Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2011 o 16:15, 4RileH napisał:

To tylko żarty. Po co od razu dawać degrady nie powinieneś być taki surowy. Dlaczego
on mnie może nazywać dzieckiem neo, trollem i ŚMIECIEM?! To niesprawiedliwe


Mnie to nie interesuje. Regulamin jest po to by go przestrzegać.

Dnia 03.06.2011 o 16:15, 4RileH napisał:


@Esergie

A z tobą się jeszcze policzę. Jeszcze mnie papamiętasz,Zgłoszę cię do moderatorów


A teraz zabierasz się za groźby tak? Ok koniec tego dobrego do widzenia BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 18:39, przemas94 napisał:

Ogarnął ktoś, że Epka Bad Meets Evil (Eminem & Royce) już wyciekła do internetu? :0

Eee tam, ostatnie M.O.P. wycieklo 15 dni przed premiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 00:13, Nightdew napisał:

Krótko i na temat: jaką płytę Łony najlepiej kupić? Dziwne, że jeszcze nie mam żadnej...


Wszystkie są zajebiste, ale najbardziej polecam pierwszą - "Koniec żartów" z 2001roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno już się nie jarałem niczym tak bardzo, jak nowym krążkiem Fabuły.
Chłopaki po prostu zniszczyły. Jeżeli ktoś jeszcze nie słyszał, to niech jak najszybciej nadrobi zaległości. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 23:46, Burszurasek napisał:

Dawno już się nie jarałem niczym tak bardzo, jak nowym krążkiem Fabuły.


Mam tak samo, tylko w moim przypadku chodzi o najnowszą płytę Chady - WGW.
Kozak totalny, zmiażdżył wszystko co wyszło w tym roku, murowane top3 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 00:02, Ha_Xior napisał:

> Dawno już się nie jarałem niczym tak bardzo, jak nowym krążkiem Fabuły.

Mam tak samo, tylko w moim przypadku chodzi o najnowszą płytę Chady - WGW.
Kozak totalny, zmiażdżył wszystko co wyszło w tym roku, murowane top3 roku.


chyba kpisz. nic hejtowania, ale to jest płyta bez żadnego skilla. to jest strasznie słaba płyta, może bity trzymają poziom. top3 będzie miuosh, rasment i ten typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak nie słyszał to lepiej niech słyszy, bo ras i tet zrobili to co trzeba robić.

I jeszcze jedno

http://www.youtube.com/watch?v=38HmE7fuE1w

ogarnijcie typa, zrobił mixtape na bitach z illmatic. Dla mnie mistrzostwo, sam Nas mówił że zwrotki tego kota są mistrzowskie. Bano się profanacji klasyki - dla mnie po tym materiale Elzhi jest w gronie raperów którzy są w stanie zmienić grę. Tuż obok JCole. - http://www.youtube.com/watch?v=ztJKPySgSks
Mówi się nawet że JCole jest w stanie osiągnąć poziom najlepszego debiutu w rapie, a jak powszechnie wiadomo to właśnie Nas i jego Illmatic posiada to miano.


i props za Atar dla elzhiegoi :D

piszę żeby ludzie się dowiedzieli że są goście którzy lirycznie niszczą, a nikt o nich nie wie kiedy komercyjne gówna latają po toplistach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 08:35, Arkads napisał:

słaba płyta, może bity trzymają poziom. top3 będzie miuosh, rasment i ten typ.

Rasmentalism jeszcze nie wyszedł, więc jak można już pisać że będzie w top3? Do mnie już płyta leci, bo podobno dziś wysyłają. A płytę roku już ma u mnie załatwioną Wudoe, w najbliższym czasie liczę na Bonsona i laika. A no chyba że wyda coś Jimson, choćby jeden SOLOWY numer to i tak Jims > 2011 proste.

J. Cole wiadomo Hova go wypromuje jaram się i czekam na Cole World.

Dnia 08.06.2011 o 08:35, Arkads napisał:

właśnie Nas i jego Illmatic posiada to miano.

Się nie zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na Rasmentalism. Wiem co wydawali, słyszałem te 4 kawałki (+ sequel Deloreana). Liczę na nich. Nawet dzieląc rap na main i under, nie wydaje mi się żeby wyszło coś w podziemiu co przebije ''Hotel ***''. Chyba że się mile zaskoczę :)

Cole World to chyba najbardziej wyczekiwana płytka przeze mnie.

Każdy ma swoje zdanie na ten temat, ale dla mnie młodziutki Nas na tak kozackich bitach nagrał najlepszy debiut. Moja opinia poparta przez sporo ludzi, no ale jak mówiłem, każdy ma swoje zdanie na ten temat. Złota era hip hopu, east coast wtedy niszczył tymi debiutami, Biggie, Rakim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 08:35, Arkads napisał:

chyba kpisz. nic hejtowania, ale to jest płyta bez żadnego skilla. to jest strasznie
słaba płyta, może bity trzymają poziom.

You made my day :)
Oczywiście każdy ma swoje zdanie i nikt nie będzie się sprzeciwiał - dla Ciebie to słaba płyta, dla mnie kozak i kropeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 14:45, PierwszaLiga napisał:

> słaba płyta, może bity trzymają poziom. top3 będzie miuosh, rasment i ten typ.
Rasmentalism jeszcze nie wyszedł, więc jak można już pisać że będzie w top3? Do mnie
już płyta leci, bo podobno dziś wysyłają. A płytę roku już ma u mnie załatwioną Wudoe,
w najbliższym czasie liczę na Bonsona i laika. A no chyba że wyda coś Jimson, choćby
jeden SOLOWY numer to i tak Jims > 2011 proste.


A propos Laika,dostałem intrygujący link:
http://www.sendspace.pl/file/2814556862329c96f97f590
Niekiedy brzmi tak samo
Wena ok, ale szkoda, że poczuł pewnie swoją pozycję na scenie i nie chce próbować czegoś innego, bojąc się krechy u słuchaczy. Ale to w sumie naturalnie. Dupy nie urywa- Wena jak Wena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 18:36, Divii napisał:

Najlepszy teledysk w tym roku jaki widziałem, świetne te dosłowne obrazowanie wersów ;) Jak Eminem wskoczyłw tym dresiku? Można było poczuć klimat Slim Shady EP, ale nadal brak tego uśmiechu.

@Esergie - Co do tego gościa, to może lekkie podobieństwo jest głosowe, bo treści nawet nie opłaca się porównywać. Wudoe wydał świetną płytę, choć po pierwszym odsłuchu byłem zawiedziony. Brak mu energii i wkurw*enia z WD, a i tu ciekawostka w jednym z wywiadów powiedział że w tym roku wyda kolejną płytę, jest na to szansa.

Rasmentalism wrzucił płytę w sieć, po pierwszym odsłuchu zawód, utwory są za krótkie, ment zbytnio kombinuje z czego wychodzą asłuchalne bity, Ras to dobry raper ale bezpłciowy, a i goście dość słabo, jedynie o dziwo Małpa rzucił fajną 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować