Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2012 o 16:09, noobie napisał:

http://soundcloud.com/peryfraz/ostrosport
Co myślicie o tym bicie?

Perka zupełnie zaskakuje w negatywnym tego słowa znaczeniu- zaczyna się nagle, poza tym nie pasuje do sampelka (tj. jak się wsłuchać, to wiadomo o jaki rytm Ci chodziło, także zamysł może namacalny jest, ale niestety nie wyszło), który nawiasem mówiąc jest tragicznej jakości, a w połączeniu ze sterylnymi bębnami rodem z prostego cyfrowego programu do klepania, tworzy zupełnie niespójną całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 19:16, noobie napisał:

> Mam pytanie, na czym polegają rymy podwójne i poczwórne ?
Podwójne gdy wersy kończysz rymem. Poczwórne to tak jakbyś podzielił 2 wersy na cztery
i zasada jak przy podwójnych:
Podwójne
snfnbasudbfuiabsifd RYM
asudfasbdfuiasbfau RYM
poczwórne:
jasda RYM iabdbas RYM
anbsi RYM jonbasda RYM

Głupot napisałeś teraz chłopak pomyśli że tak serio wyglądają rymy podwójne i poczwórne .
Podwójny rym jest wtedy gdy :
wwqdqqdqd RYM RYM
dqwdqdqdqq RYM RYM
A poczwórny gdy np
WD21 RYM RYM RYM RYM
@#@ RYM RYM RYM RYM.

http://www.youtube.com/watch?v=6dE-Aadvcpk Tu masz track gdzie V jedzie poczwórnymi . Ostatnio też u Laika wyłapałem gdzies kozacki poczworny ale wyleciało mi z baniaka jak sobie przypomne to zarzuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2012 o 14:31, PierwszaLiga napisał:

Raca łakiem? Nagrał świetną ostatnią płytę, nagrywa z pierwszą ligą dał mały klasyczek
z Peerzetem no raczej łakiem nie jest.

Ta płyta z Peerzetem tylko pokazała jaki on jest słaby. Peerzet go tam dupą zjadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 14:37, Ifym napisał:


> Raca łakiem? Nagrał świetną ostatnią płytę, nagrywa z pierwszą ligą dał mały klasyczek

> z Peerzetem no raczej łakiem nie jest.
Ta płyta z Peerzetem tylko pokazała jaki on jest słaby. Peerzet go tam dupą zjadł.

No dobra ale najnowsze single ten z Bonsonem i Gracz za graczem robią na prawdę niezły fejm mu. Do tego featy Mesa, Fokusa, Tetrisa, Szada i fanbejs się powiększy. Dla mnie to dobry rap na świetnych bitach od Donde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować