Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

A nowego singla od braci Waglewskich ktoś słuchał?

http://youtu.be/D7DbFth4otE - Heavi Metal lubię bardzo, mam nadzieję, że kolejna płyta będzie trzymała poziom, po tym kawałku nawet się o to za bardzo nie boję.

Poza tym L.U.C też o ile się nie mylę tworzy nową płytę teraz, ale chyba konkretnego info jeszcze żadnego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to są jakieś dresy a nie raperzy. Codzienność, jebać policję, ja i moje ziomki nie mamy hajsu i musimy dilować, bardzo się szanujemy, jebać policję, jesteśmy biedni więc chodzimy w ciuchach nike, jebać Tedego, tylko Legia - to twój kozak. A tak na serio... typy robią po prostu hajs na takich jak ty.

I tworzą stereotypy typu hip-hop=dresy, jp, napadanie ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 15:32, muniok napisał:

[Ciach - Cytowanie wulgaryzmów]


Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na dowolny temat. Po pierwsze on nie śpiewa - tylko rapuje, a po drugie zapewne moderator zareaguje niedługo i za swój " gangsterski " język zostaniesz ukarany ;) Nie wiem co widzicie w takim rapie. Nie jest lepsze coś z przekazem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 15:32, muniok napisał:

Co się [M-I] do ksywek ja [M-I]... przynajmniej śpiewa o czymś konkretnym.. szara codzienność..
nic o tym [M-I] nie wiesz więc zamknij [M-I].

A po drugie te skróty coś oznaczają więc najpierw się dowiedz co a nie {m_I] głupoty..


Nie jesteś na podwórku by używać wulgaryzmów, nie będę tolerował chamstwa i tego typu słownictwa, Degrad -1, następnym razem zastanów się czy nie lepiej powstrzymać się przed dodaniem takiego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 17:52, sliski_wojtas napisał:

> [Ciach - Cytowanie wulgaryzmów]

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na dowolny temat. Po pierwsze on nie śpiewa - tylko
rapuje, a po drugie zapewne moderator zareaguje niedługo i za swój " gangsterski " język
zostaniesz ukarany ;) Nie wiem co widzicie w takim rapie. Nie jest lepsze coś z przekazem
?


Raz już za cytowanie wulgaryzmów byłeś karany ostrzeżeniem, dzisiaj leci na konto Degrad -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 18:59, sliski_wojtas napisał:

A idź już za cytaty się czepiają, żenua ;p


Nie przyczepiłbym się gdybyś te wyrazy łamiące regulamin ocenzurował :P

Ale EOT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 19:02, Isildur napisał:

> A idź już za cytaty się czepiają, żenua ;p

Nie przyczepiłbym się gdybyś te wyrazy łamiące regulamin ocenzurował :P

Ale EOT ;)


Dobra daruj sobie ;p po prostu zapomniałem i od razu degrad, spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.popkiller.pl/2011-10-28,ment_xxl_historia_pewnego_uczucia_mix_najlepszych_polskich_lovesongow

" Ment XXL presents Historia Pewnego Uczucia to nieśmiała próba przekroju przez te momenty w polskim rapie, które w fajny sposób traktują o miłości (kobietach) właśnie." - pisze połówka Rasmentalismu.

Kompilacja jest naprawdę ciekawa, obejmująca numery z różnych lat i z różnych stron sceny, dając 45 minut muzyki o tematyce miłej każdemu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 15:32, muniok napisał:

Co się [M-I] do ksywek ja [M-I]... przynajmniej śpiewa o czymś konkretnym.. szara codzienność..
nic o tym [M-I] nie wiesz więc zamknij [M-I].


Nie przesadzajmy, bo śpiewaków im daleko, gdyby śpiewali i wychodziło by im to jeszcze w miarę, to mógłbym nawet spropsować za to, bo śpiew niewątpliwie jest trudniejszym fachem niz rap. Szara codzienność to jest wg Ciebie "coś konkretnego" ? Daj spokój. Że ja nie wiem nic o szarej codzienności ? Heheh, chłopie, mieszkam w Polsce, dymam w robocie po 260 godzin miesięcznie, żeby mieć na utrzymanie mieszkania i jakąś wszamę, czasem jak już znajdzie się wolny czas, nagram jakiś track... I co to jest, high life wg Ciebie ? Hehehe... Ale wracając, nie nawijanie o szarej codzienności nie jest ciekawe, bo nie wiem jak inni, ale ja osobiście nie mam zamiaru słuchać typa z dzielni i co go boli jak mam własne problemy, a widząc już w jakich oni się np ciuchach bujają, to wiem na pewno, że gorzej ode mnie na pewno im się nie wiedzie. Więc jest to ogólnie takie sranie-w-banie, żeby młodzież zajawiona ulicznymi klimatami to łykała. Już pomijając samą tematykę typy są słabi po prostu, zero techniki, zero flow (chociaż przynajmniej z pętli nie wypadaj, ale to nie jest przecież jakaś mega wielka sztuka do opanowania), zero pomysłu, patentu, czy ciekawej konwencji. Dla mnie bezwartosciowe.

Dnia 28.10.2011 o 15:32, muniok napisał:

A po drugie te skróty coś oznaczają więc najpierw się dowiedz co a nie {m_I] głupoty..


No tak oznaczają, tylko mnie chodzi o to po co taki zabieg ? IMO komicznie to wyglada... No i dla osoby takiej właśnie jak ja nie ma sensu, bo niby typ sobie da jakieś 3 literki w ksywkę i myśli, ze jest fajny, a ja i tak nie wiem i co biega i mam z tego bekę (czasem ignorancja jest fajna, hehehe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2011 o 11:49, Ha_Xior napisał:

Chyba nie ogarniasz tytułu.

Nawet tego nie włączyłem, Chada sie skończył po tym jak przestał nagrywać z Pihem, w sumie tak jak i Pih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tamtego "Codziennego" kawałka, to chyba Dante nakreślił sytuację. Jak widzę klip zaczynający się co najmniej dwudziestosekundową wstawką reklamową, ckliwymi obrazkami, a pierwsze słowa są o konfidentach, to krew mnie zalewa. Zastanawiam się, czemu tacy "artyści" mają tak zajebiste warunki do nagrywania. Świetna jakość klipu, w niezłym studiu nagrywane, a wychodzi gówno. Totalne, cuchnące gówno wysrane z zadbanej dupy. A co do ksywek, to większość raperków zaczyna swoją wątpliwą karierę od wymyślenia swojego trzyliterowego pseudonimu (może to zalatywać troszkę hipokryzją z mojej strony, bo w sumie ze skrótu wzięło się to, co widać nad moim awatarem). Podobnie z Chadą. Wydaje mi się, czy ma jakieś złe wspomnienia z ciągnięciem i dławieniem się spermą? Jego część powinna się nazywać jakoś na modłę "Deep Throat". Żenua, że teraz się tego słucha, ponad 100tys. wyświetleń. Nie rozumiem dlaczego ten kawałek nazywa się sześciogwiazdkowym , co robią w klipie dawcy na odkurzaczach, tj. skuterkach. DNO.

A tak abstrahując od bulwersujących spraw, to chciałbym się też czymś podzielić. Roboczą wersją naszego numeru. Tj. może nie do końca roboczą- wymaga zeskreczowania, ale czekamy, aż turntablista się ogarnie, a u niego to trwa niezwykle długo. No i potem zmiksowane na nowo zostanie i zremasterowane. Udało nam się wysupłać troszkę wolnego czasu, żeby ogarnąć się i zebrać do studia po dwóch latach przerwy. Przynajmniej mamy kopa do dalszego tworzenia.

http://www.wrzucmp3.pl/8pGpy9b98y.wt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 13:39, Esergie napisał:

/.../


Pewnie wyjdę na hejtera, ale to co tu wrzuciłeś wyłączyłem po minucie "słuchania" bo w sumie oprócz bełkotu i nie trafiania w bit nic innego nie słyszałem. Pewnie będzie lepiej w wersji "finałowej" bo ta na razie do mnie nie trafia w ogóle, ale propsy za starania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować