Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Ktoś zakupił płytkę Eldoki?
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, Eldo jak zwykle trafia w samo serce każdym wersem.
Returnersi natomiast zapewnili taki podkład, o jakim nawet mi się nie śniło.
Rap, dobry, taki, który wręcz urzeka.
Wydanie wydaje się całkiem porządne, w kartoniku mamy takie pudełeczko jak od HiFi Bandy.
Samo CD nie jest nawet podpisane jako "Zapiski" czy chociaż Eldoka. Wygląda to całkiem fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa płyta Eldoki zapowiada się dosyć dobrze. "Pożycz Mi Płuca" jara mnie nawet i muszę jeszcze obczaić kilka innych utworów z nowej płyty. A co do Pezeta, to na kiedy jest zaplanowane wydanie tej jego nowej płyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 22:11, SongoX napisał:

Nowa płyta Eldoki zapowiada się dosyć dobrze. "Pożycz Mi Płuca" jara mnie nawet i muszę
jeszcze obczaić kilka innych utworów z nowej płyty. A co do Pezeta, to na kiedy jest
zaplanowane wydanie tej jego nowej płyty?

Aha , a czy ona nie wyszła już ? :D (Eldoki) Ja słuchałem pare dni temu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 00:03, Phelela napisał:

Aha , a czy ona nie wyszła już ? :D (Eldoki) Ja słuchałem pare dni temu .


Jakoś ostatnio nie mam wyczucia czasu kompletnie ;] i zapomniałem o jej premierze, ale siara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 00:09, SongoX napisał:

> Aha , a czy ona nie wyszła już ? :D (Eldoki) Ja słuchałem pare dni temu .

Jakoś ostatnio nie mam wyczucia czasu kompletnie ;] i zapomniałem o jej premierze, ale
siara :P

Wyszła widziałem już na półkach w sklepie. Eldo zamieścił całą płytę na myspace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stwierdzilem ze sie za to wezme jak ebde mial 4 tysiace, Ty mozesz to oczywiscie zrobic taniej, na przykład za 2, niemniej jednak - to duze pieniade. Z gramofonów szukaj czegosc stantona, maja czesto tansze rzeczy, ale raczej nie czaj sie na cos ponizej t80, bo slabiutkie sa. No, jak chcesz czegos dobrego to oczywiscie technics, ewentulanie reloopa ale tez tego powyzej rp - 4000. I PAMIETAJ - GRAMOFON JEDYNIE Z NAPEDEM BEZPOSREDNIM, na paskowym nie da sie skreczowac, bo silnik nie ma odpowiedniej mocy, aby plyta po zatrzymaniu ruszyla od razu pelna para, if u know what i mean! Co do mikserow - szukaj 2kanalowych, one sa przeznaczone do djki, wiecej kanalow spowoduje ze mikser bedzie szerszy a wiec miedzy deckami bedzie za duza przerwa, aby skutecznie dzialac ( to juz jak bedziesz mial 2 decki oczywiscie) acha, deck = gramofon ;). Zajebiste miksery, najlepsze wedlug mnie to firmy Rane, ale na to nie licz, to sa grube pieniadze. Celuj powiedzmy w vestaxy z serii pmc, szostke albo siodemke, na allegro do wyrwania za spoko pieniadz. Igly, systemy - no wez tam jakiegos ortofona czy cos, wiekszej tak naprawde roznicy amatorowi to nie zrobi. Co do brejków (płyt do skreczu) - http://www.hiphopvinyl.pl/ po lewej kategoria breaks scratch. Na takim brejku nie ma normalnych piosenek czy czegos w tym stylu, tylko na jednej stronie masz np loopy, ktore sluza do jugglingu (to jak bedziesz mial 2 gramofony) a na drugiej nagrany taki trawajacy jeden obrot plyty hmmm skrecz, konczacy sie cisza ( to sluzy do skreczu). Co moge rzec wiecej - jesli ceny Cie nie zniechecily i chcesz poglebic swa zajawke - obejrzyj sobie film "Scratch" lub tutoriale DJ Qberta na youtube. Piona, uff ale sie naprodukowalem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używany Numark tt500 jakieś 7-8 stów, stanton sa-5 na allegro ostatnio widziałem aukcje od złotówki, potem możesz zrobić z niego potwora i kupić innnofader, shure 2 stówy, za reszte kupujesz brejki, chyba że chcesz być true to zwykły winyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


/ciach/

dzięki chłopacy :). Przyda się tyle info. Teraz będę musiał sobie wszystko przemyśleć, zastanowić się itd. itp. :). Jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kupiłem mic''a ogarnałem program (dość słabo), no i coś nagrałem. Coś bo kawałkiem tego nazwać nie mozna to taka próba. Pierwszy raz coś nagrywałem, myślę że nie jest katastrofalnie. Zróbcie odsłuch jesli możecie i proszę o radę co poprawić itp.
http://w487.wrzuta.pl/audio/2GPbv7TmTl6/kuz_-_zaszyta_moralnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie mnie? ;D

Nie wiem co mnie wzięło żeby tu wrócić po chyba dwóch latach - Chyba mi sie nudzi za bardzo. Starsi mogę mnie pamiętać, Ci nowi nie bardzo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 10:31, Orzechuuuu napisał:

Pamiętacie mnie? ;D

Nie wiem co mnie wzięło żeby tu wrócić po chyba dwóch latach - Chyba mi sie nudzi za
bardzo. Starsi mogę mnie pamiętać, Ci nowi nie bardzo. ;)


Co to ma wspólnego z rapem?

Wie ktoś może coś o koncercie Eldoki w Malborku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 10:31, Orzechuuuu napisał:

Pamiętacie mnie? ;D

O ja Cie, Nugget. pamiętamy, jasne :D Ja sam na forum zaglądam do trzech tematów, nie wypowiadam się prawie w ogóle, ale powrót Orzecha zaskoczył max. Ale avatar z Eazym lepszy ;P Jak tam kariera rapera w Legnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2010 o 11:08, ko-nik napisał:

O ja Cie, Nugget. pamiętamy, jasne :D Ja sam na forum zaglądam do trzech tematów, nie
wypowiadam się prawie w ogóle, ale powrót Orzecha zaskoczył max. Ale avatar z Eazym lepszy
;P Jak tam kariera rapera w Legnicy?


Nagrywanie do szuflady jest grane. Hah, ale może niedługo w końcu zacznę wypuszczać jakieś kawałki, teraz słucha tego tylko wąskie grono ziomów. Jaki mi ktoś zacznie master ogarniać to będzie latało wszystko w necie, dzisiaj może jakiś wałek tu wrzucę, skillsy są już dużo większe niż w tym ''dissie'' na Bojana, haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozdro Nugget, nagramy coś wierzę! :D
Ten diss to już oldschool kompletny, ile lat temu to było :D Git że wróciłeś, może się temat nieco rozkręci jak za starych dobrych lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 11:25, ko-nik napisał:

Pozdro Nugget, nagramy coś wierzę! :D

Ja teraz zawsze chętny jestem na jakieś fity. ;) Dzisiaj jak ziomek w końcu zmasteruje kawałek to zapodam linka. Dogrywam sie jeszcze do nowej płyty Hejta niedługo, motamy Epke w parę osób, ale to to luźny projekt jest, bez spin i pośpiechu, na bitach moich ziomów. ;)

Dnia 03.07.2010 o 11:25, ko-nik napisał:

Ten diss to już oldschool kompletny, ile lat temu to było :D Git że wróciłeś, może się
temat nieco rozkręci jak za starych dobrych lat ;)

Ten diss to kupa, hehe. Wtedy to byłem jeszcze mentalnym gimbusem i chciałem tylko robić dym i na każdego się spinać. ;)

No i teraz musze uważać żeby znowu nie dostać bana, nie wiem którego już na tej stronie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 10:31, Orzechuuuu napisał:

Pamiętacie mnie? ;D

O.o nugget :> Prince07 here xd
Po tej historii z Bojanem myślałem, że już tu nie wrócisz a tu prosze jaki suprise ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema orzech, haha, kope lat :D.
Ciagnie Cie do tego forum widze, nie ma co :). Pozdro, nagramy cos, wierze (jak zaczne nagrywac oczywiscie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twiztid - Heartbroken & Homicidal - news

No, czytając najnowszego Heralda ( http://psychopathicrecords.com/hatchetherald/100702/index.html ) można dojść do wniosku, że tracklista jest fejkowa.
Na pytanie o gościnne występy Jamie powiedział, że jeszcze nie będzie ich zdradzał. Następnie 2 potwierdzone w wywiadzie tracki to "Apple" który będzie pewnego rodzaju komentarzem na to co się dzieje aktualnie w Ameryce, oraz "PSA" który ma dotyczyć tematu "cyber bullying in a playful yet deadly way"...
No i ogólnie album będzie bardziej depresyjny niż wcześniejsze a więc dostaniemy coś nowego co mogliśmy usłyszeć do tej pory jedynie na kilku pojedyńczych trackach typu "Afraid Of Me", "Listen" czy "Bury ''Em All".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować