Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2011 o 22:07, sliski_wojtas napisał:

Mam takie małe pytanie jak to jest z koncertami jeśli chodzi o wiek ? Niedługo będzie
PiH w moim mieście, a nie mam jeszcze 18 lat, więc normalnie chyba wejdę co nie ?

W większości jest wstęp za zgodą rodziców dla niepełnoletnich, a tak to nie wpuszczają sprawdzone info, dorośnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 22:07, sliski_wojtas napisał:

Mam takie małe pytanie jak to jest z koncertami jeśli chodzi o wiek ? Niedługo będzie
PiH w moim mieście, a nie mam jeszcze 18 lat, więc normalnie chyba wejdę co nie ?


3 tygodnie temu byłem na koncercie Piha i osobiście uświadczyłem sprawdzania dowodów osobistych przez ochronę, więc sory dude - jesteś niepełnoletni to nie wchodzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 22:07, sliski_wojtas napisał:

Mam takie małe pytanie jak to jest z koncertami jeśli chodzi o wiek ? Niedługo będzie
PiH w moim mieście, a nie mam jeszcze 18 lat, więc normalnie chyba wejdę co nie ?


nie martw się, to Pih, nic nie stracisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 22:07, sliski_wojtas napisał:

Mam takie małe pytanie jak to jest z koncertami jeśli chodzi o wiek ? Niedługo będzie
PiH w moim mieście, a nie mam jeszcze 18 lat, więc normalnie chyba wejdę co nie ?

Jeżeli nie jest nigdzie napisane od ilu lat wstęp, może być od 18, ale równie dobrze można się kłócić :D. Najlepiej poproś rodziców o pisemną zgodę lub coś w tym guście, ewentualnie myślę, że jeżeli byś poszedł ze znajomym pełnoletnim byłoby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 07:58, Arkads napisał:

> Mam takie małe pytanie jak to jest z koncertami jeśli chodzi o wiek ? Niedługo będzie

> PiH w moim mieście, a nie mam jeszcze 18 lat, więc normalnie chyba wejdę co nie
?

nie martw się, to Pih, nic nie stracisz :)


Eee uważaj PiH jest zaje....;] Może wejdę z kumplami, zobaczymy jeszcze 2 tygodnie są do tego momentu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie tak nie napalal. mialem ostatnio okazje poprzymierzac i obmacac dokladnie czapeczki ze stajni new era..
za taka cene nie powalaly jakoscia, serio.. juz moj fuulcap z b3 shopu jest lepszej jakosci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może zapytam, gdzie mogę dostać zwykłego, czarnego fullcapa w normalnej cenie? Tzn. do 50 zł, bo jak widzę ceny New Era to mnie coś ściska ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 17:17, Kaucz napisał:

Firma - TBA
Firma - TBA - live album z okazji 10-lecia zespołu


O zgrozo, komercyjny pseudo-rap też jest brany pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 16:43, Jaki_Gahn napisał:

> Firma - TBA
> Firma - TBA - live album z okazji 10-lecia zespołu

O zgrozo, komercyjny pseudo-rap też jest brany pod uwagę?

Raczej jest na tej liście dla beki. Brakuje tu jeszcze kilku tytułów, a i i ciesz sie że nie napisał o solo Popka i innych z firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 10:57, noobie napisał:

ewentualnie myślę, że jeżeli byś poszedł ze znajomym pełnoletnim byłoby ok.


Ostatnio jak graliśmy w jednym klubie, to dziewczyny naszego kumpla nie wpuścili, bo nie miała skończone 18 lat... Więc słabo widzę taką opcję.

Dnia 03.01.2011 o 10:57, noobie napisał:

O zgrozo, komercyjny pseudo-rap też jest brany pod uwagę?


Sam w swojej nazwie użyłeś słowa "rap", więc czemu ich płyta miałaby nie być brana pod uwagę ? Bo są słabi i Ci się nie podobają ? Niestety, nadal jest to rap, więc będą na takich listach, to chyba proste do zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 02:27, Hekt-X napisał:

> ewentualnie myślę, że jeżeli byś poszedł ze znajomym pełnoletnim byłoby ok.

Ostatnio jak graliśmy w jednym klubie, to dziewczyny naszego kumpla nie wpuścili, bo
nie miała skończone 18 lat... Więc słabo widzę taką opcję.

No to szkoda. A gdyby miał zgodę rodzica lub coś w tym rodzaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazcznijmy od tego, że Eldo właśnie piszę poezje. Jego teksty to po prostu wiersze, które... no cóż, dla mnie? są piękne. Fakt faktem jest, że coś dzieje być może pozytywnego. Ale możemy też się zastanawiać czy pójdzie to w dobrą stronę? Wyobraźcie sobie, że na przykład media i to wszystko z nimi związane, zaczną traktować jako nowy produkt zbytu na rynku muzycznym i nie tylko... Kubki z wizerunkami raperów, piórniki... bleee, trochę mnie przeraziła ta moja wizja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować