Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2010 o 18:33, Kaucz napisał:

Ten bit tak zalatuje dawnymi latami... Kawałek na prawdę spoko.

Dlatego tak się tym jaram, czuć klimat lat ''90.

el_machete
Sean P to jak dla mnie jeden z lepszych raperów w Stanach, zawsze się nim jarałem. Pierwszy raz go słyszałem jeszcze w GTA3, kawałek Rising to the top, z płytki Monkey Barz. Swoją drogą, Ostry kiedyś w wywiadzie mówił że też się nim jara, nawet w jakimś stopniu się na nim wzoruje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym tygodniu zarzucę tutaj w końcu EP. ;)
Fanom Wuwunia sie na pewno spodoba, wszystko nagrywane na banie, w stanie alkoholowym i po kilku buchach z bonia. Jeszcze 2 kawałki do nagrania, dzisiaj je ogarne z ziomem i będzie gitara. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletny brak flow, ale sluchalem tego spoooroo :) Bezczelne Gowno sie to to nazywalo, japa sie cieszyla przy tekstach. ''Przez alko mam problem z watroba jak Prometeusz / A dragi? Nie wale Hery, bo nie jestem Zeus'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 15:56, Kaucz napisał:

Siema. Wiecie może gdzie mogę znaleźć instrumentale Ortegi Cartel i pobrać je?
Szukam i nic. Z góry dzięki za pomoc.


nie znajdziesz, nie ma ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 19:40, Kaucz napisał:

> nie znajdziesz, nie ma ich.
Znalazłem "rap w 5 minut". Pewnie jeszcze jakieś są.


Dopóki sam zespół nie zrobi płytki z intstrumentalami, albo producent nie wrzuci bitu do sieci - to nie znajdziesz.
Widać ten trafił do sieci ;)

Powiem wam, zajarałem się trackiem Rekord & Cok feat. Szad - Mam po mostach iść !?
Zastanawiam się czy nie zakupić całej płytki, trochę ostatnio brak hajsu, ale coś może wytargam..
Jakie płyty są jeszcze godne uwagi? Głownie słucham Ostrego, 3W, Molesta, Ortega Cartel, Pyskaty, Małpa, coś oprócz tego coś jeszcze jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 20:19, WhiteMamba napisał:

Jakie płyty są jeszcze godne uwagi? Głownie słucham Ostrego, 3W, Molesta, Ortega Cartel,
Pyskaty, Małpa, coś oprócz tego coś jeszcze jest ?

Ja jaram się dość specyficzną płytką pezeta Muzyką emocjonalną, ale skoro trafia do ciebie OSTRy to nie wiem czemu nie słuchasz TeTrisa.
Dawaj respekt: (Stick2mynameright)
http://www.youtube.com/watch?v=qXYE4Gi9Hyg
Autorytet (Dwuznacznie)
http://www.youtube.com/watch?v=Lac4xMs-rwc&translated=1
Szczególnie polecam przesłuchanie mixtapu Stick2mynameright i płyty Dwuznacznie. A i kawałka TeTris feat OSTR bez wazeliny (dla mnie to bajka) ;)
A tak ogólnie słuchasz tego co ja. Jak cos to jeszcze płyta Eldoki najnowsza trzyma poziom i to wysoki.
Eldo - jam
http://www.youtube.com/watch?v=hPjg2ZhMm1I
Ja też krucho z kasą, zostało mi do kupienia Dwuznacznie i zapiski Eldoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 21:27, Kaucz napisał:

Szczególnie polecam przesłuchanie mixtapu Stick2mynameright i płyty Dwuznacznie. A i
kawałka TeTris feat OSTR bez wazeliny (dla mnie to bajka) ;)

Stick2 to rzeczywiscie dobra produkcja, natomiast w dwuznacznie juz czuc mainstreamowy smrod, ale mimo to lezy na polce i niemniej jest godna uwagi. Ale jak juz mowimy o Tetrisie to gdzie obie czesci shovanego mixtejpu? To jest dopiero pogrom na bitach Jaya Z. O starym wocc nie wspominajac juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 00:06, Esergie napisał:

Stick2 to rzeczywiscie dobra produkcja, natomiast w dwuznacznie juz czuc mainstreamowy
smrod, ale mimo to lezy na polce i niemniej jest godna uwagi

Stick2 to chyba zaraz po Naturalnie jego najlepsza produkcja. Po przesłuchaniu zadawałem sobie pytanie: "już koniec"? A co do Dwuznacznie to masz racje, słabszy poziom od poprzednich materiałów.

Dnia 25.07.2010 o 00:06, Esergie napisał:

Ale jak juz mowimy o Tetrisie
to gdzie obie czesci shovanego mixtejpu? To jest dopiero pogrom na bitach Jaya Z.

Nie wiem czemu, ale mnie Shovany 1 nie kręcił szczególnie, a do dwójki zbieram się i zbieram i nie dozbierałem. Pewnie niedługo przesłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://player.streamtheworld.com/liveplayer.php?CALLSIGN=KDAYFM

Bania dla kumatych - Westside Radio przez neta, Julio G i te sprawy. ;)

BTW: Tetrisa jakoś po Dwuznacznie nie słuchałem, tych dwóch mixtejpów na bitach Jay''a Z nie słyszałem, ani jednego kawałka, muszę zaraz ogarnąć. Teraz się jaram takim projektem Two Fingers, Amon Tobin i Doubleclick, do tego nawija Sway - Przemiazga. Jak ktoś zna Amona Tobina to wie czego się spodziewać, a do tego angielskie rapy Sway''a. Jaram sie w juch. W ogóle jakoś sie zajarałem muzyka eksperymentalną, głównie ludźmi z Ninja Tune. Jest od cholery Hiphopowych wykonawców, Herbaliser, z WROCKA Skalpel, Dj Vadim, Roots Manuva, Bonobo, no i Amon Tobin, jak ktoś sie podjara jak poobczaja na YT to niech na PW podbije, to zarzucę czymś ciekawym.

BTW2: EP nadchodzi syny i córki, poniszcze Wam głowy tym chorym gównem, haha. Jeszcze dzisiaj fimik promocyjny, a jutro płytka najprawdopodobniej. Dzisiaj kończę z ziomem master/ogarnianie i puszczamy w neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 10:44, NuGGetos napisał:

BTW2: EP nadchodzi syny i córki, poniszcze Wam głowy tym chorym gównem, haha. Jeszcze
dzisiaj fimik promocyjny, a jutro płytka najprawdopodobniej. Dzisiaj kończę z ziomem
master/ogarnianie i puszczamy w neta.


czekam czekam na to orzeszku;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ostatnio gdzieś w starych rupieciach parę płyt CD. Na jednej z nich znalazłem kilka bardzo starych kawałków hip-hopowych. Eh... to były czasy... to była muzyka...
Oto jeden z nich:

Flexxip - List
http://www.youtube.com/watch?v=z7WgXtVnC6Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Methodman i Redman w Stodole 20 listopada. Jestem wielkim fanem Reggiego, ale 1) Blackout 2 był marny, 2) cena za bilet zdecydowanie za wysoka, dlatego nie jadę. No chyba, że do 20 wygram w totka :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować