Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

A z góry sorry że tak za spamuje ale ma ktoś z was może coś z tego?

Tetris - Dwuznacznie (tylko digipack)
Tetris - Stick2mynameright
Ortega Cartel - Nic się nie dzieje
Mes - Zamach na przeciętność


Jak tak to piszcie na:
gg:

Spoiler

3239225


mail:
Spoiler

kaucz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 22:53, NikiNicoo napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=mEurn6_KJQ8
Nikt nie widział, nie słyszał?
Teledysk słabo nawiązuje do piosenki...
ale i tak ordzi musk x]

Słyszałem, numer jest świetny, szczególnie Diox ma kosmiczny flow.

Dnia 18.08.2010 o 22:53, NikiNicoo napisał:

A co do nowej płyty HiFi,
tej jesiennej,
wiecie ludu coś ciekawego ;D?

Nawet nie wiedziałem że coś jest na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 13:01, Zauri napisał:

dobre nielegale polećcie

ps. naje**wszy smarkiego mam obcykane jakbyco ;]


''Noc EP'', ''W strefie jarania i w strefie rymowania'', ''Kaseta demonstracyjna''.

aaa no i 'Pierwsza rozgrzewkowa EP'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak podchodzicie do takich artystów jak Ten Typ Mes ?
Gość preferuje odmienny styl hip-hopu i nie wiem jak innym ale mnie się podoba takie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zeszmacil sie robiac soundtrack do czegos tam z tymi mongolami z afromentalu... i on raczej uprawia g-funk oraz storytelling anizeli klasyczny rap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 14:03, Zauri napisał:

zeszmacil sie robiac soundtrack do czegos tam z tymi mongolami z afromentalu... i on
raczej uprawia g-funk oraz storytelling anizeli klasyczny rap


Zeszmacił się xD Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych raperów (albo w sumie powiem to - jest najlepszy) w Polsce, a tu masz o tym zeszmaceniu lekko wytłumaczone http://www.youtube.com/watch?v=LnDnZpBTVS4&feature=search , resztę dowiesz się z wywiadów. Oczywiście możesz wierzyć, albo nie, ale to już Twoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekhm.. film ten widzialem w dniu jego wrzucenia na yt koleżko, a uwazam, iz jego marna proba wytlumaczenia sie byla kolejnym gwozdziem do trumny..

edit. i nie kwestionuje tego jak dobrym raperem jest, inna stylowa, niekoniecznie kazdemu pasujaca, a sam aktualnie jaram sie klimatami brd src i tym podobnymi klasykami badz tez nielegalami :P

edit2. zauwaz jeszcze sam sposob nakrecenia tegoz wytlumaczenia, mes wozi sie ciagle w swoich firmowych ciuchach, myka po chodnikach niczym alfons z tym swoim cygarem, zoladkowa pije czesciej niz wode, a o tym hustlerze na poczatku nie wspominajac.. czyz to nie jest kolejny dowod na to, ze leci na kase? byleby wypromowac sie ?? zwykla notka na alkopologamia.com by wystarczyla, a nie taka kupa, pomysl czlowieku, uwazasz go za najlepszego, wiec smiem watpic, iz nie sluchasz nic innego niz mięska..

pis jou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 14:03, Zauri napisał:

zeszmacil sie robiac soundtrack do czegos tam z tymi mongolami z afromentalu... i on
raczej uprawia g-funk oraz storytelling anizeli klasyczny rap


Hehe Mes jaki jest każdy wie :) Gorzka żołądkowa i charakterystyczny styl bycia, on już taki jest, nie pasuje - nie słuchaj, nie szanuj.
Dla mnie to jeden z trzech najlepszych raperów w Polsce obok Ostrego i Elda, dla mnie jego płyty są na mistrzowskim poziomie, flow miażdży.

A to że się zeszmacił... Dla mnie nie, ja wierzę w to co pokazane jest w tym filmiku, dla mnie wszystko spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 14:03, Zauri napisał:

zeszmacil sie robiac soundtrack do czegos tam z tymi mongolami z afromentalu... i on
raczej uprawia g-funk oraz storytelling anizeli klasyczny rap

Heh zeszmacił się... jakie to modne. Jak to Pezet mówił w ostatnim wywiadzie na lookr.tv iż w Polsce jak ktoś pojawi się w TV jest od razu szmata, nie można się w Polsce "sprzedawać" bo rap musi być niszą. W sumie szkoda mi osób które uważają iż jak ktoś pojawi się w czymś na łamach TV itp. to jest od razu sprzedawczykiem. A niech ludzie zarabiają, udało im się, chcą pokazać rap z jak najlepszej strony w mediach i chwała im za to. Scena mainstream niech pokazuje się w TV, podziemnie masz niszowe i jeśli ci się to nie podoba to siedź tylko w nim. Tylko Polska jest taka zacofana w USA i innych krajach rap jest wszędzie, to samo było w Polsce parę alt temu i jakoś nikt nie pisał o "sprzedaniu się". Peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 15:13, Zauri napisał:

edit2. zauwaz jeszcze sam sposob nakrecenia tegoz wytlumaczenia, mes wozi sie ciagle
w swoich firmowych ciuchach, myka po chodnikach niczym alfons z tym swoim cygarem, zoladkowa
pije czesciej niz wode, a o tym hustlerze na poczatku nie wspominajac.. czyz to nie jest
kolejny dowod na to, ze leci na kase?


Czyli co? Jak ktoś nosi polo Lacoste, spodnie Versace czy inne D&G to znaczy od razu, że leci na kase? Dresik na kimś znaczy, że zaraz stracę telefon, a szerokie spodnie wiadomo chuligan :D Tu nie o to chodzi, niech każdy ubiera się jak chce, co mnie to obchodzi? Mnie interesuje rap, a to czy zgarnął nie wiadomo ile za jakiś soundtrack to już jest jego sprawa.

A słucham przeróżnych artystów, zaczynając od Łony, Ostrego, przechodząc przez Eminema i Snoop Dogga i kończąc na Ortega Cartel i Hocus Pocus, a nawet AC/DC ;)

W ogóle co to za stwierdzenie czego słucham? Mi nie przeszkadza, że ktoś słucha Madonny, że ktoś jakieś techno itp Ja to szanuje i nie narzucam nic swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych, którzy twierdzą, że Mes biegał cały czas z cygarem i polo lacoste odsyłam do kawałka T-Y-P z płyty alkopoligamia .
Według mnie Mes jest gościem, który chce coś przekazać i nie jest to przekaz w stylu "siedzę pod klatką i lubię wypić browara i wyrwać lachona na dzielni" tylko jest coś głębszego, jest styl . A ciuchy, które nosi mają jakiś przekaz i nie jest to jakiś bezmyślny bełkot tylko dalsza część progresu . (Ale dyskusje rozpętałem :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam pytanie.

Mam 18 lat ale... nie mam jakiegoś swojego ulubionego gatunku muzyki. Myślę, że to trochę dziwne.
Moglibyście mi podać jakieś dobre płyty, które mógłbym sprawdzić i odpowiedzieć sobie na pytanie: Czy to może właśnie hh czuję ? Dziękuję bardzo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz sobie, czy na poważnie?

Dnia 22.08.2010 o 13:34, Pr0gamer1992 napisał:

Witajcie. Mam pytanie.

Mam 18 lat ale... nie mam jakiegoś swojego ulubionego gatunku muzyki. Myślę, że to trochę
dziwne.

Ja też nie mam. Lubię niektórych wykonawców Blues''owych, popowych, rockowych, punkrockowych, hiphopowych, reggae, dancehall, ragga, rockabilly i rock & roll. Nie pogardzę Jazzem, nu metalem, folk metalem, folkiem i różnymi mieszankami gatunków...
Nie ograniczaj się do jednego rodzaju muzyki. No chyba, że chcesz być jak te szczyle z pokolenia JP na 100% czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować