Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Czyli przestać rzeźbić w tym gównie, poszukać jakichś porządnych sampli i ćwiczyć, ćwiczyć lub... ćwiczyć. Dzięki za obiektywną ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 15:26, don_Scovrone napisał:

Tetris na nowym Mixtapie uprawia psycho rapsy i do tego robi to dobrze ;-)



Na którym ? Wydał cos poza Shovany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 17:05, Hekt-X napisał:

Na którym ? Wydał cos poza Shovany ?

Zapewne chodzi o ''Doktor T''. Co prawda psychorapu w tym ani krzty, ale dla niektórych to już total hardcore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jako rzeźbić w gównie rozumiesz grzebanie w tym bicie czy ogólnie praktykę nad bitami, jeżeli to pierwsze to tak, jeżeli to drugie to kategorycznie nie - trening czyni mistrza. Co do szukania sampli - pierwsza lepsza płyta z soulem, jazzem, funkiem (choć tu już gorzej, bo trzeba albo ustawić bębny pod te z sampla, albo tak go pokrzywić, żeby ich nie było słychać). Na czym robisz bity?

Mixtape Tetrisa katuję namiętnie, ulubiony track na razie chyba 3, a raczej wszystkie są ulubione a ten jeszcze lepszy ;D Wreszcie mnie coś od Małpy oderwało, Quiza nie słuchałem jeszcze, choć zamówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi oczywiście o grzebanie w tym bicie. Nie mam zamiaru porzucić prób stworzenia czegoś wartościowego. A bity robię na razie w FL Studio (Fruity Loops).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh wiadomo, że to nie petardy, bo to moje pierwsze bity, więc to w cudzysłowie powinno być ("petardy").

Szkoda, że ci się pierwszy nie otwiera, bo dla mnie lepszy

http://www.sendspace.pl/file/6249b135ff5e3025eddc9fb

spróbuj teraz.

W ogóle to najgorsze jest samplowanie, bo nie słucham zbyt wielu rzeczy oprócz rapu, więc trudno mi te sample znajdować, a jak już znajdę fajny to nie umiem nic z nim zrobić, więc sampluję tylko dźwięki, które są na początku lub końcu piosenki. Takie, żeby był sam dźwięk (trąbki, saksofony, jakieś riffy itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Dziękuje za zainteresowanie mixtejpem. Miło mi powiadomić, że będzie wersja fizyczna.

Teraz konkrety:

1.cena
Jeśli w tłoczni cena jest taka jaka była do tej pory (czyli około 1200 zl za 200 sztuk) to mikstejp w
formie digipacku będzie kosztował 6zł + koszt przesyłki. Jednak dopiero dziś napiszę maila z prośbą o wycenę,
więc cena może się zmienić.

2. nakład
poczekam jeszcze do końca tygodnia. Powiedzcie znajomym, że jest taki materiał i mozna go dostać
za (rewolucyjnie) niewielkie pieniądze (patrz punkt wyżej). Wystarczy pisać na tego maila.

3.Data
W momencie gdy do tłoczni zostanie wysłany projekt digipacka i dostanę potwierdzenie, że materiał jest tłoczony,
wtedy dostaniesz maila, że można wpłacać pieniądze.

W tytlule wpłaty standardowo:
-adres na jaki ma polecieć mikstejp
-ilość sztuk

Co do kosztów przesyłki dowiem się niebawem ile wyjdzie zwykły priorytet i priorytet polecony.

Z góry dziękuje za godziny stracone na adresowaniu kopert i staniu na poczcie ;-)

Szczęśliwego Nowego Roku!
Zdrówka i miłości.


To PeeRZet rozsylal na maila wszystkim, ktorzy pisali do niego w sprawie wydania digi OOG. Na last.fm ktos tam jeszcze pisal cos o reedycji Hipocentrum, ze PeeRZet na razie chce sie zajac mikstejpem, pozniej (luty / marzec) pomysli o dotloczeniu tamtego longpleja. Ale ja tego osobiscie na maila nie dostalem, nie wiem, moze do innych Przemek wysylal jakiegos ''wzbogaconego'' maila, takze co do wiarygodnosci tej informacji stuprocentowej pewnosci nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://probos.wrzuta.pl/audio/6Ue6bzmDeKT/niegu_mariusz_-_noworoczne_postanowienia_-_kastracja_jelenia

Z nudów z kumplem nawinęliśmy. Teksty pisane były minutę przed nagrywaniem. Całość ma być potraktowana co najwyżej jako żart. Nie traktować tego na poważnie, oszczędzić sobie opinie w stylu "Gówno, syf". Z góry dzięki. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować