Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2012 o 21:03, Get_Down napisał:

Kiedyś DJ to był producent beatmaker i niby ten cały DJ jednocześnie,dziś widzę że to
jest podzielone już...
Jak się hip hop zmienił przez te lata,ewoluował na prawo i lewo

A gdzie tam, kiedy to było i co to było. Są tacy ludzie, ale nie mitologizuj, po prostu kiedyś była większa ilość ludzi, która trudziła się i pracą z gramofonem i z MPC (przykład, z innymi bitmaszynami też), teraz po prostu jest ich mniej, nie mówiłbym tu o jakiejś szczególnej ewolucji, cały czas są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 20:56, ko-nik napisał:

DJ

No to właściwie o tym wszystkim wiedziałem.

Dnia 12.01.2012 o 20:56, ko-nik napisał:

Beatmaker
Producent

Problem polegał raczej na tym, że nie do końca wiedziałem czym różni się praca tych dwóch osób, ale teraz mi to wyjaśniłeś :)
Hm, a jeszcze takie pytanie związane z tworzeniem muzyki... To jest tak, że najpierw beatmaker/producent robi bit, a następnie dj dodaje do niego skrecze i cuty? A ja słucham finalnego efektu ich działań? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 22:27, kitek0101 napisał:

Hm, a jeszcze takie pytanie związane z tworzeniem muzyki... To jest tak, że najpierw
beatmaker/producent robi bit, a następnie dj dodaje do niego skrecze i cuty? A ja słucham
finalnego efektu ich działań? ;)

Zazwyczaj tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech się pozabijają wszyscy,przynajmniej zostaną prawdziwi fani hip hopu a nie poszczególnych raperów.
A raperów którzy podkręcają takie sprawy najchętniej sam bym z bejsbola potraktował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 15:29, PierwszaLiga napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=MiPws0NnD3c
I B.R.O dostał wpie*dol na koncercie (+ zrzucona czapka i wylane piwo na głowe). Niby
nie za spoko zachowanie (wszystko przez najebanych gosci, BRo i Pjentak piony zbili na
początku). Widać gdzie fani BRO cały klub za Pjentakiem na koncercie blondasa.

Takiej żenady dawno nie widziałem. Nie lubię B.R.O, bo robi gówno, ale jaki by nie był, to takich akcji się nie odpieprza. Brawa dla publiki (o tym pisałem prędzej, może teraz mnie ktoś zrozumie), która po tym jak Theodor po nich jedzie wznosi aplauz jakby nic się nie stało, frajera Plejera, któremu chętnie bym pokazał, że wcale takim graczem nie jest i Pjentaka, który też osiąga szczyty prostactwa.
Rap w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że jakby nie było tam pseudorapera Plejera to akcja by sie rozegrała inaczej , Pjentak podszedł i zbił pione normalnie z BRO i chciał freestylu . Ogólnie zamieszanie wybuchło i wyszło to co wyszło.Jakieś wylewanie browarów na głowe i inne tego typu akcje to jakaś dziecinada bez kitu .. Ciekaw jestem co bd dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież oni mają po 15 lat więc o czym wy gadacie, gówno w głowie. Sam bym najchętniej każdemu z nich po cepie wypłacił na ogarnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 07:57, Ifym napisał:

Przecież oni mają po 15 lat więc o czym wy gadacie, gówno w głowie. Sam bym najchętniej
każdemu z nich po cepie wypłacił na ogarnięcie.

Pjentak 22 lata, BRO 19. Publika 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2012 o 14:22, PierwszaLiga napisał:

Pjentak 22 lata, BRO 19. Publika 14.

Haha, że co? Przecież ten bro wygląda jak szczur, góra 16 lat. Haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 14:22, PierwszaLiga napisał:

> Przecież oni mają po 15 lat więc o czym wy gadacie, gówno w głowie. Sam bym najchętniej

> każdemu z nich po cepie wypłacił na ogarnięcie.
Pjentak 22 lata, BRO 19. Publika 14.


Jaki rap, tacy fani, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 15:29, PierwszaLiga napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=MiPws0NnD3c
I B.R.O dostał wpie*dol na koncercie (+ zrzucona czapka i wylane piwo na głowe). Niby
nie za spoko zachowanie (wszystko przez najebanych gosci, BRo i Pjentak piony zbili na
początku). Widać gdzie fani BRO cały klub za Pjentakiem na koncercie blondasa.

Rozwaliło mnie to... z ciekawości zobaczyłem część drugą:
http://www.youtube.com/watch?v=MNUEIyoCr9U&feature=related
Publika = Grief
Sami małolaci i małolaty w kolorowych ciuchach 2 razy za dużych i pewnie kolejne 2x razy za drogich.
+ do tego alkohol [w większości] czyli zguba ludzkości i mamy ludzi zachowujących się gorzej niż świnie w chlewie.
Nawijka na free również pozostawia wiele do życzenia ;S
Świat upadł i upada aż dokopie się do jądra ziemi by zatracić się totalnie.
Gdzie się podziała kultura z dawnych lat ?. Chyba poszła na przedwczesną emeryturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@PierwszaLiga
Edycja padła ale zapewne na tym całym zbiorowisku ''klasę'' to pokazał Theodor?? [raczej on bo chyba jednak coś mam z oczami xD] co zwrócił uwagę "publiczności"
Na to jak się zachowuje.
"Ile wy macie lat K****a 13!?" <--- a "publika" mająca kaszę miast mózgu gwiżdże. =.= no padłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie już roztrząsać kwestię gówniarskiego happeningu. Pisałem już, co o tym myślę zaraz po tej akcji, tak samo jak wcześniej. Żeby nie było, że się czepiam.
Tak sobie wspominam, bo Milczmen już zamówiony (preorder ruszył) i przypomniał mi się numer, który też owiała pewna krótka legenda. Mianowicie kawałek, który z dwa, czy trzy lata temu miał być singlem z tak długo oczekiwanej płyty, tj. Nastka. Jak ktoś nie poznał, to proszę.
Dobry rap jak Wrocław
http://www.youtube.com/watch?v=GTzFd8wzon4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może na kompie ''Nie możesz mnie zabić dwa razy/U Can''t kill me twice'' Pogza i Pelzkyego? Cholera, żaden link nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 09:04, Ifym napisał:

Ma ktoś może na kompie ''Nie możesz mnie zabić dwa razy/U Can''t kill me twice'' Pogza
i Pelzkyego? Cholera, żaden link nie działa.

Na MySpace sprawdzałeś ?? ;>

http://www.myspace.com/pogzzz.
Link do nuty tam działa :)

Pozdro
Choć w sumie mam jeszcze jedno zapytanie. Pamiętam co żeś tu kiedyś zapuszczał klipa swego znajomego co mówiłeś, że z puchy wylazł czy coś w tym stylu [już nie pamiętam dokładnie] taki prosty klip on nadaje [chyba stoi] a w tle widać kolejnego osobnika co sobie siedzi albo przykuca i klei robotnika albo jointa ;-) Nie wiem coś mnie dziwnie naszło żeby odsłuchać to jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować