Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Stary, uwierz mi, że się mylisz. Miałem stestować płytkę Słonia, ale zanim udało mi się to zrobić każdy z moich znajomych ją wyśmiał. Sam nie oceniam, ale jednak po usłyszeniu 4 opinii, że płytka Słonia przyprawia kogoś o wymioty to sorry, ale... Coś jest nie tak.


@Zauri
Na to bym stawiał też :D. Ale to raczej i tak nie wpłynie na ich "kariery" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 19:25, noobie napisał:

Stary, uwierz mi, że się mylisz. Miałem stestować płytkę Słonia, ale zanim udało mi się
to zrobić każdy z moich znajomych ją wyśmiał. Sam nie oceniam, ale jednak po usłyszeniu
4 opinii, że płytka Słonia przyprawia kogoś o wymioty to sorry, ale... Coś jest nie tak.

To po prostu chore gówno, odsłuchaj utwór "Szczerze" to zmienisz całkowicie zdanie o słoniu, numer roku.

PS. Nadchodzi nowy POE (Projekt OSTR Emade). Podobno ostry nie skrzeczy na bitach Emade, grali kilka numerów z płytki. mam 1 to kupię i 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma strasznie przepalony glos, na tabasko czy innych da sie go sluchac, na tylko dla doroslych skrzeczy do tego majka i wybaczcie, mimo zajebistych bitow czy tekstow, nie moge tego sluchac :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie OSTRy jest ostry w tym co robi i tak na razie pozostaje.


@Kaucz

Da się gdzieś zdobyć POE 1? Brakuje mi tego i 30 minut z życia do pełnej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 20:34, noobie napisał:

Jak dla mnie OSTRy jest ostry w tym co robi i tak na razie pozostaje.


@Kaucz

Da się gdzieś zdobyć POE 1? Brakuje mi tego i 30 minut z życia do pełnej kolekcji.

Właśnie mało tego było, nigdzie nie dostaniesz, jedynie jak cos trafisz na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 19:25, noobie napisał:

Stary, uwierz mi, że się mylisz. Miałem stestować płytkę Słonia, ale zanim udało mi się
to zrobić każdy z moich znajomych ją wyśmiał. Sam nie oceniam, ale jednak po usłyszeniu
4 opinii, że płytka Słonia przyprawia kogoś o wymioty to sorry, ale... Coś jest nie tak.


@Zauri
Na to bym stawiał też :D. Ale to raczej i tak nie wpłynie na ich "kariery" ;p


Jeśli płyta Słonia przyprawia kogoś o wymioty, to myślę, że powinien przestać słuchać rapu i nie wychodzić na dwór, bo może się zaskoczyć. W ogóle to co to za pomysł żeby polegać na opinii znajomych, a nie na swojej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2010 o 13:48, old12 napisał:

Jeśli płyta Słonia przyprawia kogoś o wymioty, to myślę, że powinien przestać słuchać
rapu i nie wychodzić na dwór, bo może się zaskoczyć. W ogóle to co to za pomysł żeby
polegać na opinii znajomych, a nie na swojej?

Bo sam nie jestem wielkim zwolennikiem psychorapu. Owszem, Księga Tajemnicza to było coś, ale nic poza tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrafi ktoś tu zrobić naprawdę dobry mastering? Sęk w tym, że będzie to nagrywane na headsecie, bo k***a ktoś rozpieprzył pojemnościówkę, a mam czas do końca przyszłego tygodnia ;/ Anyone? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 18:36, noobie napisał:

Zastnawiam sie nad kupnem jakiejś dobrej bluzy, ale nie mam pomysłu- zero. Możecie mi
jakieś podrzucić, każda propozycja mile widziana.


http://shop.massdnm.com/product,1311,9.html

Mi osobiście ta wpadła ostatnio w oko, ale nie wiem czy ci będzie pasować cena, najlepiej jakbyś podał pasujący dla ciebie przedział cenowy to może poszukam czegoś tańszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 16:33, noobie napisał:

Liczę się z tym, że bluzy raczej do 200zł ceny dochodzą, ale jeżeli coś dobrego do 100-150zł
by się znalazło, interesuje mnie to ;P

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty.html?price=3 Coś na pewno znajdziesz, same dobre bluzy.

EDIT: Nie ten link ;/ http://www.urbancity.pl/sklep/kategoria/6-bluzy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować