Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2009 o 21:36, MateuszHejter napisał:

Zamówione, choć słyszałem tylko ten kawałek VNM-a, Karwana, Weny no i Brudne, które zniszczyły,
po prostu słucham i żyję, budzi emocje, jak tak ma wyglądać ich płyta to kupuję 5 sztuk,
chowam, a za x lat będę puszczał dzieciom i wnuczkom i mówił, że to jest rap.

No i pjontka, tylko kiedy te brudne? Juz po wigilii przeciez :D. Styczen 2010 podobno nie? Na tej plycie chyba kazdy zniszczy, bitowo klimatycznie bedzie, wiadomo, quiz. I wydanie bardzo ladne, z tego co widac, takze juz sie jaram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 22:26, rolnik napisał:

No i pjontka, tylko kiedy te brudne?

Tego niestety nie wie nikt, ponoć Smarki na koncercie w Poznaniu potwierdził, że płyta wyjdzie, ale nie wiedzą kiedy. Niech pracują, oby był dobry rap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 01:38, miszcz929 napisał:

Wie ktos jak wyglada sytuacja z iloscia zamownien na najnowszy mikstejp peerzeta?

Ktoś tam na Ślizgu wspominał, że dopiero około 70, czyli znacznie za mało, ale pewnie większość (jak ja) czeka do opublikowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze byłem dzisiaj po Quiza rano w Serum, a tu zamknięte, czynne od 12, a nie jak mi się wydawało, od 10. Czyli muszę ruszyc jutro, bo dzisiaj już nie dam rady. Ale jutro lecę i kupuję, bo po puszczonych w audycji trackach jestem zdecydowanie na tak, a Brudne to kozak jak Krzysztof. Dawno nie słyszałem czegoś podobnego z undergroundu. I przyjemne wykorzystanie sampli przez producenta, to się ceni, dobrze się słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 09:29, lydathegreat napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=VHB6hdUU1tw sikam
Big Bounce Dwa? Big Bounce Two skurwielu! Ja uslyszalem pizda...

Ale beke skręcają :D:D "Masz do wyboru: zastanów się rodzicu co robi twoje dziecko: może przyjść na big bounce 2 albo .. " :D I śmiech Słonia mnie rozłożył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej. Jesteś na forum - masz obowiązek pilnować sowjego języka. I nie interesuje mnie to, czy to cytat tekstu piosenki czy nie. Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarła do mnie składanka Black X-Mas 3, będę się jarał pewnie na Nowy Rok dopiero, bo dzisiaj już nie mam czasu, a nie chcę odsłuchać tylko połowy.

Szczęśliwego Nowego Roku ! ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 23:24, lydathegreat napisał:

http://www.o-o-g.pl/
Zryjcie i nie smiejcie sie ze mnie ze o w pol do 2010 jestem na kompie.


Tej, to można to kupić w fizycznej formie? Coś kiedyś pisałeś, bym sobie zrobił prezent na Nowy Rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 11:35, MastAlol napisał:

> http://www.o-o-g.pl/
> Zryjcie i nie smiejcie sie ze mnie ze o w pol do 2010 jestem na kompie.

Tej, to można to kupić w fizycznej formie? Coś kiedyś pisałeś, bym sobie zrobił prezent na Nowy Rok.

Wlasnie nie wiadomo, Przemek mowi, ze jak sie zbierze jakas lista chetnych sensowna, to nie widzi problemu, i w dodatku nic sobie za to nie policzy (procz produkcji digi i wysylki rzecz jasna), mowil cos o 200 osobach, ostatnio jak podal liczbe zamowien, to szalu nie bylo - 66 osob bodajze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 11:35, MastAlol napisał:

> http://www.o-o-g.pl/
> Zryjcie i nie smiejcie sie ze mnie ze o w pol do 2010 jestem na kompie.

Tej, to można to kupić w fizycznej formie? Coś kiedyś pisałeś, bym sobie zrobił prezent
na Nowy Rok.


Napisz na maila peerzet@gmail.com, że jesteś zainteresowany kupnem, jak uzbiera 200 takich osób, to wyda, co prawda dopiero ściągam, ale po tym jak ostatnio w podziemiu rozchodzą się płyty (Quiz, Małpa), myślę, że niedługo 200 osób się uzbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rzecz, która razi w uszy - melodia jest "przerywana", w takich przypadkach powinna w jakikolwiek sposób komponować się z bębnami, u Ciebie lecą bębny sobie a melodia sobie, przez co jest wrażenie chaosu i niespójności bitu. Druga sprawa to już bardziej dogłębnie, że te próbki bębnów niespecjalne oryginalne, co do ułożenia nie potrafię się wypowiedzieć, bo przez ten "bałagan" trudno się skupić, jeżeli chodzi o melodię to też dość oklepane pianinko, ale to akurat jest najmniej ważna kwestia (nie najmniej ważna w bicie, wiecie o co chodzi), bo to nie jest element do nauki, tylko do odpowiedniego wyczucia, którego się po prostu nabiera i tyle. Domyślam się, że to Twój pierwszy/jeden z pierwszych bit, nikt by się do niego nie nagrał, ale nie ma się co zniechęcać, tylko próbować, mogę się założyć, że niejeden z czołowych obecnie producentów też zaczynał od jakichś kwiatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować