Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

wfd dalej w wysokiej formie, jezeli nowy album bedzie co najmniej tak dobry jak powrocifszy to bede wniebowziety ^^ no i premiera znow na lato, idealne terminy dopieraja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 18:01, Zauri napisał:

wfd dalej w wysokiej formie, jezeli nowy album bedzie co najmniej tak dobry jak powrocifszy
to bede wniebowziety ^^ no i premiera znow na lato, idealne terminy dopieraja ;D


Ja na ten album czekam od zapowiedzi na mikstejpie Numera i Abdoola, masakra. A kawałek spoko, pozytywnie zaskoczył mnie bit produkcji TDFa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie już nie raz widziałem komenty na temat tego mega flow WC i zawsze myślałem o co im chodzi... Okazuje się, ze trafiałem tylko na tracki, gdzie nie pokazywał tak tego flow jak np. w tym "That''s what I''m talking about"... Teraz jestem zmotywowany, żeby zainteresować się typem bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LLLLOOOOLLLL xD

Zauri
Tam będą takie grupy jak Cunninlynguists, czy Atmosphere, a ty przy WFD łapiesz podjarkę... xD No ale ok, każdy ma swoje fetysze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 21:29, Hekt-X napisał:

Zauri
Tam będą takie grupy jak Cunninlynguists, czy Atmosphere, a ty przy WFD łapiesz podjarkę...
xD No ale ok, każdy ma swoje fetysze xD

Jaram się max Atmosphere, Dilated Peoples i bym pojechał, ale szkoda że to w Łodzi, a bilety całkiem ok cenowo. EPMD i Cunnin trochę mniej mnie jarają, ale Da Joint na żywo chętnie bym usłyszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:59, PierwszaLiga napisał:

Król wrócił:
http://www.youtube.com/watch?v=0XcViJ67dxc
Wierze, że wyda płytę i zamorduje tą mimo wszystko kiepską Polską scenę.

Też na to gorąco liczę. Tak jak na to, że pojawi się w tym roku na kempie, bo już trzeci rok z rzędu na niego głosuję.
No gorąco zapowiada się w Łodzi. Sluga chętnie na żywo bym posłuchał. Ale jubileuszowy kemp zapowiada się nawet konkretnie. MOP,Black Milk, Sean Price, Looptroop, Ill Bill,K-Otix, Vadim. Polski line-up jedynie póki co nie zachwyca, ale i tak będzie to najlepszy event w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 10:26, Arkads napisał:

Jara się ktoś nowym Soulkastem? Dla mnie mistrzostwo.

Nie znam francuskiego, ale i tak się jaram. Choć za mało numerów, dobrze że gości TAKICH dał to materiał trafi do większej ilości ludzi. Mega energia ogólnie z MOP i z Preemo ogień dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować