Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2011 o 08:34, Braveheart napisał:

Ehh pech :D do wszystkich miast mam spory kawałek :D

Ja po Sylwestrze rezerwuje sobie bilety, jakby jeszcze Noisia była do tego to bym sie zesrał chyba.

Dnia 31.12.2011 o 08:34, Braveheart napisał:

Szczęsliwego Nowego roku :-)

Nawzajem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=WJiNSXdN-6o

Siema, zachęcam do sprawdzenia mojego wspólnego kawałka z Urwanym - "Pewnego dnia" nagranym na instumentalu Apollo Brown''a. Chcieliśmy 2011 rok zakończyć jakimś dobrym spontanem, no i udało się myślę. Oceniajcie, sprawdzajcie, podawajcie dalej. 5!

BTW: ciekaw jestem jaka amerykańska płyta w 2011 najbardziej Wam podeszła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 14:12, przemas94 napisał:


BTW: ciekaw jestem jaka amerykańska płyta w 2011 najbardziej Wam podeszła. :)


Dużo tego nie słuchałem (tylko kilka płytek), ale najbardziej podeszła mi płytka Millera - Blue Slide Park.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 16:34, Divii napisał:

Dużo tego nie słuchałem (tylko kilka płytek), ale najbardziej podeszła mi płytka Millera
- Blue Slide Park.


Blue Slide Park też mi się bardzo spodobała, szczególnie kawałki "Frick Park Market", "Under The Weather" i tytułowe "Blue Slide Park". Ale moja ulubiona płyta zza oceanu z 2011 roku to chyba Evidence - Cats & Dogs, chociaż Watch The Throne Kanye''go i Jay''a bardzo mi przypasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 21:03, PierwszaLiga napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=8f06tWL0yqo&feature=youtu.be
Dla tych co się jarają niejakim B.R.O ;) Kolejna karta w tali hejtingu co do tego typa.

Nie rozumiem tego chłopaczka. Tak samo jak jego sluchaczy (o ile ma takich z prawdziwego zdarzenia)

Aha,
http://youtu.be/lX71MsOtwR0
Karwan nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znalazłem fajne zdjęcie prezentujące dosadnie reprezentację słuchaczy szpadyzorów i im podobnych pajaców, live z koncertu (patrz fot.) (P.S. agent w zielonej czapce rządzi)
Zaraz będzie "nie uogólniaj", "to jakiś koncert w zapyziałej dziurze" itepe. No ale tacy "hiphopowcy" chodzą na koncerty, kupują płyty i utrzymują tych "artystów" przy życiu, także piss off. Życzę Wam, żeby się nie okazało, że jesteście na tym zdjęciu. I jak tu się utożsamiać z większością polskiego rapu? Tfu

20120109010718

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 21:23, Ifym napisał:

Hahaha, jestem ciekaw czy ten gimboj ma jakichkolwiek fanów? Ja bym go spalił najchętniej,
ten link to tylko kolejny powód.

HAHAHAHA co racja to racja. Że tacy ludzie się w ogóle rodzą :X. Jedna rzecz mnie o dziwo ciekawi bo to ''cos'' wygląda na jakąś marną przeróbkę samego oryginalnego głosu Keys. Przepuszczonego przez coś tam i ileś tam razy by otrzymać tak frajerski głos.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować