Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2012 o 19:38, PierwszaLiga napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=jucRWjtrcgU&list=FL-vyzXMWaqfC86tUVBsbVWg&index=1&feature=plpp_video

Niezła schiza z tym 2packiem, ciekawe co Snoop najarany maksymalnie czuł stojąc obok
2paca w 2012 roku.

Widziałem to wczoraj, zajebisty efekt, sam bym sie chyba zesrał gdyby zobaczył Paca. Niedługo Hendrix zacznie grać koncerty pewnie jako hologram. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 01:55, Phelela napisał:

Podwójny rym jest wtedy gdy :
wwqdqqdqd RYM RYM
dqwdqdqdqq RYM RYM
A poczwórny gdy np
WD21 RYM RYM RYM RYM
@#@ RYM RYM RYM RYM.

chyba bardziej to odzwierciedli uklad rymow na literkach...
podwojny to :
A B
A B
poczworny:
A B C D
A B C D
i to co napisales o powdwojnych wyglada jakby mialy sie rymowac ostatnie dwa slowa wersow... raczej srodek i koniec, a rymy podwojne o ktorych pisales w stylu koncowek "konret gra, portfel mam" brzmia raczej lepiej przy potrojnych ;p Z reszta... nie ma co definiowac bo kazdy robi rap na swoj sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 19:38, PierwszaLiga napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=jucRWjtrcgU&list=FL-vyzXMWaqfC86tUVBsbVWg&index=1&feature=plpp_video
Niezła schiza z tym 2packiem, ciekawe co Snoop najarany maksymalnie czuł stojąc obok
2paca w 2012 roku.

Kurde link padł ;/

EDIT:
Ale czyżby to był ten filmik! ?
http://www.youtube.com/watch?v=TGbrFmPBV0Y
Jak tak to bez kitu niezła schiza...... Jak prawdziwy. na sam hologram Paca by więcej ludzi chodziło niż na innego rapera w USA
2 Americans Most Wanted!!!! Pr0 Wykonanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 16:48, Mroczny_Joga napisał:

Ktoś mi powie co jest na linii Bezczel-Pih ? Czy w kawałku "To tylko Hip-Hop" Kobra z
Bezczelem odnoszą się do Piha ? A właśnie i może wiecie o co poszło Rysiowi z Chada ?

Hmm to co to Rychu Peja z Chadą juz nie sa takimi "kolesiami" ? a, to, to pierwsze słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 17:15, Braveheart napisał:

> Ktoś mi powie co jest na linii Bezczel-Pih ? Czy w kawałku "To tylko Hip-Hop" Kobra
z
> Bezczelem odnoszą się do Piha ? A właśnie i może wiecie o co poszło Rysiowi z Chada
?
Hmm to co to Rychu Peja z Chadą juz nie sa takimi "kolesiami" ? a, to, to pierwsze słyszę.

http://www.youtube.com/watch?v=SVs_Ec-2Pqo<-- podobno mowa o Chadzie ale wiadomo jak to jest ale słyszałem też jak Peja/Chada teraz nie pamiętam który to był zapytany o współpracę z drugim odpowiedział, zrobiliśmy to co mieliśmy zrobić i tyle. I do tego wczoraj na oficjalnym koncie RPS wystawiono obrazek nabijający się z Chady. Tak wiem że to nie żadne pewne informację, ale zazwyczaj od takich niewinnych rzeczy się zaczyna. Swoją drogą nie obraził bym się gdyby był beef Peja-Chada czy Bezczel-Pih ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 17:15, Braveheart napisał:

> Ktoś mi powie co jest na linii Bezczel-Pih ? Czy w kawałku "To tylko Hip-Hop" Kobra
z
> Bezczelem odnoszą się do Piha ? A właśnie i może wiecie o co poszło Rysiowi z Chada
?
Hmm to co to Rychu Peja z Chadą juz nie sa takimi "kolesiami" ? a, to, to pierwsze słyszę.

no teraz chada to zimek tedego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2012 o 18:24, Braveheart napisał:

CO?! To aż śmieszne się wydaje

A niby dlaczego? Ja pier****, słuchacze tego polskiego syfu to ograniczone frajerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 07:46, Ifym napisał:

A niby dlaczego? Ja pier****, słuchacze tego polskiego syfu to ograniczone frajerstwo.

Degrad -3 - proszę nie obrażać innych osób, że ty nie słuchasz takiej muzyki to nie znaczy, że masz prawo obrażać ludzi, którzy jej słuchają. Informuję również, że degrady dostajesz za to samo wykroczenie, dlatego następnym razem proszę liczyć się z urlopem od forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 07:46, Ifym napisał:

A niby dlaczego? Ja pier****, słuchacze tego polskiego syfu to ograniczone frajerstwo.

Już?, lepiej ci ?
Bo chyba nie do końca znowu zrozumiałeś co miałem na myśli. Bo przecież cała Polska młodzież to ma 15 lat. Yeaaah Right.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 00:45, MastAlol napisał:

Bez zbędnych słów... zajebiste. Że ja dopiero teraz się o blendach tego typa dowiedziałem...

Racja.. Nie wiem jak ten kolo to robi ale to co robi jest zdecydowanie zajebiste.
Swego czasu jak usłyszałem od niego chociażby to
http://www.youtube.com/watch?v=KZ1puFacey4&feature=relmfu
to cały dzień słuchałem :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale lepszego chyba nie ma. Jest tu ktoś kto byłby w stanie ocenić czy czapka New Ery to fake czy nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 23:39, kitek0101 napisał:

Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale lepszego chyba nie ma. Jest tu ktoś kto byłby w
stanie ocenić czy czapka New Ery to fake czy nie? ;)


Czapki te nie są przeznaczone tylko dla kultury HH, ale myślę, że zdołam pomóc. W czym tkwi problem :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 17:06, DambialkoX napisał:

Czapki te nie są przeznaczone tylko dla kultury HH, ale myślę, że zdołam pomóc. W czym
tkwi problem :D ?

Tak, tak, ja wiem, ale akurat głównie tak je kojarzę (bo baseballem czy koszykówką się nie interesuję).
Kupiłem czapkę na allegro (takie coś: http://allegro.pl/new-era-the-great-gonzo-the-muppets-snapback-i2328586396.html ), ale później dowiedziałem się, że jest dużo fake''ów. A dzisiaj, że pani, która sprzedaje mi czapkę, sprzedała przynajmniej jedną nieoryginalną. Dlatego chciałbym dowiedzieć się co z moją. Tylko, że jeszcze do mnie nie dotarła, a spodziewałem się jej już wcześniej.
A więc: czy jakbym pokazał Ci jej zdjęcia (kiedy już ją dostanę...) byłbyś w stanie ocenić? I na co należy zwrócić uwagę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 22:50, kitek0101 napisał:

> Czapki te nie są przeznaczone tylko dla kultury HH, ale myślę, że zdołam pomóc.
W czym
> tkwi problem :D ?
Tak, tak, ja wiem, ale akurat głównie tak je kojarzę (bo baseballem czy koszykówką się
nie interesuję).
Kupiłem czapkę na allegro (takie coś: http://allegro.pl/new-era-the-great-gonzo-the-muppets-snapback-i2328586396.html
), ale później dowiedziałem się, że jest dużo fake''ów. A dzisiaj, że pani, która sprzedaje
mi czapkę, sprzedała przynajmniej jedną nieoryginalną. Dlatego chciałbym dowiedzieć się
co z moją. Tylko, że jeszcze do mnie nie dotarła, a spodziewałem się jej już wcześniej.
A więc: czy jakbym pokazał Ci jej zdjęcia (kiedy już ją dostanę...) byłbyś w stanie ocenić?
I na co należy zwrócić uwagę? ;)


Zwróć uwagę w środku czy są wszystkie znaczki new era. Myślałem, że to full cap to chciałem zobaczyć czy ma znaczek bejsbolisty, ale to uniwersalna więc nie zobaczysz :D. Czubek czapki wewnątrz powinien być metalowy przynajmniej moje są. Ta wydaję się być oryginalna, a wiesz jaką sprzedała tą "podróbkę" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować