Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2008 o 22:31, Marko Pele napisał:

Eh, nie wnikam dlaczego... Ale wiedz że jego ram klasyfikują do "rap inteligentny" ,
czy ja coś sugeruje?


Czyżbyś wyrobił sobie o mnie zdanie, bo nie spodobał mi się album? O_o

Dnia 27.02.2008 o 22:31, Marko Pele napisał:

Jak dla mnie bity rozwalają w kosmos a teksty jak zwykle genialne. Adam znów zaskoczył.
Ogólnie według mnie produkcja świetna. A tak z ciekawości, podobał ci się poprzedni album
O.S.T.R''a? Jeśli nie to czemu kupiłeś "Ja tu tylko sprzątam"?


"Kupiłem" z ciekawości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 22:18, Crimthann napisał:

A ty coś nagrywasz w podziemiu ?


W tej chwili nie nagrywam, nie mam sprzętu. Zakupy planuję na wakacje jak się jakaś robota znajdzie i coś zarobię. Jak na razie staram się klecić liryki. Jak ze sprzętem i nowym kompem wszystko wypali, to będę chciał wydać mixtape pod koniec roku albo na początku 2009. Czasu na zebaranie materiału do nagrania jest sporo, chociaż w tej chwili mam gotowe w 100% dopiero 2 kawałki [z czego jeden z kumplem z którym, ''nagrywamy'' jako skład (w który btw. wchodzą jeszcze 2 inne osoby)], w 2 kolejnych musze jeszcze wprowadzić drobne poprawki, w sumie taka kosmetyka, kilka następnych jest w trakcie prac. Często jak wpadnie mi parę rymów to zapisuje to na kartkę [notes + długopis zawsze przy sobie], potem wrzucam na kompa i staram się jakoś rozwijać ... no tak się potworzyło kilka projektów, które nie wiem kiedy będą skończone, bo jak na razie to chciałbym sie jednak skupić na maturze i egzaminie zawodowym, bo jak nie zdam któregoś z nich to nie będzie za ciekawie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś, gdzie można znaleźć utwory a capella Kaliber 44 lub Paktofoniki? Wydaje mi się, że będzie ciężko, ale może ktoś z was natknął się kiedyś na nie?

Miło byłoby usłyszeć utwory z pierwszej płyty K44 na nowym podkładzie - nie oszukujmy się - większość nie była najlepszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 11:03, Lesz3yk napisał:

Czy wie ktoś, gdzie można znaleźć utwory a capella Kaliber 44 lub Paktofoniki? Wydaje
mi się, że będzie ciężko, ale może ktoś z was natknął się kiedyś na nie?

Właśnie nigdzie nie da się tego znaleźć :/ Z Hejtem chceliśmy zrobić mix któregoś naszego kawałka z Magikiem, ale nigdzie nie ma acapelli K44 w necie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 14:35, Robek 009 napisał:

Luuudzie! Do Łodzi przyjedzie też Cypres Hill! Dokładne info: http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1204130365
Łódź zapowiada się na Polską stolicę Hip-Hop''u 2008!

O kur... :D:D:D
Tylko jedno mnie martwi.. wstęp tylko dla pełnoletnich :| Ale coś się wykmini ^^ Bo będę tam na 100% :D Ja, Hejt, a jak się uda, to i połowa Legnickiego Podziemia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 15:29, Robek 009 napisał:

Ja własnie na Cypress''ów nie pójdę bo nie jestem pełnoletni, ale na Masta Ace''a i DJ''a
Premier''a na 100% idę!

Na Cypressów to ja się jakoś wkręcę ;P Rozkmin z ziomkami mamy dużo ;P
Ale jedno wie m na pewno, muszę tam być :D Jade specjalnie dlatego że będzie tam DJ Premier :D Ten typ to mistrz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją opinię ta temat rapu przedstawiłem kilka stron temu, teraz tylko mam mały apel:
Błagam, nie nazywajcie fanów metalu ''metalami''. Metal o materiał lub muzyka, fan metalu to ''metalowiec'' albo najlepiej ''metalhead'', jak zwykło się nas nazywać na zachodzie. Także proszę, postarajcie się wprowadzić poprawną formę do słownika ;). To powszechny błąd i warto go naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2008 o 13:22, squeglee napisał:

Błagam, nie nazywajcie fanów metalu ''metalami''. Metal o materiał lub muzyka,

A ja na metalów mówie :szatany .To jest temat o rapie ,więc co mnie twój apel tutaj obchodzi ? Związany z HH jest ?Nie .I tak nic nim nie zmienisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 13:31, jackass napisał:

A ja na metalów mówie :szatany .

To świadczy o zarówno twoim szacunku do nas, jak i twojej krótkowzroczności.

Dnia 01.03.2008 o 13:31, jackass napisał:

To jest temat o rapie ,więc co mnie twój apel tutaj obchodzi ?

A apel o zaprzestanie wyzywania w topicu o metalu? Jeśli chcesz, dalej trwaj w błędzie. Ja mogę cię nazywać dresem. Dres, skate, hiphopowiec, co za różnica...

Dnia 01.03.2008 o 13:31, jackass napisał:

Związany z HH jest ?Nie .I tak nic nim nie zmienisz .

Zatwardziałym tradycjonalistom nic nie da się wmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 13:31, jackass napisał:

A ja na metalów mówie :szatany

I na cholere sie go czepiasz? Nie pasuje to nic nie pisz...

Squeglee >

W sumie to nie wiedziałem że nie lubicie określenia "metal" ;P No, ale spoko, od dzisiaj mówie "metalowiec" ;]

BTW: Dzisiaj usłyszycie nowy numer TSM ;]
TSM & OSR - Strony Ulicy
Nie wiecie co to OSR? A tacy nowi w Legnickim Podziemiu. Matus, White i Ehoo, pomagamy im teraz w nagrywkach, nie wiedzą jeszcze co i jak, to im pomagamy ;] Jak tylko Matus będzie na gg i wyśle mi ten kawałek, to wstawię go tutaj ;] W kawałku na końcu będą moje skrecze i... cuty :D A do tego wszystkiego krótki beatbox Ehaa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 21:34, NuGGet napisał:

http://www.speedyshare.com/554450111.html
TSM & Obiektywna Strona Rapu - Strony Ulicy
Gramfony - Dj Nugg
Betabox - Ehoo
Prod - Hejt

To DRUGI kawałek OSR, i IMO chłopaki radzą sobie super ;]


Dobry kawałek :] taki życiowy :] Trochę bit taki zamulający, ale przekaz kozak. No i skrecze też choć troche ich za mało :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2008 o 22:09, Kermit 13 napisał:

Dobry kawałek :] taki życiowy :] Trochę bit taki zamulający, ale przekaz kozak. No i
skrecze też choć troche ich za mało :P hehe

Bo kawałek w ogóle taki przymulający jest ;] Ale IMO jak na drugi kawałek OSR to i tak dobrze, chłopaki nagrywają od dwóch tygodni dopiero ;]
Tak btw, Matus by tu w tym temacie chyba wszystkich na free rozwalił ;p Serio, ty ma takie rozkminy że nie moge z niego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować