Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Hip Hop Kemp. Tak w skrócie to Ci dwaj panowie zajmowali się tam przez cały czas piciem i zaczepianiem lasek (nie nie to jest takie złe), a gdy przyszedł czas na ich koncert nie byli nawet w stanie wejść na scenę, a gdy jakimś cudem im się udało to Pih zaczął gadać jakieś pijackie bzdury i coś tam zagrał z playbacku. Ja rozumiem, że to w końcu HHK i można się napić, ale skoro już się występuje w zasadzie przed 20tys publicznością to wypadałoby jakiś poziom utrzymać.

Załącznik, MordoMordo będzie hitem większym niż ErdoNaWolno
http://www.youtube.com/watch?v=2-Zp_k5Mllw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, szkoda że tak się stało tym bardziej że to impreza międzynarodowa więc powinni trzymać klasę i godnie reprezentować naszą rodzimą scenę. A zawsze miałem Piha za takiego ogarniętego i odpowiedzialnego typka no ale nic, tak swoją drogą ciekawe co na to jego żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 19:29, Mroczny_Joga napisał:

Dzięki, szkoda że tak się stało tym bardziej że to impreza międzynarodowa więc powinni
trzymać klasę i godnie reprezentować naszą rodzimą scenę. A zawsze miałem Piha za takiego
ogarniętego i odpowiedzialnego typka no ale nic, tak swoją drogą ciekawe co na to jego
żona.

Z tego co się orientuje Pih w dawnych czasach to nie stronił i od mocniejszych używek^^, właśnie dopiero po ślubie podobno uwolnił się od nie których rzeczy aczkolwiek jak widać nie od wszystkiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pominięte zostało to, że chciał się wbić do któregoś z naszych namiotów.
W tym roku Polska generalnie pokazała mega buractwo. Uczestnicy głównie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 22:34, Esergie napisał:

Pominięte zostało to, że chciał się wbić do któregoś z naszych namiotów.
W tym roku Polska generalnie pokazała mega buractwo. Uczestnicy głównie.


To już szczegół, tak jak to, że kompletnie nawalony Pih dał takiej dziewczynie swoja koszulkę i czapkę, a Chada szukał czapki którą miał na głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 17:59, noobie napisał:

Co ciekawego w podziemiu ostatnio się pokazało ;>?

Żadnych portali nie przeglądasz?
Ostatnio Inflacja, Solar / Białas Z ostatniej ławki, B.O.K w stronę zmiany i to na tyle (nie licze nowego Bonsona i Okolicznego).
Ogólnie czekam teraz na Projekt Nasłuch, Karwana mixtape Aloha 40% i nowe Bonsoul w najbliższym czasie maja się ukazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A.J.K.S. - Czterdzieści Trzy Minuty I Trzydzieści Dziewięć Sekund
Klimatem przypomina mi bardziej debiut, ale wiadomo z aktualnym poziomem. Na razie słucham 2 raz, co zauważyłem, to, że na tej płytce jest więcej tekstów w temacie religii, kleru itp. (np. http://www.youtube.com/watch?v=HtOckuE9Zc8) Praktycznie 0 gitar, tutaj w aranżach zdecydowanie słychać ukłon w stronę industrialnej części twórczości 303.

A.J.K.S. - ...I Ziemia Zaczęła Zwracać Umarłych
Najnowsza płyta. Wojtek ma to do siebie, że każda płyta jest nieco inna, tak więc trudno mi jednoznacznie stwierdzić która podoba mi się najbardziej. Tu jednak zaryzykowałbym z ułożeniem jej na 1 miejscu. Najbardziej gitarowy album + bardzo dużo śpiewu i nierapowanego darcia mordy. Mój osobisty faworyt z tej płyty to Czarny Karzeł > http://www.youtube.com/watch?v=1gXIsMyyHRo .

Jak zawsze praktycznie w tekstach Wojtka znajduję to z czym mogę się jak najbardziej utożsamiać, tak więc podjarka trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 08:31, Mroczny_Joga napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=glKDDwOFUcI Co myślicie o tym kawałku ? Ja osobiście uważam
że jest na prawdę niezły za sprawą niemal dubstepowego bitu tylko szkoda że glon tak
zawalił sprawę ;(


Zgadzam się, ten cały glon to porażka. Najbardziej podobała mi się zwrotka słonia, bo lubię jego wokal. Ogólnie przeciętna IMO piosenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 00:42, MastAlol napisał:

Znalazłem ostatnio grupę wartą sprawdzenia, a chyba nawet w USiA mało znaną (wnioskując,
po ilości wyświetleń na YT).
http://www.youtube.com/watch?v=6IR5aKojZzA


No nie są jakoś mega znani, ale ostatnio im trochę rozpoznawalność skoczyła, bo dołączyli do wytwórni Tech N9ne''a - Strange Music. Teraz mają zająć się muzyką na nadchodzące EP Tech''a "Klusterfuk", mam nadzieję, że wydadzą też jakiś album swój, bo nawet ciekawy klimat robią i mają spoko brzmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 02:48, Hekt-X napisał:

No nie są jakoś mega znani, ale ostatnio im trochę rozpoznawalność skoczyła, bo dołączyli
do wytwórni Tech N9ne''a - Strange Music.


Właśnie, przez to sam ich znam, bo znalazłem na kanale wytwórni jakiś filmik z ich udziałem. Nareszcie coś ciekawszego, niż kolejne schematy powielane x razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować