Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Siema, dzisiaj sobie urządziłem taki mały seans z 13 dzielnica i strasznie mi przypadł do gustu soundtrack w obu przypadkach. Tu się zwracam z pytaniem do was, kogo byście mi polecili z francuskiej sceny ? Chętnie bym się zapoznał z ich twórczością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 21:27, Mroczny_Joga napisał:

Siema, dzisiaj sobie urządziłem taki mały seans z 13 dzielnica i strasznie mi przypadł
do gustu soundtrack w obu przypadkach. Tu się zwracam z pytaniem do was, kogo byście
mi polecili z francuskiej sceny ? Chętnie bym się zapoznał z ich twórczością ;)

IAM, Iron Sy, Supreme NTM, Sniper, Mafia K1 Fry jeśli lubisz ostrzejszy rap, Saian Supa Crew i Niconoclaste. Przynajmniej tyle ode mnie, IAM szczególnie polecam, L''Ecole Du Micro D''Argent to jak dla mnie najlepsza francuska płyta jaka wyszła kiedykolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć szukam jakiejś dobrej płyty na prezent urodzinowy dla kolegi.Kolega słucha rapu czy tam hip hopu problem w tym,że ja się na takiej muzyce nie znam.Polecicie kilka płyt?(najlepiej jak by wykonawca był zagraniczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie płyty Konstruktora (Wichry Wojny) i Jeżozwierza (Pan Kolczasty). To pierwsze to świetny militarny rap, coś jak niektóre tracki Capone & Noreaga, do tego świetnie wydane. A drugie - Jeżozwierza mam nadzieję przedstawiać nikogo nie trzeba, w tym roku wydał jak dla mnie płytę roku i w rapie nic lepszego się w 2011 nie pojawiło. Dziadostwo to przekozak, tak samo jak ''Dalej... znowu'', DwaWua. Kupujcie to, takich gości trzeba wspierać, jeśli nie chcecie zalewu syfu typu Chady i robienie gały starej.

Konstruktor - http://www.youtube.com/watch?v=2bH1hh7urEM&feature=related
Jeż - http://www.youtube.com/watch?v=EqhC4_WRrD8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 17:40, nadrektor napisał:

Cześć szukam jakiejś dobrej płyty na prezent urodzinowy dla kolegi.Kolega słucha rapu
czy tam hip hopu problem w tym,że ja się na takiej muzyce nie znam.Polecicie kilka płyt?(najlepiej
jak by wykonawca był zagraniczny)


Kup mu Diox/The Returners - Logika Gry. Ja bym chciał to dostać ;f Ale skoro ma być zagraniczne, to ja bym polecił Ice Cube - I Am The West ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja [pieprzę] nawet mi nie mów. Nie masz pojęcia jak się dziś [wkurzyłem], zamówiłem swoje dwa preordery na samy początku i co ? Płytę można już dostać w empiku, odsłuchać na yt a ja swojego preorderu nie widziałem na oczy. Wiec [męski narząd płciowy] nie preorder. Wielce nasi raperzy chcą dostawać pieniądze za swoje płyty, spoko rozumiem to w końcu każdemu należy się wynagrodzenie za jego pracę, ale jeżeli chcą dostać moje pieniądze to niech mnie traktują poważnie bo mnie [wkurza] takie coś tak samo jak wypowiedź Piha że się zlitował nad fanami i numeruje 500 płyt więcej, koniec końców to on zarabia na tym i mu powinno zależeć a nie robić to z łaską. Jak szanuję Adama jako człowieka i rapera tak ta sytuacja mnie zirytowała. Tak wiec teraz mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że jak będę miał jeszcze raz taką sytuacje to po prostu sciągne płytę z internetu przed premierą i będę jak najbardziej z siebie zadowolony =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, jaka spina, haha. Beka.

A Piha dało sie ostatnio słuchać najwyżej na Kwiatach Zła, wszystko potem to sapanie i tona mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz maila, że Cię bardzo bardzo zdenerwował, nie zapominając o dorzuceniu kilku dodatkowych bluzgów, żeby zrozumiał o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 21:40, Mroczny_Joga napisał:

Nie tylko bo parę razy mi się tak zdarzyło, zreszta nie tylko mi.


Tylko nie jestem pewien kogo powinieneś winić, sprawdź datę nadania (dwa dni przed premierą jest ok, nawet na pocztę polską, jeden dzień to wariant mocno ryzykowny i wiem, że w takim przypadku można się zdenerwować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba step recodrs i preorder tego nie ogarniają, bo przy WGW miałem to samo :/ Co do wysyłki piszę że wysłana i oczekuję na wpłatę, wiec nie bardzo wiem jak mam to rozumieć ? Skoro zaznaczyłem opcję za pobraniem.

P.S Wybaczcie moje bluzgi ale się zdenerwowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Aż tak się wpienić z takiego powodu :D Chillout
To normalne, że tak jest...
Olać Preordery... nigdy z nich w niczym w życiu nie korzystałem i szczęśliwym ja być ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować