Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2008 o 22:30, Damian14BO napisał:

> W sumie to jedyne rozwiązanie to jechać do USA, i tam kupić co sie chce ;p
Hmmm... ja jade w poniedzialek. Ktos cos chce? Skladac zamowienia i przesylac pieniadze.
Numer konta zaraz podam...


To zart oczywiscie ;]

Ten BWS to w ogole jakies fajne ciuchy robi? Bo sie nie spotkalem jeszcze... Ale nie
siedze w tym zbyt gleboko.


Zobacz klipy Game''a :P Na niektórych masz tam ciekawe bluzy BWS ;) O ile się nie mylę, to w It's Okay są fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2008 o 22:30, Damian14BO napisał:

Ten BWS to w ogole jakies fajne ciuchy robi? Bo sie nie spotkalem jeszcze... Ale nie
siedze w tym zbyt gleboko.

Przekozackie bluzy są z BWS ;D Tak jak Ci już Bojan napisał, zobacz klipy Game''a ;D W ogóle jak patrze na klipy Raperów z USA, to zazdroszcze im ciuchów ;p W tej dziurze zwanej Polską nic takiego nie da sie kupić, a jak już znajdziesz coś w necie to kosztuje tyle że byś musiał przez miesiąc nic nie jeść żeby uzbierać hajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, te bluzy co pokazałem są ze Stanów i nie są drogie (180zł), nawet porządne firmy jak Akademiks kupisz za około 230zł, czyli w sumie tyle samo co w Polsce (Stoprocent czy Jigga). Nie jest tak źle ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 22:41, MastAlol napisał:

Przesadzasz, te bluzy co pokazałem są ze Stanów i nie są drogie (180zł), nawet porządne
firmy jak Akademiks kupisz za około 230zł, czyli w sumie tyle samo co w Polsce (Stoprocent
czy Jigga). Nie jest tak źle ;P

Ale mi chodzi o ciuchy właśnie np. z BWS ;p Tego za cholere nie idzie kupić w Polsce ;p
Albo Makaveli, to tylko na Allegro, a ja wole kupować ciuchy w normalnym sklepie a nie w necie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 21:36, bojanzaw napisał:

Mi się najbardziej podoba ICP. Obczaj sobie jeszcze KidCrushera. Ryje beret w ch**! xD


Z tego co widzę na jego MySpace to też dobry klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie i ludziska, mam do Was sprawę czysto techniczną. Jakie znaczenie w końcowym efekcie utworu ma mastering? Z kawałka nagranego na słabym majku da się usunąć szumy tak, żeby wersja była znośna, czy to tylko takie poprawki kosmetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 20:55, Seqiu napisał:

> Czy program ''Audacity'' wystarczy do nagrania swojego kawałka? Bo już czas najwyższy...

Jak zaczynasz nagrywać to ściągaj Audacity, bo jest to bardzo prosty program do nagrywek.
Ja sam nagrywam na Audacity. A co do bitów to nawijaj na te, które ci pasują. Ja np ostatnio
zrobiłem kawałek na bicie Ostrego z kawałka bonusowego "Jestem tylko dzieckiem"...;)



Zobaczę jeszcze. Możliwe, że wybiorę bit ostrego:) A audacity już mam, dobry program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Youtube powstał oficjalny kanał Prosto.
Pod adresem http://youtube.com/user/PROSTOtv obejrzycie wszystkie klipy, remiksy, a wkrótce także inne materiały filmowe i reklamowe związane z Prosto.
Sprawdzajcie regularnie, co nowego, bo na kanale Prosto wszystko będzie pojawiać się wcześniej niż gdzie indziej.
Subskrybujcie kanał Prosto, żeby zawsze być na bieżąco.

Jeśli macie filmy z koncertów wykonawców z Prosto, które chcielibyście umieścić na kanale Prosto, piszcie na adres demo@prosto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 22:51, NuGGet napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=zlBR29rb6qw Cyryl "Spacer"
Hejt sie do tego dogrywa też ;] Spacer to projekt takiego typka z Legnicy, pisałem już
chyba o tym ;] Kozak kawałek ;D


E dobre g*wno ;D Fajne koleś ma pomysły, dobry tekst :] No i ta śpiewana kwestia na końcu też spoko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2008 o 09:17, Kermit 13 napisał:

E dobre g*wno ;D Fajne koleś ma pomysły, dobry tekst :] No i ta śpiewana kwestia na końcu
też spoko :]

Obczaj też to: http://pl.youtube.com/watch?v=QxQf_cr0ZhQ&feature=related
Tutaj też nawija ten typek ;]

Jak tylko Cyryl skończy "spacer" to od razu dam tu linka ;] Hejt i Omen i jeszcze kilka typa już sie dograło, teraz chyba tylko masterka została ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze pieczone :P dzisiaj bylem na spaghetii za 6 zł, super obiad lol, niby wszystko ok, tylko, ze Ramona tez byl :P Myslalem, ze bede siedzial obok niego bo tam bylo tylko miejsca, ale mi zwial cholera jeden :P A juz sobie debilna gadke ukladalem, ze jakbym zaczal gadac to by pomyslal, ze jakis nienormalny, no dobra przyznam sie jestem nienormalny :P:P hyhy

a wczesniej to widzialem Gurala jak na tramwaj szedl (chyba) na potężnym kacu na rondzie kaponiera :P

a no jeszcze wczesniej to Peja stal w kolejce z nami po zapiexe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 14:46, Araondoion napisał:

kurcze pieczone :P dzisiaj bylem na spaghetii za 6 zł, super obiad lol, niby wszystko
ok, tylko, ze Ramona tez byl :P Myslalem, ze bede siedzial obok niego bo tam bylo tylko
miejsca, ale mi zwial cholera jeden :P A juz sobie debilna gadke ukladalem, ze jakbym
zaczal gadac to by pomyslal, ze jakis nienormalny, no dobra przyznam sie jestem nienormalny
:P:P hyhy

a wczesniej to widzialem Gurala jak na tramwaj szedl (chyba) na potężnym kacu na rondzie
kaponiera :P

a no jeszcze wczesniej to Peja stal w kolejce z nami po zapiexe :P


Heh ludzie jak ludzie...(prawie :P )nie różnią sie od nas w kwestii życiowej :P Wiesz jeszcze jakbyś ich spotkał gdzieś w innym mieście, ale oni byli w swoim ;)
No ale fajnie tak spotkać kogoś i zamienić zdanie :] To następnym razem życzę bardziej udanych łowów :P hehe

NuGGet taa widziałem już :P Ale i tak spacer lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bym widział Ramone od razu bym do niego podbił ;p A tym bardziej Gurala ;p
W sumie to jest zajebista sprawa, w USA mało którego Rapera zobaczysz na ulicy, np. na obiedzie w jakiejś restauracji czy cuś, a w Polsce możesz spotkać Rapera w kolejce po zapiekanke ;] Nie uważają się za jakieś mega gwiazdy ^^
Na ostatnich wakacjach widziałem Gurala w Kołobrzegu, ale jak zobaczyłem ile typa sie do niego pchało po autografy, to nawet nie podbijałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2008 o 17:32, Dante Dy`nei napisał:

Ten koleś po nim z kolei najgorzej ... coś słabo mu rymy wchodzą...

Hehe, mało kto w Legnicy go toleruje :P Hades... ;p Było już na niego chyba z 10 dissów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 16:35, NuGGet napisał:

Jak bym widział Ramone od razu bym do niego podbił ;p A tym bardziej Gurala ;p

wiesz ramona jadl i w sumie mysl, ze srednio by mu pasowalo takie podbijanie ;p mi by nie pasilo jakby ktos tak do mnie ;) -"czlowieku JEM" bym powiedzial hehe

a gural to mi mignal tylko, bieglem na autobus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 17:47, Araondoion napisał:

wiesz ramona jadl i w sumie mysl, ze srednio by mu pasowalo takie podbijanie ;p mi by
nie pasilo jakby ktos tak do mnie ;) -"czlowieku JEM" bym powiedzial hehe

Ta, Ramona by pewnie powiedział coś bardziej niecenzuralnego xD Ale i tak kozacko spotkać kogoś takiego jak R23 albo DGE ^^

BTW: Płyta PRL in progress ;D Mamy już w ch** gości ;D LorDos, Haks, Ester, i pewnie jeszcze ktoś sie dogra ;D
Jutro nagrywamy promo, szykujcie sie na hardkorową bragge ;D Szieeeeeeeeeeaaaa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 17:32, Dante Dy`nei napisał:

Tutaj Cyryl wymótł. Najlepsze flow na tracku moim zdaniem.
Ten koleś po nim z kolei najgorzej ... coś słabo mu rymy wchodzą...

Podoba mi się styl tego Cyryla. W ogóle widać że lubi bawić się słowem, a według mnie taki rap jest najlepszy...;)
Z kolei Hades poniżej poziomu reszty, a reszta w miarę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować