeszcze A.J.K.S.
jesli chcesz, powinno ci pasowac (zalozyciel AJKS ma takze ''ciezszy'' projekt Energy
Level Low, chociaz tego nie sluchalem jeszcze).

ja tam lubie rap :) chociaż na bieżąco nie jestem ale sobie ostatnią cd eldo dorwałem bombowa no i 3 wymiar fajną płytę wydał ale ich przed ostatnie dzieło było super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 21:08, rolnik napisał:

a kto slucha malpy? ja sie jaram jak ja pierdole, bity, klimat, prawdziwy truskul.

Ja się jaram. Jego promovideo rozkurwia. A kawałek pozwól mi nie mówić nic nie schodzi z playlisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 07:06, Kaucz napisał:

> a kto slucha malpy? ja sie jaram jak ja pierdole, bity, klimat, prawdziwy truskul.

Ja się jaram. Jego promovideo rozkurwia. A kawałek pozwól mi nie mówić nic nie schodzi
z playlisty.

to sprawdz plytke ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 15:11, noobie napisał:

> nowy Zeus i tak lepszy.
Ta płyta już się ukazała? Bo mówisz o "Album Zeusa" tak?

no, ''ukazała'' się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miuosh - Pogrzeb

http://www.koniaczek.pl/test/static/im/mi2.jpg

01. Intro
02. Pogrzeb [feat. Pih]
03. List do B
04. Znam swe miejsce [feat. Siwydym]
05. Sado [feat. Textyl]
06. Zły
07. Szczekaj
08. Mówią Na Mnie
09. Postęp [feat. Bas Tajpan]
10. Daleko [feat. Bob One]
11. Barwy Szczęścia
12. Ścieżka 12
13. Nie Mów Mi...
14. Kolos [feat. Puq]
15. Zostawiam Po Sobie Tylko Ból


No generalnie przesłuchałem sobie na szybko dzisiaj rano i już po zajęciach wstąpiłem po płytkę do galerii. Dobry materiał. Po krótce, po 2 przesłuchaniu:
Sporym atutem Miuosha jest mocny wokal. Zły i Zostawiam Po Sobie Tylko Ból najlepsze jak na razie no i w tym 2 najlepszy beat na płycie. Flow dobre, nawet b.dobre miejscami, tu nie mam nic dozarzucenia. Co do tematyki to po klipie do "Złego" spodziewałem się więcej wicked shit''u, ale i tak jest spoko. Szczególnie podobają mi się storytellingi, poza wcześniej wymienionym trackiem jeszcze szczególnie "Barwy Szczęścia" i "Nie Mów Mi...", do tego "List Do B" z tych które mi się wbiły bardziej. Feat''ów na szczęście nie ma dużo, aczkolwiek okroiłbym to jeszcze jedynie do Pih''a i Bob''a, reszta jakoś nic szczególnego nie pokazała. Generalnie zadowolony jestem z płytki, jeszcze będę katował. Musze zaznaczyć jeszcze, że to pierwsze co usłyszałem od niego. Widzę na różnych forach, ze ludzie dziwnie podchodza do tego projektu pod wpływem tego co wydawał wcześniej, bo to chyba jego pierwszy taki odskok w tą bardziej ''brudną'' stronę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o ciuchach Prosto? Ja ostatnio kupiłem taką bluzę, mi się bardzo podoba, szanuje Prosto głównie za WWO, ZIP skład, i nie uważam, żeby były to ciuchy jak to niektórzy mówią dla dzieciaków.

20091122131448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 13:14, kedzior141 napisał:

Co myślicie o ciuchach Prosto? Ja ostatnio kupiłem taką bluzę, mi się bardzo podoba,
szanuje Prosto głównie za WWO, ZIP skład, i nie uważam, żeby były to ciuchy jak to niektórzy
mówią dla dzieciaków.

ST ma dobre ciuchy... ale drogie w kosmos :}. Równe ciekawe kroje ma firma BTL Brand na przykład, a ich bluzy są tańsze na dobrą sprawę o połowę od tych z ST ;). No ale jezeli jesteś już nastawiony na kupowanie bluzy z tejże firmy, to tak, dobre bluzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 13:19, noobie napisał:

ST ma dobre ciuchy... ale drogie w kosmos :}. Równe ciekawe kroje ma firma BTL Brand
na przykład, a ich bluzy są tańsze na dobrą sprawę o połowę od tych z ST ;). No ale jezeli
jesteś już nastawiony na kupowanie bluzy z tejże firmy, to tak, dobre bluzy :D


Ja już mam ją w szafie ;) Kupiłem ze zniżką, także 130zł za bluzę to nie jest znowu tak dużo, a jakościowo jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2009 o 13:31, kedzior141 napisał:

Ja już mam ją w szafie ;) Kupiłem ze zniżką, także 130zł za bluzę to nie jest znowu tak
dużo, a jakościowo jest bardzo dobra.

Hm.. 130zł powiadasz? No w sumie to ceny jednak aż tak bardzo się nie różnią.. bo ja kupowałem jakieś ciuszki ze skate''a btlbrand po 100-120zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować