Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2009 o 19:57, rolnik napisał:

Sprawdzal ktos mixtape plejera? Bo ja jestem zaskoczony , myslalem beka roku a naprawde
wyszla warszawiakowi dobra plytka, az dziwota po tym jego free : o.


pisałem parę postów wyżej ;)

Jak dla mnie, porządna produkcja. Dobrze nawija (ale troche przeciąga sylaby co mnie osobiście wrukwia). A free ma średniawy (tegoroczne WBW i ucieczka ze sceny na WOW :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 12:13, Skaju napisał:

www.youtube.com/watch?v=wSLV7pn76KQ


Logika betonu (Skaju rmx). Sprawdzajcie :D


Wooow kozak :D Zajebisty werbel, zajebiste brzmienie całości i aranż :)
Przy okazji pochwal się jakich wtyczek używasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiamy wam nowy singiel pt. "Wypowiadam Wojne", zwiastujący nadchodzącą EP SumyStyli pt. "N", która powinna się pojawić już na przełomie lutego / marca 2010. Materiał będzie w całości na bitach Cidera. Możecie spodziewać się udziału gości z Trójmiasta i nie tylko. Zapraszamy do odsłuchu.

http://www.youtube.com/watch?v=lo5svfKlrkg

DOWNLOAD:
http://www.sumastyli.org/media/SumaStyli_-_Wypowiadam_Wojne.mp3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 12:45, Kermit napisał:

Wooow kozak :D Zajebisty werbel, zajebiste brzmienie całości i aranż :)
Przy okazji pochwal się jakich wtyczek używasz :)



soundfonty i podstawowe darmowe wtyczki do kompresji, korekcji i limitingu :) w tym jeszcze jakiś preset z sytrusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadły mi w ręce dwie płyty.
1) Może nie jest to rap, ale myślę że niektórych może zainteresować. Ras Luta - Jeśli Słyszysz. Bardzo dobry krążek i klimat, kawałki trzymają poziom, wszystko dopracowane. I oczywiście moc energii!
2) PJUS - Life After Deaf. Jestem dopiero po pierwszym przesłuchaniu płyty, ale i tak uważam, że jest ona bardzo dobra tekstowo, bity w starych klimatach, Pjus nieco inny niż ten którego znamy z 2cztey7.
(W edycji specjalnej dodatkowo plakat i płyta DVD, fajna opcja :) ).

Obie płyty jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, brałem ten kawałek pod uwagę razem z Shadows On The Road jako najlepsze na sfilmowanie. Jaram się, chociaż troche inaczej bym to ogólnie ogarnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 23:20, jpnastoprocent napisał:

ja najbardziej lubie firme i hemp gru so najlepsi


ja tesz oni som sóper moja ulubiona piosenka to "znowó zjarałem skrenta" a tfoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 01:47, don_Scovrone napisał:

> ja najbardziej lubie firme i hemp gru so najlepsi

ja tesz oni som sóper moja ulubiona piosenka to "znowó zjarałem skrenta" a tfoja?


ja terz mam swojom ulubionom - rzycie warżawy a szczegulnie końcuwka jest najleprza o jaraniu bo kumpel ma na telefonie swoim i słócha cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 23:20, jpnastoprocent napisał:

ja najbardziej lubie firme i hemp gru so najlepsi

Firmę? To chyba pomyliłeś tematy ;O! Toż to niemieckie techno jest.

OGJEŃ OGJEŃ DZIFKI! O_o ściągnij macha uhahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz pojadę, po bandzie, ale nie raz już prowokowałem.
Nie rozumiem srania się do HG i gadania, ze to "nisza rapu", moim zdaniem są spoko (nie świetni!), da się ich słuchać i mają umiejętności, a co do tematu i treści ich kawałków, takie tez są potrzebne - proste gówno z ulicy. Nie lubicie tego, może po prostu was nie dotyczy, ale uwierzcie, że kupa ludzi w tych kawałkach widzi kawał swojego życia, widzi własne sytuacje. A zresztą ich kawałki nie są już tak proste, ale pewnie polowa ludzi tutaj nie przesłuchała nawet połowy ich dzieł. O ciągłym rozwoju HG świadczy choćby "Droga" i "63 Dni Chwały", w ogóle sama "Droga" jako płyta to wielki krok do przodu, tam juz nie ma tyle agresji jak w kluczu, już jest pewna powaga.

A co do Firmy, tu nie mam nic do powiedzenia - niemieckie techno!
Aczkolwiek jak puściłem sobie ostatnio coś ich dla rozbawienia, bo miałem marny humor to załapałem laga, bo kawałek "Misja" jak na ten zespół był wyjątkowo dobry... Może dlatego, ze wszyscy goście ich zjedli :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Firma to prawdziwy przełom. Nikt wcześniej nie odważył się na tak śmiały i awangardowy krok jak kręcenie teledysku w klapkach i szortach z Tesco bujając się nie do rytmu na tle narysowanych kamienic. On mają swój oryginalny styl, tak jak Wini! Szacunek dla chłopaków za gustowny obuw i Bosskie ksywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 20:38, Vandaeriel napisał:

Według mnie Firma to prawdziwy przełom. Nikt wcześniej nie odważył się na tak śmiały
i awangardowy krok jak kręcenie teledysku w klapkach i szortach z Tesco bujając się nie
do rytmu na tle narysowanych kamienic. On mają swój oryginalny styl, tak jak Wini! Szacunek
dla chłopaków za gustowny obuw i Bosskie ksywki.


Heh bosskie ksywki, zapomniałeś jeszcze dodać, że nikt nie odważył się jeszcze tak dobrze udawać, że nie ma flow. jednak nikt nie przebije oryginalności Waszki G... życie ostre jak maczeta typie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować