Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Mam ogromną prośbę. Robię mixtape, ale brakuje bitów. Coś w stylu OSTRego, coś jak ''To pozostaje we krwi'', itd. Będę ogromnie wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 21:34, Divii napisał:

Polecacie jakieś płyty z lajtowym klimatem. Płyty, przy których można posiedzieć i pogadać
lub po prostu puścić je w tle.

Z PL to tylko i wyłącznie 2cztery7 funk dla smaku i Ortega Cartel, każda płyta, choć najlepszym wyborem będzie Lavorama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 10:42, Kaucz napisał:

> Polecacie jakieś płyty z lajtowym klimatem. Płyty, przy których można posiedzieć
i pogadać
> lub po prostu puścić je w tle.
Z PL to tylko i wyłącznie 2cztery7 funk dla smaku i Ortega Cartel, każda płyta, choć
najlepszym wyborem będzie Lavorama.


Album Zeusa też zły nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 21:34, Divii napisał:

Polecacie jakieś płyty z lajtowym klimatem. Płyty, przy których można posiedzieć i pogadać
lub po prostu puścić je w tle.

Wszystko 2cztery7, Mesa, Emila Blefa i inny dżifankowców z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 21:34, Divii napisał:

Polecacie jakieś płyty z lajtowym klimatem. Płyty, przy których można posiedzieć i pogadać
lub po prostu puścić je w tle.


Oprócz wymienionych do Mardi Gras proponuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 22:15, Kaucz napisał:

> OK, dziękuję panowie. Sprawdzę 2cztery7, bo resztę wykonawców, których podaliście
już
> znam.
To czekaj na nową płytę Jot''a tu singiel: http://www.youtube.com/watch?v=I7qW17R0arg
Ja się jaram.


Jazzy ładna jest :D

A co do utworu. Wcześniej go nie słyszałem (nie wiem jak to możliwe skoro działa dość długo) i z przykrością muszę stwierdzić, że mnie nie przypadł do gustu. Nie wiem, chyba najbardziej głos mnie odpycha. Ale jako podkładzik do pogadanki w skromniejszym gronie to polecam gorąco ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 16:30, Zauri napisał:

wybiera sie ktos na ostrego&malpe 4 listopada w lodzi?

Kurde, gdybym wiedział wcześniej :(. Ale wybieram się 18go grudnia na eldoke także w łdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myslalem, ze jest to dosc naglosnione, wiec nie pisalem o tym wczesniej i oczywiscie sie w bilet zaopatrzylem. na eldo tez sie wybiore, bo na ałtlajnie nie bylem :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może, gdzie mogę znaleźć więcej kawałków Finkera? Pierwszy raz usłyszałem go na "Lavoramie" Ortegi Cartel i poprzednich płytach. Koleś tak świetnie nawija, że aż chce się tego więcej. Przeszukałem Google i znalazło się tylko kilka kawałków i to przeważnie na featuringach. Jeżeli gdzieś widzieliście, albo wasi znajomi chyba wiedzą gdzie co i jak, to będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 22:47, Divii napisał:

Wiecie może, gdzie mogę znaleźć więcej kawałków Finkera? Pierwszy raz usłyszałem go na
"Lavoramie" Ortegi Cartel i poprzednich płytach. Koleś tak świetnie nawija, że aż chce
się tego więcej. Przeszukałem Google i znalazło się tylko kilka kawałków i to przeważnie
na featuringach. Jeżeli gdzieś widzieliście, albo wasi znajomi chyba wiedzą gdzie co

Klimat - Rap wraca do parku EP z 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować