Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2011 o 11:21, Ifym napisał:

Haha, kolejny polaczek ze swoimi pseudo horrorcorami... :)


Kuhwa boghactwo, polaczki biedaczki...

Tak mi się przypomniało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2011 o 16:27, Hekt-X napisał:

Haha, kolejny polaczek ze swoimi pseudo postami... :)

Przepraszam za moje posty hardkorowy strażniku krypty, sieg heil! Na pewno mordujesz i klepiesz każdego, boje sie twoich tekstów, nie horrorcoruj już do mnie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 18:52, NikiNicoo napisał:

Wywołam zapewne flamewar, ale w polskiej wersji "Wszyscy kochają Raymonda" wystąpi...
Jacek "Tede" Graniecki.

http://roman.tvn.pl/



Też już jakiś czas o tym słyszałem. Wg mnie to będzie straszna lipa.. żałosny Tede w serialu. Chociaż może pośmiać się będzie można ( z jego aktorstwa :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 18:52, NikiNicoo napisał:

Wywołam zapewne flamewar, ale w polskiej wersji "Wszyscy kochają Raymonda" wystąpi...
Jacek "Tede" Graniecki.

http://roman.tvn.pl/


Hejterzy, do boju!

I co z tego, że wystąpi w jakimś tandetnym serialu? Nie wpłynie to na jego rap ani na to, co już osiągnął. Nie mam zamiaru przestać go słuchać z tego powodu. Hejtuje się go, bo tak. De facto bezpodstawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 18:52, NikiNicoo napisał:

Wywołam zapewne flamewar, ale w polskiej wersji "Wszyscy kochają Raymonda" wystąpi...
Jacek "Tede" Graniecki.

http://roman.tvn.pl/


A niech sobie gra, co mnie to obchodzi. I tak będę słuchał jego muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 00:11, Divii napisał:

> Wywołam zapewne flamewar, ale w polskiej wersji "Wszyscy kochają Raymonda" wystąpi...

> Jacek "Tede" Graniecki.
>
> http://roman.tvn.pl/

A niech sobie gra, co mnie to obchodzi. I tak będę słuchał jego muzyki.


Z całym szacunkiem ale lubię go tylko za poczucie humoru i śmiechowe teksty na Vivie :). Tak szczerze: Fałszuje, ale toleruję twój gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, chciałbym się zapytać was, a dokładniej ludzi którzy mieli do czynienia z KORG kaoss pad 3, jak wygląda okablowanie. To znaczy, co w co, co do czego itd. Może być odpowiedź na forum, tudzież na mejla:

Spoiler

misza.parkour@gmail.com

, ew. link do jakiegoś filmiku. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemano! Co myślicie o konflikcie na linii Chada-doniu ? Mógł by ktoś dokładnie wyjaśnić mi sytułacje bo dziś dopiero przesłuchałem, "diss" donia. Rozumiem że jest to odpowiedź na wersy zawarte w kawałku salut ? Ale czemu dissuje Chade skoro to Pih bezpośrednio po nich pojechał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 17:58, Mroczny_Joga napisał:

Siemano! Co myślicie o konflikcie na linii Chada-doniu ? Mógł by ktoś dokładnie wyjaśnić
mi sytułacje bo dziś dopiero przesłuchałem, "diss" donia. Rozumiem że jest to odpowiedź
na wersy zawarte w kawałku salut ? Ale czemu dissuje Chade skoro to Pih bezpośrednio
po nich pojechał ?


http://www.youtube.com/watch?v=lq7dJ25Japs
Chodzi chyba raczej o to. Ja tam popieram słowa Chady, że "Doniu w sumie jak dziś także był nikim" i mam nadzieję, że niedługo wyjdzie jakaś odpowiedź Tomasza na ten "diss".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam. Ale swoją drogą doczytałem że Chada w Bielsku-Białej dawaj koncert z playbecku i wkręcał że jakiś kolo to Diox i jak przyszło co do czego to kolo to zjadła go trema i nie wydał z siebie głosu, ludzie zaczeli wychodzić w trakcie koncertu. Może to ktoś się jakoś do tego odnieść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to się wyjaśniło, bo część widzów potwierdzała, cześć zaprzeczała tym plotką, a Chada chyba jak dobrze pamiętam napisał "oświadczenie", w którym zaprzeczył wszystkiemu.
I tak po tym co Pih i Chada odwalili na HHK w tym roku, u mnie są skreśleni.

A co do samego Donia, trudno się nie zgodzić, że jak on był na topie jeszcze w zasadzie z rapowymi kawałkami to o Chadzie prawie nikt nie słyszał. Oczywiście nie zmienia to tego, że Doniu jest kompletnym hipokrytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 11:53, KrzyniuBDG napisał:

I tak po tym co Pih i Chada odwalili na HHK w tym roku, u mnie są skreśleni.


Można jaśniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować