Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2010 o 22:35, Zauri napisał:

eldo stanal na wysokosci zadania, zapiski kozak plyta, a szczegolnia przypadl mi do gustu
kawalek "powinnaś"

A ja po dłuższym odsłuchaniu stwierdzam że czegoś tej płycie brakuje. Ale nie potrafie ocenić czego. Eldo ciska dobre punche, ma świetne flow, liryka najwyższa liga. Moim zdaniem Warszawska jesień to coś wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 19:02, Kaucz napisał:

Wiecie może gdzie jest jakiś kalendarz premier nowych płyt/mixtejpów itp? Musze to ogarnąć
i jakoś pieniądze zaoszczędzić.
EDIT: Oczywiście w roku 2010.



tez sie pod to podpinam. jak narazie mam eldo gurala i ostrego a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 19:40, Lukasz924 napisał:

tez sie pod to podpinam. jak narazie mam eldo gurala i ostrego a ty?

Jak na razie to odrabiam zaległości. Wpadł Pezet z Muzyka Emocjonalną, Tetris z Dwuznacznie, Ortega Cartel z Lavoramą i Podziemnym Disco, 3 Wymiar jako Złodzieje czasu, Małpa ze swoimi numerami a maja wpaść TeT z Stick2MyNameRight, OSTR z płyta dla dorosłych, Pyskaty ze swoim pyskiem i to wszystko. Ale potrzebny mi ten kalendarz premier, bo muszę rozłożyć fundusze. Kupuje raczej tylko płyty słabiej dostępne i dobrych MC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na waszą pomoc, szukam sklepów/aukcji z ciuchami Smoke Story Group. Do tej pory znalazłem tylko jeden sklep z dosyć ograniczonym wyborem, a szukam jednej danej koszulki, która mi wpadła w oko... Będę wdzięczny za jakieś namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 22:16, kedzior141 napisał:

Liczę na waszą pomoc, szukam sklepów/aukcji z ciuchami Smoke Story Group. Do tej pory
znalazłem tylko jeden sklep z dosyć ograniczonym wyborem, a szukam jednej danej koszulki,
która mi wpadła w oko... Będę wdzięczny za jakieś namiary.


http://www.smokestoryshop.pl/
?
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 00:37, kedzior141 napisał:

Eminem - Love The Way You Lie


Widzę, że też słuchasz Eminema ;p Tak BTW to "Love The Way You Lie" jest póki co na drugim miejscu listy Billboard 100, a o ile się nie mylę jako nowość ten kawałek trafił do top10. Ogólnie myślę, że ludzi po prostu zaciekawiło połączenie Ema i Rihanny, bo ja np jak usłyszałem, że takowe miało miejsce - nie mogłem uwierzyć. Eminem chyba w jakieś piosence powiedział "I can get on Rihanna and do what I wanna" czy jakoś tak... Piosenka fajna, ale na początku mnie raziło agresywne wejście Eminema zaraz po wokalu Rihanny, no ale cóż znamy tego panna nie od dzisiaj - przywykłem. Ogólnie Recovery nadal top1 Billboard 200 i oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nowych Returnersów z El Da Sensei słyszeliście? Miazga jak dla mnie, jaram sie. Jakoś wcześniej ich cisnąłem, bo bananowcy, bo cały czas takie same bity, ale na ich nowej płycie, i na Eldoce pokazali że mają skillsy.

http://www.youtube.com/watch?v=IrhLTYBRbDY

Gość brzmi na tym tracku jak Sean Price normalnie, do tego kozacki bit jak z lat ''90, yaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 11:19, NuGGetos napisał:

A nowych Returnersów z El Da Sensei słyszeliście? Miazga jak dla mnie, jaram sie. Jakoś
wcześniej ich cisnąłem, bo bananowcy, bo cały czas takie same bity, ale na ich nowej
płycie, i na Eldoce pokazali że mają skillsy.

http://www.youtube.com/watch?v=IrhLTYBRbDY

Gość brzmi na tym tracku jak Sean Price normalnie, do tego kozacki bit jak z lat ''90,
yaaaaa.


no niezłe niezłe. widac troche zmienił styl el da sensei. ale jak dla mnie na lepsze;)
Bananowiec xD

ps. bit troche mi sie z eminemem kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 11:19, NuGGetos napisał:

Gość brzmi na tym tracku jak Sean Price normalnie, do tego kozacki bit jak z lat ''90,
yaaaaa.


Heh, rzeczywiście na wejściu identycznie, jednak P ma chyba bardziej "bitewne" flow. Swoją drogą szacunek za wymienienie tej ksywki. Mało osób pamięta jeszcze o Seanie P. Na dziś najpopularniejszym Seanem jest niestety niejaki Kingston (chyba ten od pendrive''ów :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować