Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2008 o 00:47, Drakkainen666 napisał:

pierwszy raz w tym temacie i mam pytanie kiedy wychodzi najnowsza płyt snoop dogga? a
moze już wyszła?


Chodzi Ci o "Ego Trippin'' " Płytka miała swoją premierę 3 marca br.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 23:36, MastAlol napisał:

Ja (nie cenzuralne wyrazy) :P, kawałki z nowej płytki Fat Joe - "Elephant in the Room"
są normalnie prze mocne ;D Jaram się niemiłosiernie. Polecam.


Ja słyszałem tylko 300 Brolic i Crackhouse z niej i mocne są ... trzeba skombinować kase na płytkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 00:41, bojanzaw napisał:

A co z tą gazetą i radiem?

Z radia nic nie wyszło ;p A na typa gazety czekamy i czekamy, i też pewnie "daliśmy sie zrobić w ch**" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualna wersja Spaceru - http://cyryl.i365.pl/spacer/spacer.mp3
Aha, i jak jest ktoś chętny na dogranie sie do Spaceru, niech pisze ;] Niech tylko nagra jakiś kawałek o Spacerze, niedługi, jakąś minutę, a potem mi o tym napisze, pokieruje go dalej co i jak ;]
Jak już pisałem, na poprzednich projektach (hhwagonik 1 i 2) byli ludzie z całej Polski, Rosji i Niemiec ;] Więc gdyby co, nagrywajcie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 02:43, Dante Dy`nei napisał:

Ja słyszałem tylko 300 Brolic i Crackhouse z niej i mocne są ... trzeba skombinować kase
na płytkę ...


Mi się najbardziej podoba "Ain''t Say Nothin'' " i właśnie "Crackhouse" - lil tam wymiata :D
BTW: Jak to jest z tymi disami pomiędzy Joe, a 50? Który tam był pierwszy i jak się nazywały, bo słyszałem tylko parę i nie wiem czy wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 08:00, NuGGet napisał:

Aktualna wersja Spaceru - http://cyryl.i365.pl/spacer/spacer.mp3
Aha, i jak jest ktoś chętny na dogranie sie do Spaceru, niech pisze ;] Niech tylko nagra
jakiś kawałek o Spacerze, niedługi, jakąś minutę, a potem mi o tym napisze, pokieruje
go dalej co i jak ;]


No to dziś piszę tekst i jutro coś nagram (tak mówię, ale wiecie jak ze mną jest <lol>, ale jak zaraz po szkole nie pójdę w miasto na bro to się spokojnie dogram :D). To taki duży projekt będzie co w chu ludzi tam jest?
BTW: Ej mógłbyś skołować kawałek bitu czystego, bo wole kleić pod czystym bitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2008 o 10:10, MastAlol napisał:

No to dziś piszę tekst i jutro coś nagram (tak mówię, ale wiecie jak ze mną jest <lol>,
ale jak zaraz po szkole nie pójdę w miasto na bro to się spokojnie dogram :D). To taki
duży projekt będzie co w chu ludzi tam jest?

Ludzi na poierwszym projekcie Cyryla było... 137? Coś koło tego ;] W każdym razei tłum ludzi z podziemia, cała Polska ;] Jak sie uda to Cyryl będzie na naszej płycie, widac że to spoko ziomek, chociaż jeszcze z nim nie gadałem osobiście.

Dnia 16.03.2008 o 10:10, MastAlol napisał:

BTW: Ej mógłbyś skołować kawałek bitu czystego, bo wole kleić pod czystym bitem.

No proste ;p Łap linka: http://cyryl.i365.pl/spacer/spacer%20bit.mp3
A tutaj masz troche info o tym projekcie, jak będziesz wysyłał już nagrany kawałek, napisz w mailu że dowiedziałeś sie o tym od Orzecha, będzie wiedział o kogo chodzi ;] http://cyryl.przester.com/spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2008 o 12:38, bojanzaw napisał:

PS. W ogóle to zdziwiłem się, że Matheo robi muzę dla Game''a czy G-Unit Records O_o

Nie wiedziałeś? ;p Na jego myspace nawet pisze ;] Robił bity nawet dla Jay''a Z, i w ogóle dla ludzi z Roc-A-Fella Records ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 12:58, NuGGet napisał:


> PS. W ogóle to zdziwiłem się, że Matheo robi muzę dla Game''a czy G-Unit Records
O_o
Nie wiedziałeś? ;p Na jego myspace nawet pisze ;] Robił bity nawet dla Jay''a Z, i w
ogóle dla ludzi z Roc-A-Fella Records ;]


No, dopiero teraz zaciekawił mnie odkąd mam Manewry Mixtape 2007 :P Sprawdziłem sobie jego myspace''a i właśnie tam jest info o jego współpracy z tymi raperami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tak sobie słucham Kodex''u2...
Ale tam było kozacki intro ;D Moge słuchać bez przerwy "poruszam płytą w przód, poruszam płytą wstecz, robie bit i skrecz" ;D Kozak ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<jupi>
Game wypuścił pierwszy singiel z najnowszej płytki L.A.X :D
Lookajcie:
http://rapidshare.com/files/99965153/the_game_big_dreams_produced_by _cool___dre_therealintense.com_.mp3.html

Najlepszy w tym kawałku jest ''kick'' daje popalić :D Na produkcji Cool & Dre :] Wiadomo mocna perkusja = West side :)
(spróbuje go wyciąć, ale coś wątpię czy się uda, bo zawsze w tle coś innego)

MastAlol Nie wiem czy wiesz, ale 2 kawałek robisz już 3 miechy...a obawiam się, że projekt "spacer" nie będzie czekał na Ciebie następnych 3 miechów...

bojanzaw Stare, stare :D Wiadomo Matheo robi grube bity :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 13:37, Kermit 13 napisał:

<jupi>
Game wypuścił pierwszy singiel z najnowszej płytki L.A.X :D
Lookajcie:
http://rapidshare.com/files/99965153/the_game_big_dreams_produced_by _cool___dre_therealintense.com_.mp3.html

Najlepszy w tym kawałku jest ''kick'' daje popalić :D Na produkcji Cool & Dre :] Wiadomo
mocna perkusja = West side :)
(spróbuje go wyciąć, ale coś wątpię czy się uda, bo zawsze w tle coś innego)


Kurde, konkretne ^^ A kiedy ten nowy album ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty, a dlaczego tam na różnych bitach się ludzie dograli? Swoje jakieś włożyli czy co?:)

---> Kermit 13, F U homie <lol> hahaha :D 2 kawałek robie 2 miechy, a poza tym, mam trochę ważniejsze priorytety niż nagrywać narazie.
Wiesz bez matury kiepsko by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 14:15, MastAlol napisał:

Ty, a dlaczego tam na różnych bitach się ludzie dograli? Swoje jakieś włożyli czy co?:)

Cyryl im chyba dał inne, nie wiem. Jak już nagrasz to napisz do niego maila: hdhkff@wp.pl i ustal sobie wszystko ;] Dograsz sie to więcej ludzi dowie sie że działasz w podziemiu w swoim mieście, a to już szansa na następne projekty itd ;]

A Kermit widze wkurzony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 14:18, NuGGet napisał:

Cyryl im chyba dał inne, nie wiem. Jak już nagrasz to napisz do niego maila: hdhkff@wp.pl
i ustal sobie wszystko ;] Dograsz sie to więcej ludzi dowie sie że działasz w podziemiu
w swoim mieście, a to już szansa na następne projekty itd ;]


No pomyślę jeszcze nad tym, ale zapowiada się spoko.

Dnia 16.03.2008 o 14:18, NuGGet napisał:

A Kermit widze wkurzony ;p


On jest wiecznie nieszczęśliwy i wkurzony, ja się przyzwyczaiłem :D Tak czy tak to mój ziomek jest i chu* <lol>

BTW: Obczailiście tego Raptila, co kiedyś pisałem? Jak nie to tu jeden z jego kawałków :D Jaram się ^^
Raptile - Go faster http://youtube.com/watch?v=ON1jT1HpsxA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bojanzaw Właśnie nie wiadomo...teraz ''gracz'' siedzi w ciupie...ale w tym roku ma wyjść...kto wie. Na razie pozostaje się jarać tym kawałkiem :D

MastAlolYhym rozumiem, że te ważne priorytety to ''wyjście po szkole na miasto i wypić "bro"...''

NuGGetZ deka ;) Nic poważnego :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 14:28, Kermit 13 napisał:

bojanzaw Właśnie nie wiadomo...teraz ''gracz'' siedzi w ciupie...ale w tym roku
ma wyjść...kto wie. Na razie pozostaje się jarać tym kawałkiem :D


On tam miał chyba płytkę właśnie też pisać, jakiś mixtape :D Więzienny rap :], prawie jak Żurom ^^

Dnia 16.03.2008 o 14:28, Kermit 13 napisał:

MastAlolYhym rozumiem, że te ważne priorytety to ''wyjście po szkole na miasto
i wypić "bro"...''


Ciiiiiiiiii, uchodzę za grzecznego... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2008 o 14:26, MastAlol napisał:

No pomyślę jeszcze nad tym, ale zapowiada się spoko.

Dograj sie, dograj, nagrywanie w podziemiu jest przekozackie ;] Już kiedyś to pisałem, zanim zaczęliśmy nagrywać z ziomkami, to podziemie słyszałem tylko na bitach, nie znałem tych ludzi. A teraz ustawiam się z nimi na piwo ;] Akurat w Legnicy większośc ludzi z podziemia jest naprawde w porządku, choćby Cyryl, typ nagrywa od 1999 roku, praktycznie bez przerwy, a pomoże każdemu nowemu który chce robić Rap ;]

Tak btw, obczaj sobie płytkę Przester "Mam dokąd wracać", jest na cyryl.przester.com ;] Naprawdę kozacka ;] Nawijają Cyryl i Baton z Lubina. http://cyryl.przester.com/muza/Przester-2

Aha, wczoraj nagraliśmy pierwszy kawałek jako PRL, to jest promo, ale dam tu link dopiero jak praca nad płytą ruszy pełną parą ;] Co to za interes dać tu promo, a na płytke nie ma nawet jednego kawałka... ;p Ale moge powiedzieć że będzie grubo, pełno gości, zróżnicowane kawałki, i na przemyślenia, i bragga, wszystko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 14:32, NuGGet napisał:


> No pomyślę jeszcze nad tym, ale zapowiada się spoko.
Dograj sie, dograj, nagrywanie w podziemiu jest przekozackie ;] Już kiedyś to pisałem,
zanim zaczęliśmy nagrywać z ziomkami, to podziemie słyszałem tylko na bitach, nie znałem
tych ludzi. A teraz ustawiam się z nimi na piwo ;] Akurat w Legnicy większośc ludzi z
podziemia jest naprawde w porządku, choćby Cyryl, typ nagrywa od 1999 roku, praktycznie
bez przerwy, a pomoże każdemu nowemu który chce robić Rap ;]


Żeby tacy ludzie u mnie byli... Powiesz kumplowi, że masz nowy kawałek, to cię wyśmieje :/ Brakuje tu takich Cyryli i Nuggetów ;P Btw. Nugget, napisałem kawałek, w którym cię pozdrowiłem :P Muszę jedynie znaleźć dobry bit ;/ Jak chcesz obczaić jak wyglądają te "twoje" 2 wersy to napisz na GG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować