Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2010 o 17:27, Hekt-X napisał:

Dab, czy Fokus (zawsze bardziej jarałem się nimi
niż Magiem).


Co do Daba sie zgodze ale Fokus? Nie moge sluchac tej plastikowej Alfy i Omegi i wielka szkoda, ze nie nagrywa czegos w stylu Powierzchni tnacych. Choc w sumie ostatni feat na Trzecim Wymiarze mi sie podobal, tam bylo slychac prawdziwego Fokus, z jego flow i przyspieszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 19:30, rolnik napisał:

Co do Daba sie zgodze ale Fokus? Nie moge sluchac tej plastikowej Alfy i Omegi i wielka
szkoda, ze nie nagrywa czegos w stylu Powierzchni tnacych. Choc w sumie ostatni feat
na Trzecim Wymiarze mi sie podobal, tam bylo slychac prawdziwego Fokus, z jego flow i
przyspieszeniem.


Akurat A&O się jaram nie jest ona aż tak plastikowa...
Co do flow na 3W to akurat tą szybszą część zmaścił, powylatywał poza takty niestety... A taki "Hadouken" z A&O to miazga totalna jeśl chodzi o flow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fokus kiedyś > Gówno > Fokus teraz

Fejmowiec po ch*** sie z niego zrobił. Byłem na sześciu jego koncertach, po każdym, na after party zachowuje sie jak totalna pała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem tego, jaką energie Adam wytwarza na scenie. Świetnie działa na ludzi. Koncert był świetny, mam nadzieje, że kiedyś przyjedzie do mojego miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostry u nas gra za 2 dni, zaomek bedzie szedł i się zastanawiam... W sumie nie znam jego płyt praktycznie w ogóle, tak więc pewnie przytrzymam sobie hajs na Sepulturę za miesiąc hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Newsy:

Szad - 21Gramów
"Pragniemy podać do wiadomości iż dobiegają końca prace nad pierwszym, oficjalnym, solowym materiałem reprezentanta 3W, 3WKasta oraz Zdolnego Śląska - Szada Akrobaty, którego premiera zaplanowana jest na wrzesień 2010 roku, a album będzie nosił tytuł "21Gramów". Materiał jest konsekwencją niemal rocznej pracy rapera nad warstwą liryczną krążka. Za część muzyczną odpowiedzialny jest w głównej mierze Dj Creon. Album będzie kompozycją ciężkich, klasycznych instrumentali spod palców Creona, aMATa oraz Bedwaema."

Czekam. Zobaczymy czy Szad ogarnie całe solo sam, ale nie martwię się.

Trzeci Wymiar zapowiada płytę na koniec roku.
Trzeci Wymiar rozpoczął także pracę nad czwartym, oficjalnym albumem zespołu. Tytuł płyty nie jest jednak jeszcze znany, za to możemy podać do wiadomości, że premiera sklepowa krążka planowana jest przed końcem bieżącego roku.

Zobaczymy czy się wyrobią... Ale ładnie teraz miotają materiałem hehe.


Necro - DIE!
Mamy już koładkę płyty.
http://i40.tinypic.com/5v0vuf.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 14:42, Mroczny_Joga napisał:

Kiedy wychodzi ta płytka Necro, a i czy ktoś zna przybliżoną datę wydania demonologi Słonia ?

Die! 18 maja, a kiedy wyjdzie projekt Slonia i Miksera niezbyt wiadomo, zreszta nawet jakby podali jakas date, to pewnie by cos nie wypalilo, no tak juz maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 20:02, Lukasz924 napisał:

> > http://www.youtube.com/watch?v=RjxA4wrtlnQ&feature=topvideos
> >
> >
> > co sadzicie o tym???
>
> Jeżeli pytasz o samą muzykę, to całkiem się jaram. Jeżeli zaś pytasz o całą tą wytwórnię

> i cyrk jaki odwalają, to trochę to smutne.


Ale o co chodzi? wyjasnij

O robienie sobie żartów ze wszystkich dat wyjścia, o to że promomix lata od roku, o to, że miesiąc temu klip był już gotowy w wersji finalnej według nich i już wychodził, wiadomo, że obsuwa to piąty element hip-hopu, ale jak można nie dotrzymać terminu "klip dziś wieczorem", tylko pisać "zaraz będzie" przez następny dzień? Jakiś profesjonalizm, szacunek dla słuchacza, cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dziś Peja stawił się przed zielonogórskim sądem w sprawie zeszłorocznego "linczu" nad pokazującym tzw. fucka - nastolatka będącego na koncercie rapera.


Prokurator zażądał kary grzywny dla rapera w wysokości 200 stawek po 30 zł i 3 tys. zł. nawiązki. Oskarżyciel posiłkowy żąda znacznie więcej. Chce kary więzienia w zawieszeniu i na ten czas zakazu koncertowania. W dodatku chce 15 tys. zł zadośćuczynienia za szkody moralne odniesione przez poszkodowanego. Peja zgadza się na 5 tys. zł.

Wyrok 6 kwietnia. Ciekawe co z tego wyniknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 14:48, Sarturias napisał:

Wyrok 6 kwietnia. Ciekawe co z tego wyniknie ;)

Ja bym obstawiał więzienie. Było nie zachowywać się jak skończony idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 15:06, Kaucz napisał:

> Wyrok 6 kwietnia. Ciekawe co z tego wyniknie ;)
Ja bym obstawiał więzienie. Było nie zachowywać się jak skończony idiota.

Było nie pokazywać Fucka...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować