Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Jako że Patosami się nie interesowałem, a Oxonem już od jakiegoś czasu tak, to najpierw usłyszałem właśnie jego diss. Brechtałem się nieźle, ludzie w autobusie pewnie mieli mnie za jakiegoś wariata, diss kozak i ten followup do Mesowego dissu na Meza ;) Jestem ciekaw, co Miąsz ma teraz do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeśli Miuosh na serio sprzedał strzała, a potem schował się za ochroną to rzeczywiscie zachował się debilnie. Pato go picisnęło, potem Oxon, a chłop mówi, że nie chce robić im wszystkim fejmu. Zachowanie asekuracyjne. Na pewno po tej akcji i braku odowiedzi na diss trochę straci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mionsz nie odpowie, a patokalipsa to nic bez Eripe. Nie mogę uwierzyć, że pato wbiło mu na koncert i chciało kulturalnie porozmawiać (beka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 23:36, Riddl3r napisał:

Dobra, odświeżę ten topic, bo jest ciekawy a nikt nic nie pisze, jaka jest wasza top3
polskich raperów teraz?


Top 3, dość ciężko wybrać... Gural, Pezet, Hades. Styl, bity, klimat, teksty, flow, jak dla mnie bez konkurencji. Oczywiście jest od cholery więcej dobrych raperów, ale top 3 to byłoby to. Oprócz tego uwielbiam jeszcze Sitka, ale wiele nie nagrywa, więc nie bardzo mogę go tu umieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie - Rasmentalism, Quebonafide i Cira. Rasmenty zjadły 2013, Quebo wiadomo - flow, teksty, a Cira to chyba najlepszy technicznie raper w polsce atm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko zrobić takie zestawienie, bo jest sporo dobrych raperów. No i czy wybrać tych dobrych, czy tych co lubię? Dlatego dam dwa TOP 3. ;)

Najlepsi:
1. O.S.T.R
2. Rahim
3. Vienio

Moi ulubieni:
1. L.U.C
2. Buka
3. Rover

Tym z drugiej listy daleko do doskonałości i pewnie długa droga przed nimi, ale lubię ich styl i teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 23:40, Budo napisał:

Top 3, dość ciężko wybrać... Gural, Pezet, Hades.


Gural? Na początrku swojej kariery tworzył fajnie. Kawałki były z przekazem, na dobrych bitach. Teraz bity Gural ma dobre, ale od kilku lat jedzie na bragga i z przekazem słabo. Z resztą chyba już ma mało pomysłów na kawałki, bo miał niby nie nagrywać nowych płyt.
Pezet dobry gracz, zawsze był wysoko, tyle, że "Radio Pezet" zostało słabe przyjęte i ostatnio mało tworzy.

Jeśli chodzi i mnie to najbardziej czekam na łytę Quebonafide, bo zapowiada się gość przyzwicie i już moim zdaniem jest wysoko w całej tej rapgrze. Sitek? Traci na tym, że płytę robi tyle czasu, bo flow, barwa głosu miażdżą i lirycznie też przyzwoicie. Na trzecim miejscu umieściłbym Piha. Ostatnia płyta przyzwoita, a starsze były jak dla mnie bardzo dobre. Ostatnio na nowszych kawałkach niektórzy twierdzą, że PeIHa słabiej lata niż kiedyś i ziarnko prawdy w tym jest.

Mówiąc o przyszłości to jestem ciekaw kolejnych kawałków/płyt Knapa. Chilloutowy rap, fajnie mi podchodzi. Liczę też na Haja. Płyta "Międzyswiat" to dla mnie najlepszy nielegal forever. Lepszej liryki i hipnotyzujących bitów nie słyszałem. Złote Twarze i Haju robią taki klimat, że głowa mała. Idealnie do siebie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 00:11, SongoX napisał:

> Top 3, dość ciężko wybrać... Gural, Pezet, Hades.

Gural? Na początrku swojej kariery tworzył fajnie. Kawałki były z przekazem, na dobrych
bitach. Teraz bity Gural ma dobre, ale od kilku lat jedzie na bragga i z przekazem słabo.
Z resztą chyba już ma mało pomysłów na kawałki, bo miał niby nie nagrywać nowych płyt.


Dużo ludzi chcę "nowego starego DGE", może jeszcze czymś zaskoczyć, a nie tylko ciuchami, które swoją drogą nie są złej jakości. Ja tam zawsze go lubiłem.

Dnia 14.07.2014 o 00:11, SongoX napisał:

Pezet dobry gracz, zawsze był wysoko, tyle, że "Radio Pezet" zostało słabe przyjęte i
ostatnio mało tworzy.


Tu się zgodzę co do słowa.

Dnia 14.07.2014 o 00:11, SongoX napisał:

Jeśli chodzi i mnie to najbardziej czekam na łytę Quebonafide, bo zapowiada się gość
przyzwicie i już moim zdaniem jest wysoko w całej tej rapgrze. Sitek? Traci na tym, że
płytę robi tyle czasu, bo flow, barwa głosu miażdżą i lirycznie też przyzwoicie. Na trzecim
miejscu umieściłbym Piha. Ostatnia płyta przyzwoita, a starsze były jak dla mnie bardzo
dobre. Ostatnio na nowszych kawałkach niektórzy twierdzą, że PeIHa słabiej lata niż kiedyś
i ziarnko prawdy w tym jest.


Queba. Zobaczymy co z niego będzie, też jestem ciekaw, ostatnio zdarzyło mu się zapomnieć tekstu na HH Festival w Płocku, ale coś z niego będzie. Widać po avku, że fan :P

Sitek ? Robi trochę pod publiczkę, 132152362 godzin nagrywa i nic prawie nie wypuszcza, a ile on już tą płytę klei ? No bez przesadyzmu :D. Nie będę go do końca oceniać, dopóki płyty nie wyda, liczę że będzie to dobry rap i mam nadzieję, że nie zobaczę już kawałków typu "POMÓŻ MI". God, oh god.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2014 o 18:17, DambialkoX napisał:

Queba. Zobaczymy co z niego będzie, też jestem ciekaw, ostatnio zdarzyło mu się zapomnieć
tekstu na HH Festival w Płocku, ale coś z niego będzie. Widać po avku, że fan :P


Ustawiłem, bo stary mi się znudził, a akurat miałem zajawkę na Queba ;) Wypuścił wtedy "Ciernie" i pętliłem ten kawałek ;d

"Pomóż Mi" po pierwszym przesłuchaniu w ogóle mi nie podeszło, ale później wrzuciłem do auta i jak kilka razy przsłuchałem to nawet w miarę sobie nucłłem :P ale zdecydowanie, wolę go w innym wydaniu. Sitek to póki co MR Feat. Ja czekam, wielu czeka i płyty nie widać, a fejm ma wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 23:36, Riddl3r napisał:

Dobra, odświeżę ten topic, bo jest ciekawy a nikt nic nie pisze, jaka jest wasza top3
polskich raperów teraz?


Moje top3 to Parias, o ile Pelson się postara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2014 o 23:12, Zauri napisał:

> Dla mnie - Rasmentalism (...)

ale rasmentalism to jest zespół ;__;

Ehh, no to Ras. Aż tak trudno było się domyślić? ;__;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2014 o 23:55, SongoX napisał:

> Queba. Zobaczymy co z niego będzie, też jestem ciekaw, ostatnio zdarzyło mu się
zapomnieć
> tekstu na HH Festival w Płocku, ale coś z niego będzie. Widać po avku, że fan :P


Ustawiłem, bo stary mi się znudził, a akurat miałem zajawkę na Queba ;) Wypuścił wtedy
"Ciernie" i pętliłem ten kawałek ;d

"Pomóż Mi" po pierwszym przesłuchaniu w ogóle mi nie podeszło, ale później wrzuciłem
do auta i jak kilka razy przsłuchałem to nawet w miarę sobie nucłłem :P ale zdecydowanie,
wolę go w innym wydaniu. Sitek to póki co MR Feat. Ja czekam, wielu czeka i płyty nie
widać, a fejm ma wielki.

Ciernie refren na props i druga zwrotka, Deys nieźle, chociaż gorzej od Queby wg. mnie. Przesłuchaliście może mixtape Nowa Szkoła? Jest wielu marniaków ale też są klasyki. Tede w ogóle się nie popisał, a szkoda bo liczyłem, że zje płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2014 o 23:55, SongoX napisał:


"Pomóż Mi" po pierwszym przesłuchaniu w ogóle mi nie podeszło, ale później wrzuciłem
do auta i jak kilka razy przsłuchałem to nawet w miarę sobie nucłłem :P ale zdecydowanie,
wolę go w innym wydaniu. Sitek to póki co MR Feat. Ja czekam, wielu czeka i płyty nie
widać, a fejm ma wielki.


Ma ma, ale 3/4 niestety to słuchają dzieciaki z gimbazy, bo to jest teraz modne i tak dalej, nie mniej jednak życzę mu owocnej kariery, bo sam lubię go posłuchać od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 00:49, Demi23 napisał:

Wreszcie się doczekaliśmy dissu od Te-Trisa! Nie no, mnie położył na łopatki. Świetny
tekst, no i bit od Eminema. Geniusz! Kaen już nic na to nie poradzi, wygrana jest pewna.
:)

https://soundcloud.com/te-tris_flyorfly/te-tris-vox-populi-kaen-diss

Jak się ten beef zaczął? Rozwiniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 11:51, Riddl3r napisał:

Jak się ten beef zaczął? Rozwiniesz?


Te-Tris na freestyle''u wspomniał o Kaenie, no i nie było to zbyt miłe. ;) Bym ci pokazał nagranie, ale zostało usunięte. Potem Kaen "wybronił" się na Facebooku takim czymś.[m]
No i teraz można się rozkoszować kawałkiem Te-Trisa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować