Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Jedynie Medium dał radę, ale to się nie dziwię bo ostatnia jego płyta to nielegal roku jak dla mnie. I do tego w tym kawałku jakaś podróbka Ryśka. Nawet Bisz którego lubię cholernie słabo poleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 20:30, Ifym napisał:

Jedynie Medium dał radę, ale to się nie dziwię bo ostatnia jego płyta to nielegal roku
jak dla mnie. I do tego w tym kawałku jakaś podróbka Ryśka. Nawet Bisz którego lubię
cholernie słabo poleciał.


Bisz tekstowo kryptohejt zrobił na resztę : D Jednak fakt dużo lepiej potrafi nawinąć. Generalnie zgadzam się z przedmówcą (PierwszaLiga) co do najlepszych w kawałku, tyle, że u mnie kolejność wygląda od najlepszego - Bonson, Gedz, Green, Bisz. Wiadomo co kto lubi.
Na pewno przynajmniej część młodych wilków wymieniłbym na innych, zabrakło mi chociażby Haju, czy PeeRZeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywalić ich w cholerę, namówić Smarka, Zkibwoya, Peerzeta, Gresa, Mediuma zostawić tylko. Rufijoka do tego i Afrontów, dużo by można takich list. Wzięli ludzi z lepszej łapanki o których pierwsze słyszę, zamiast kogoś kto coś potrafi namieszać w podziemiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zawiodlem sie szczerze powiedziawszy. Nie rozumiem dlaczego niektorzy sie tam znalezli,skoro wcale tacy "mlodzi" nie sa. Bialasa jak widze i slysze to noz w kieszeni mi sie otwiera, ten Sliwa-pierwsze o typie slysze,poweszylem i nic ciekawego,kolejny fan Peji-terrorysta, Bisz,mimo,ze dobry teksciarz z niego, odstaje od ogolnego konceptu,przez co w ogole nie pasuje do kawalka,Szot dretwo,podstrzaly wilczek raczej,dlugo na scenie,podobnie jak Rekord,ktorego prywatnie lubie,ale poraz kolejny w kawalku zaserwowal odgrzany techniczny kotlet. Bonus po swojemu, podobnie jak Zielony,co akurat tutaj plusuje,ten typ Tusz na rekach tez daje rade,chociaz w ogole do mnie nie trafia.
Powinni zmienic nazwe projektu, bo jako mlode wilki rzeczywiscie widze tylko Bonsona i Bisza,a jesli stawiac juz na mlodych zawodnikow, to brakuje mi chocby Karwana.
Ludzie,ktorych zaproponowaliscie namieszali w undergroundzie,ale nie mieliby racji bytu w takim projekcie. Cos takiego w ogole nie ma sensu,jesli tworzone jest przez taki portal jak popkiller,ktorego redaktorom na pewno nie moge zarzucic nieznajomosci rapu,ale po prostu mlode kocury siedza nieco glebiej niz zasieg checi wielu. Mimo ,iz granica pomiedzy glownym strumieniem,a podziemiem dawno nieprzyjemnie sie zatarla.
Sorry za brak polskich znakow- telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w zasadzie mogę się z Tobą zgodzić, ale mimo wszystko jakkolwiek by to słabo wyszło jestem zdania, że lepiej coś zrobić niż nie robić, akcja na pewno nie zaszkodzi. Kto wie, może organizatorzy wyciągną wnioski i Młode Wilki Vol. 2 naprawdę nas zaskoczą, o ile w ogóle takie coś będzie. By wyciągnąć tak jak mówisz ludzi którzy siedzą jeszcze głębiej to wydaje mi się, że przede wszystkim te Młode Wilki powinny naprawdę być młode jak np. Ebro, czy B.R.O (oczywiście pomijając to czy ta dwójka naprawdę jest jakaś mega dobra, po prostu przyszli mi pierwsi do głowy i chodzi o kryterium wieku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 15:23, KrzyniuBDG napisał:

Wiesz w zasadzie mogę się z Tobą zgodzić, ale mimo wszystko jakkolwiek by to słabo wyszło
jestem zdania, że lepiej coś zrobić niż nie robić, akcja na pewno nie zaszkodzi. Kto
wie, może organizatorzy wyciągną wnioski i Młode Wilki Vol. 2 naprawdę nas zaskoczą,
o ile w ogóle takie coś będzie. By wyciągnąć tak jak mówisz ludzi którzy siedzą jeszcze
głębiej to wydaje mi się, że przede wszystkim te Młode Wilki powinny naprawdę być młode
jak np. Ebro, czy B.R.O (oczywiście pomijając to czy ta dwójka naprawdę jest jakaś mega
dobra, po prostu przyszli mi pierwsi do głowy i chodzi o kryterium wieku).

Wiadomo,nie krece calkowicie nosem. Na pewno wole taka inicjatywe, niz twory pokroju szpadyzorow,zawierajace autosugestie,ze nowa plyta Rafiego doskonale nadaje sie do krojenia kielbasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 17:11, Esergie napisał:

Wiadomo,nie krece calkowicie nosem. Na pewno wole taka inicjatywe, niz twory pokroju
szpadyzorow,zawierajace autosugestie,ze nowa plyta Rafiego doskonale nadaje sie do krojenia
kielbasy


Ja tam nie wiem co Ci się nie podoba w tym teledysku. Kręcą bekę, a utwór naprawdę jest kozacki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2011 o 18:32, Jakli napisał:

Ja tam nie wiem co Ci się nie podoba w tym teledysku. Kręcą bekę, a utwór naprawdę jest
kozacki. ;)

Widocznie kwestia gustu. Dla mnie ich produkcje i caly label to niezla beka,ale mam swiadomosc jaka maja duza rzesze fanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, odpaliłem sobie Zmysłów 5 Tymona (Gimbusy pewnie nie wiedzą kto to jest) i śmiało mogę powiedzieć już kto jest moim ulubionym raperem w Polsce. Tekstowo nic się nie zestarzało, muzycznie to samo, do tego gość w porządku, pare lat temu wódke piliśmy, pewnie mnie nie pamięta już. :) Nie zadziera nosa, a już w dniu premiery Zmysłów 5, czy nawet Szelmy, rozpierdzielał połowę obecnej sceny. Ma ktoś jakiegoś maila, cokolwiek, przez co można się z nim skontaktować? Dalej pracuje w tym całym cd action? Cholera, mam wielki sentyment do tej płyty, Oto ja to jak dla mnie jeden z największych klasyków Polskich rapów. Ponadczasowa płyta, zawsze dobra.

http://www.youtube.com/watch?v=zXlZCYI1MtQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogo określacie mianem "gimbusów"? Bo nie chce mi się wierzyć, że ludzie używają tego słowa jako synonimu zwykłego "gimnazjalisty", a jeśli faktycznie tak jest, to skąd ta nienawiść do nich?
Trochę rzuciłem offtopem, ale kto o to dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 19:45, Maciejas napisał:

Kogo określacie mianem "gimbusów"? Bo nie chce mi się wierzyć, że ludzie używają tego
słowa jako synonimu zwykłego "gimnazjalisty", a jeśli faktycznie tak jest, to skąd ta
nienawiść do nich?

Nie wiem kto to zaczął, ja określam tak debili którzy hejtują, gadają sami nie wiedzą o czym, ogólnie sieją ferment. Takie typowe małe frajerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 23:49, Chaotizz napisał:

Jakie strony polecacie z newsami na temat polskiego rapu? Interesują mnie info o płytkach,
trackach itp. To najbardziej, zdecydowanie.



Warto czasem wpaść jeszcze na cgm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc jest. Pierwszy singiel "Czas Sądu" z nadchodzącej płyty "Witam W Krypcie" już do pobrania i odsłuchu. Na profilu reverbantion lub w zakładce Band Profile na facebook''u, tradycyjnie jeszcze lyrics''y do ogarnięcia.

Zapraszam do linków. Keep It Wicked !!!

http://www.reverbnation.com/hektx > Hekt-X na Reverbantion

http://www.facebook.com/pages/Hekt-X/123595387703496 > Hekt-X na Facebook''u

http://www.multiupload.com/3BKIGAFZDY > DOWNLOAD megaupload/hotfile/zshare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 11:21, Ifym napisał:

Haha, kolejny polaczek ze swoimi pseudo horrorcorami... :)


Haha, kolejny polaczek ze swoimi pseudo postami... :)

Gwoli ścisłości. Ten kawałek nie jest horrorcore''owy, a jesli wydaje Ci się, że jest, to... no przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować