Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Miazga, obok epki Takiego Jednego Krzyska (ktory zreszta u Tomba jest na feacie) najbardziej przeladowany punchami polski material, szkoda, ze procz samych punchy laczy je tez srednie flow wykonawcow ;/

Vandaeriel
Filmikow z Rysiem nie skomentuje - czuje sie zbyt dumny, by to robic, bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 21:46, Vandaeriel napisał:

"Nigdy nie byłem jakimś pie*dolonym Bobem Budowniczym" i już wiadomo kto trzyma w ręce argumenty. Peja był pierwszym raperem, którym w życiu się zajarałem, mam do niego za to szacunek i będę go miał, ale najlepiej dla niego by było, jakby skończył rapować i zniknął, bo z każdym dniem i każdym filmikiem pogrąża się bardziej i może skończyć się na tym, że u wielu osób straci jakiekolwiek poważanie (mam na myśli tych, którzy mają go za legendę nie patrząc co teraz robi, bo inni już dawno olali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panie, gimnazjum mam juz dawno za soba, a uzywam takiego okreslenia, bo mi sie poodoba, a tobie nic do tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 22:13, Zauri napisał:

panie, gimnazjum mam juz dawno za soba, a uzywam takiego okreslenia, bo mi sie poodoba,
a tobie nic do tego..


Ależ nie powiedziałem ani słowa o tym, że jesteś z gimnazjum, tylko wspomniałem o gimnazjalnych nawykach, a to zupełnie dwie różne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 22:13, Zauri napisał:

panie, gimnazjum mam juz dawno za soba, a uzywam takiego okreslenia, bo mi sie poodoba, a tobie nic do tego..

Sorry, ale nutka to okreslenie na jakiejs pedalskie przyspiewki Lady Gagi, a nie rapsow, bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga, zadanie dla wytrwalych...
Jamal, Urban Diskoteque, piosenka Afro. Znajduje wiele tekstow, do tej piosenki, ale NIGDY z tym francuskim refrenem! A to wlasnie na nim mi zalezy. Pisalem z tym juz do Frenchmana, ale zero odzewu jak na razie a dluzej czekac nie moge...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od konkursów dla producentów aż się roi, więc miło jak dla odmiany jest jakiś konkurs dla MC. Na nowym forum 4elementy.pl jest taki konkurs, trzeba nagrać szesnastkę na temat cztery elementy pod niesamowity bit autorstwa NNFoF, jak dla mnie ścisła czołówka podziemia. W jury Duże Pe, NNFoF i Boomer. Czasu zostało jeszcze kilka dni. Zwycięzca zrobi numer z NNFoF i możliwe, że będą inne nagrody, ale to pierwsza edycja testowa, więc nie ma czego się spodziewać, choć porywalizować można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do rapowanie sie nie nadaje, moje pancze na razie siedza w wordpadzie hahah xD Ale bit naprawde spoko, tak sie nad nim spuszczali na slizgu ze az stestowalem i sie nie zawiodlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 19:31, lydathegreat napisał:

Ja tam do rapowanie sie nie nadaje, moje pancze na razie siedza w wordpadzie hahah xD
Ale bit naprawde spoko, tak sie nad nim spuszczali na slizgu ze az stestowalem i sie
nie zawiodlem.


No ze mnie też rapera nie ma, ale coś tam napisałem, poćwiczyłem, nagram i zobaczę czy to będzie słuchalne, co mi szkodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogarniacie ten nowy mixtape PROSTO? Znaczy, zamierzacie go kupić ;>? Ja się waham ciągle... mam wielką ochote na to, ale z drugiej strony muszę kase odkładać na O.S.T.R. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie słucham hip hopu w ogóle, ale ostatnio urzekł mnie album L.U.C''a "39/89 - Zrozumieć Polskę", jest on po prostu rewelacyjny! Tak mocno mnie zachęcił do twórczości tego artysty, że przymierzam się do kupna jego pierwszej płyty. Z całego serca polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probowalem to przesluchac, ale jakos sie odbilem - tym bardziej, ze rapu tam nie ma (przynajmniej w pierwszych kilku trackach, nie dalem rady dotrwac do konca). L.U.C.em jak i Kanalem jakos sie nie jaralem specjalnie nigdy, ale postanowilem dac szanse - chyba wybralem zly album. Moze kiedys wroce do czegos bardziej rapowanego.

noobie:
Do PROSTO mam jakas niechec do wydania pierwszego TPWC, VNM stracil mnostwo mojego szacunku przez Kambek... Co nie zmienia faktu, ze pewnie sprawdze, ale nie spodziewam sie zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 17:17, lydathegreat napisał:

Probowalem to przesluchac, ale jakos sie odbilem - tym bardziej, ze rapu tam nie ma (przynajmniej
w pierwszych kilku trackach, nie dalem rady dotrwac do konca). L.U.C.em jak i Kanalem
jakos sie nie jaralem specjalnie nigdy, ale postanowilem dac szanse - chyba wybralem
zly album. Moze kiedys wroce do czegos bardziej rapowanego.

noobie:
Do PROSTO mam jakas niechec do wydania pierwszego TPWC, VNM stracil mnostwo mojego szacunku
przez Kambek... Co nie zmienia faktu, ze pewnie sprawdze, ale nie spodziewam sie zbyt
wiele.


No tak, nie ma tam za nic rapu. Wszystko jest natomiast bardzo umiejętnie ze sobą zmiksowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2010 o 17:17, lydathegreat napisał:

noobie:
Do PROSTO mam jakas niechec do wydania pierwszego TPWC, VNM stracil mnostwo mojego szacunku
przez Kambek... Co nie zmienia faktu, ze pewnie sprawdze, ale nie spodziewam sie zbyt
wiele.

Lista gości jest oszałamiająca, no i bity 600V... Ciekawy jestem jak to wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 14:10, noobie napisał:


> noobie:
> Do PROSTO mam jakas niechec do wydania pierwszego TPWC, VNM stracil mnostwo mojego
szacunku
> przez Kambek... Co nie zmienia faktu, ze pewnie sprawdze, ale nie spodziewam sie
zbyt
> wiele.
Lista gości jest oszałamiająca, no i bity 600V... Ciekawy jestem jak to wyjdzie...


Przesłuchałem track promujący płytę na hip-hop.pl i nie nastawił mnie on pozytywnie w stosunku do tej płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś z dynamicznymi i mocnymi tekstami jak np Siła, Konfrontacje 52 Dębiec, Trzeci Wymiar ma też dość dynamiczny styl ale teksty nie są takie agresywne jak u Hansa z 52. Jakieś propozycje? A i jeszcze mała adenotacja - miło by było jakby teksty miały jakiś tam sens, bo słuchanie o JP itp mnie średnio kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować