Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Cała płyta "Droga" i tak w porównaniu do "Klucza" jest dużo lepsza, przede wszystkim co dla mnie istotne na drodze nie ma już tyle wyczuwalnej nienawiści.
Zresztą i tak HG prezentuje dużo wyższy poziom niż np. Firma, czy Ryszard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 14:44, Kaucz napisał:

Ostatnio kupiłem Miuosha nową płytkę "Pogrzeb". Ludzie to za miazga, polecam wszystkim,
normalnie horror rap.
Listo do B i Pogrzeb (poniżej teledysk), zdecydowanie najlepsze kawałki.
http://www.youtube.com/watch?v=GH3XKcWLeYw

W tym momencie Miuosh do zdecydowanie nr. 1 dla mnie na Śląsku.



Ja na tę płytę czekam już kilka miesięcy. Miałem ją dostać pocztą jako nagroda za remix i Miłosz sie troche opierdziela z tą przesyłką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 21:23, Kaucz napisał:

Relacja z Hip Hop Kemp 2010 gdzieś około 50 minuty zaczyna się finał, który po prostu
rozjebał. Edzio zniszczył Eskobara jak i innych zawodników (wcześniej w wideo). Młody
ma talent, czekam na występy na WBW.
http://www.hip-hop.pl/video/projector.php?id=1282896448

Hehe, edzio moj ziomek, ogolnie sprawa wyglada tak ze on jeszcze nie ma 16 lat, wiec na wbw nie moze wystapic ;). ale juz jakies mejle w tej sprawie podobno poszly do muflona. no i racja, mlody jest taki lotny ze nie pytaj, na free to juz od pol roku z nawet z nim nie startuje, wstyd. ogolnie to z gdanska mlodzian, jakby ktos pytal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moje głośniki, po kilku miesiącach przerwy w słuchaniu wszedł Pastor Troy z jego najnowszą płytą (chyba, bo tyle ich wydaje, że nie można dojść do ładu z tym wszystkim) "Attitude Adjuster 2". Cóż można powiedzieć. Płytę kupiłem bardziej dlatego, że swego czasu jarałem się AA jedynką, a przed kupnem nie przesłuchałem nawet jednego kwałka. Błąd. To chyba najgorsza płyta Pastora jaką słyszałem. Dość powiedzieć, że tylko jeden track nadaje się do słuchania i przypomina nieco starego PT Cruisera. Chodzi o kawałek ''Im Comin":
http://www.youtube.com/watch?v=dOvdb_KuqbU
Reszta (może z kilkoma małymi wyjątkami) jest na poziomie mocno średnim, żeby nie powiedzieć niskim. Mój ulubieniec coś słabo nie tylko lirycznie (choć też Troy nigdy nie miał jakichś szczególnie wyrafinowanych tekstów, więc to mu wybaczam), ale i bity na tej płycie są jakby robione na odwal się (tego już wybaczyć nie sposób). Czasem zastanawiam się, czy oni tam na południu nie mają gotowych szablonów bitów, które tylko trochę zmieniają w zależności od okoliczności :D. Zgniłą wisienką na tym zakalcowatym torcie jest track ''If Get Me Crunk", w którym PT brzmi jak jakiś cholerny Lil Wayne, a do tego jeszcze ten totalnie sztuczny bit. Swoją drogą druga zwrotka jest chyba ze starego utworu Pastora, bo skądś ją kojarzę. Zresztą PT często używa swoich starych zwrotek/beatów/lub nawet całych tracków i nigty mu tego nie zarzucałem. Jest to pierwsza nowsza płyta tego pana, którą słyszałem po "Attitude Adjusterze 1", ale jeśli ktoś chce się nawrócić na jedynego i prawdziwego Pastora :D to niech to zrobi sięgając po jego pierwszą płytę, albo pierwszą płytę jego składu D.S.G.B., bo AA2 jest słaby, a tamte płyty genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady z tymi zniczami, to nie pierwszy projekt, który nie wyszedł, bywa. Chociaż wpadłem na chwile do domu żeby przejrzec co się dzieje w internecie, a tu bije po oczach info o końcu BRD. Pewnie na jakichś gościnnych produkcjach, czy pojedynczych kawałkach jeszcze ich usłyszymy, więc spoko. Mnie bardziej wkurzyłoby gdyby Wankej powiedział, że oficjalnie Dinal się skończył. Tak można miec jeszzcze jakieś nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mógłby mi ktoś załatwić konta na forum slizg.eu Widze że od dłuższego czasu nie ma rejestracji, a konto mozna założyć tylko za poleceniem. Jakby ktoś się wstawił, to wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam cholernego fetysza na walki free. Bez przerwy na jutubie oglądam. Tetris i Muflon, centralnie, takie panche cisnąć na wolnym, masakra. Do 2005 Duże Pe strasznie ogarniał, ale jakoś później Tetris progresa zaliczył, Enson tez super ciśnie. 3-6 - też git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 15:08, Arkads napisał:

Ostatnio mam cholernego fetysza na walki free. Bez przerwy na jutubie oglądam. Tetris
i Muflon, centralnie, takie panche cisnąć na wolnym, masakra. Do 2005 Duże Pe strasznie
ogarniał, ale jakoś później Tetris progresa zaliczył, Enson tez super ciśnie. 3-6 - też
git.

Dla mnie klasyki ogólnie to Enson 3-6 na bitwie o Mokotów, TeT i Duże Pe tu akurat każda ich walka to miazga. Jeszcze świetnie pamiętam walkę Muflona z Białasem i coś niesamowitego zrobił Muflon. Ogólnie to czekam i czekam na ta płytę Muflona. A Enson jak na razie nie nagrywa nowej płyty (sprawdzone info).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, Enson i 3-6 zrobili super bitwę, świetne teksty i pancze. Boli czasem publika, jak na przykład na HH Kempie, jak Tet walczył z 3-6 i go niszczył, ale pancza nikt żadnego nie rozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować