Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2008 o 12:11, Kermit 13 napisał:

Jeszcze mam małą prośbę...mianowicie gdy ktoś coś nagra pod ten bit, żeby się podzielił
tutaj swoim talentem z nami na forum ;)

Szczerze Ci powiem że przez minutę czekałem aż bit się zacznie, a dopiero później skapowałem się że już się zaczął...;)
Brakuje mi tutaj takie wstępu, i dopiero po kilku sekundach powinny wejść te werble, stopy itp...
Ale nie zmienia to faktu że bit jest dobry, pomyślę nad tekstem i może coś nawinę...;)
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 12:50, Seqiu napisał:

(...)


Znaczy mam taki styl :) Nie lubię jakiś długich wstępów czy coś takiego choć parę produkcji mam takich, ale ogólnie "wole przejść do rzeczy" ;P

Tak jak już pisałem to jest bit nie pasujący klimatem od płyty, wiec się dziele z Wami ;)
_________

Be patient...już na niedługo nowy kawałek ;) Z tego ci już wiem tekst gotowy, tylko Masta jakoś czasu nie ma :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że płyta rozwala, właśnie dlatego chciałbym ją położyć na mojej półce.

EDIT: Do kolegi szukającego sklepu z ubraniami HG - www.kazmataz.pl - nie tylko HG, ale różne ciekawe. Kupowałem tam kiedyś, wszystko elegancko, nawet gratis dostałem w postaci gazety konopnej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, już ściągam beat;] Jakby co kiedyś: (...) na gramofonach(?;]) Kermit. :P
leśniak
Dzięki, w hempszopie nie znalazłem takiej bluzy jakiej chciałem. Tzn czarna bez kaptura, z logo DILL na froncie:) Może tutaj będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ludziska L.A.X . (dla nie wtajemniczonych nowa płyta The Game'a) 24 czerwca i jeszcze informacja ta tracklista która była w necie jest nieprawdziwa to sa oficjalne informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 17:51, kedzior141 napisał:

Spoko, już ściągam beat;] Jakby co kiedyś: (...) na gramofonach(?;]) Kermit. :P
leśniak


Hehe dwa błędy :P
Po pierwsze nie kiedyś a JUŻ ;) A po drugie nie na gramofonach bo DJ''em nie jestem, ale na produkcji owszem ;)

Steel Dogg Wow :O Już w czerwcu by była płyta :O OMFG :D Choć bym miał nie jeść parę dni to na 100% płytę kupie :D :D :D ale będzie kozaczysko uuuuu :D

____________

I tak powiem z małego doświadczenia :) Coś ok Czerwca roku ''07 zacząłem (próbowałem ? :P ) robić bity :] Jakoś to wychodziło choć jak teraz patrze to bida oj bida...no i jakoś dałem sobie spokój...co będę męczył znajomych od słuchanie tych muzycznych wypocin ;) Przerwa...długa...bodajże do Października gdzie z natchnienia zrobiłem bit (który mogliście usłyszeć na kawałku MASTAyle ;P ) No i co tu gadać był dobry i o niebo lepszy od poprzednich :] tak wiec ziomki się zajarały no i "bujakasza" :P :P :P I tak się zaczeło...każdy kolejny bit trzymał dość wysoki poziom jak na warunki jakie miałem...( i mam dotychczas... 0o ). Mija długi czas do Lutego ''08 gdzie po zrobieniu ~8 produkcji i hmmm jak by to nazwać... nie angażowaniem się Masty (bo tak jakby robie bity tylko dla Niego [ no i dla siebie ofc] ) i ogólny zastój wszystkiego (:P) Znów miałem przerwę...która trwała tym razem 2 tygodnie, aż do początku Marca...gdzie jakby to określić...dostałem "lvl up" w robieniu tego g*wna :D I od początku Marca zrobiłem 5 nowych (lepszych) bitów ! I właśnie przed chwilą skończyłem robić najlepsze dzieło jakie dotychczas udało mi się zrobić :D (dlatego też mnie natchneło do napisania tego posta ;) )
Nie chcę sie tu chwalić czy coś (lol), ale chodzi o to, że człowiek w miarę czasu uczy się robić coś, szlifuje i poznaje nowe "tricki" ! Teraz aż trudno by było zrobić coś słabego :P

Także zachęcam wszystkich beat- meakerów, początkujących raperów, o nie zniechęcanie się ;) Bo nawet jak nie wychodzi teraz to za pół roku będzie 100 razy lepsze ;)
Hehe tak teraz myślę, że za paręnaście lat spotkamy się jako czołówka Polskiego hip-hopu :) Ale by było :D pracujcie może się uda ;) pozdrawiam starych bywalców tematu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To super:) Nie zmarnuj tych bitów;) A jaki program używasz do tworzenia bitów?
Ten bit który podesłałeś nam tu zebranym;] jest niezły, ale trochę dziwnie pod niego nawijać:) Jeszcze zobaczę, albo mój kawałek będzie pod ten bit, albo pod Ostrego ''1980''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tworze w FL studio 7 :]
Trudny pod nawijkę ? Hmm może trochę ;) Ale w końcu jest wyzwanie :P

Pablo usłyszysz...ale za ile to Ci nie powiem :D Pewnie płyta będzie za pół roku ;)

Może już w przyszłym tygodni 2 kawałek będzie gotowy ;) Hmm we wtorek chata chyba wolna u Masty wiec trzeba się naprawdę sprężyć i wreszcie to skończyć :] Jak On to nazywa...8bitówy bit ;) A czemu ? usłyszycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejt "Nawracam Rapem" ;]

Całość materiału (nie licząc zwrotki Sebka w kawałku Alkomaniak) została
zarejestrowana i zmasterowana w niezależnym SprawdzTo Studio. Klimaty bardziej braggowe, ale na przemyślenia też się coś znajdzie ;] Płytka wydana po ok. półrocznej przygodzie z nagrywaniem.

Mastering : hejt
Gramofony : Dj Emuer

1. Intro
2. Nawracam Rapem
3. Lans
4. Niemy krzyk
5. Alfa i Omega feat. Ester
6. Marynarka wojenna [Skit]
7. Po co ?!
8. Szybka riposta
9. Alkomaniak feat. Sebek
10. Relax [Skit]
11.Jestem tym zawodnikiem
12. Patrzysz na mnie
13. Bierz nasz rap feat. Matus
14. Outro

http://tinyurl.com/3xmmu2

Jarajcie sie ;D Jak na pół roku Hejt zrobił przekozaka ;D
Okładka w wykonaniu Świętej Pamięci Zbanowanego JrG ;]

UWAGA!!! Jak nie możecie wejść w link podany wyżej, wejdźcie tu: http://www.hhlegnica.com/ i do działu download, a tam do LP, tam znajdziecie płyciwo ;D

20080322225707

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 22:57, NuGGet napisał:

UWAGA!!! Jak nie możecie wejść w link podany wyżej, wejdźcie tu: http://www.hhlegnica.com/
i do działu download, a tam do LP, tam znajdziecie płyciwo ;D

Bardzo chętnie, ale nie chcę się zacząć ściągać :[
Nie wiem czy to przez link czy przez serwer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2008 o 23:04, Pablo don Skowrone napisał:

Bardzo chętnie, ale nie chcę się zacząć ściągać :[
Nie wiem czy to przez link czy przez serwer...

Hejt wrzuci to pewnie gdzie indziej jeszcze, bo mówiłem mu że link nie działa. Ale w Legnicy będziesz miał (chyba) możliwość kupna płytki xD Jak Hejt to ponagrywa, to sam z nim będe łaził i wciskał to ludziom ;p
A ja tam płytki i tak zasysać nie muszę, bo dostane za free na CD od Hejta ;p A w ogóle to byłem chyba przy nagrywaniu prawie każdego kawałka, więc słyszałem na żywo (łącznie ze skitem Marynarka Wojenna w wykonaniu... no, kogoś od Hejta, jak Hejt na hhlegnica powie kto to nagrał, to tutaj to zdradze ;p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 23:08, NuGGet napisał:

> Bardzo chętnie, ale nie chcę się zacząć ściągać :[
> Nie wiem czy to przez link czy przez serwer...
Hejt wrzuci to pewnie gdzie indziej jeszcze, bo mówiłem mu że link nie działa. Ale w
Legnicy będziesz miał (chyba) możliwość kupna płytki xD Jak Hejt to ponagrywa, to sam
z nim będe łaził i wciskał to ludziom ;p
A ja tam płytki i tak zasysać nie muszę, bo dostane za free na CD od Hejta ;p A w ogóle
to byłem chyba przy nagrywaniu prawie każdego kawałka, więc słyszałem na żywo (łącznie
ze skitem Marynarka Wojenna w wykonaniu... no, kogoś od Hejta, jak Hejt na hhlegnica
powie kto to nagrał, to tutaj to zdradze ;p).

Spoko, w takim razie czekam na poprawę linku :]
Elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kto kiedyś stąd zrobił beat na motywie z "Iron Man''a" ?
Nawet nie pamiętam kto tam nawijał, ale bracik mi sie spodobał :D

I jeszcze inne pytanie. Robił/robi ktoś beaty w bardziej mrocznych/horrorcore''owych/tajemniczych klimatach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że numer ze mną nie odstaje tak bardzo od reszty numerów na tej płycie...;)
Zaraz ściągnę i przesłuchałem dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 14:18, ..::leŚniak::.. napisał:

Wiem, że płyta rozwala, właśnie dlatego chciałbym ją położyć na mojej półce.


raczej nie położysz jej na półce, bo to nielegal, a Wena chyba jej nie sprzedaje jako CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 00:18, Seqiu napisał:

Mam nadzieje że numer ze mną nie odstaje tak bardzo od reszty numerów na tej płycie...;)
Zaraz ściągnę i przesłuchałem dokładnie...

Jest git ;] Mi sie podoba Twoja zwrota ;]

A Hejt IMO zrobił wielki progress, pamiętam pierwsze kawałki, nie były złe, ale czegoś brakowało,a teraz prosze, całe LP sam sobie zmasterował, sam zrobił wszystko ;] Płytka kozak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, i chyba moge zdradzić kto odwalił ten przekozacki free w skicie Marynarka Wojenna...
Tym kimś jest... tata Hejta ;D Służył kiedyś w Marynarce Wojennej i ma stamtąd dużo rozkmin, które połączył w ten free xD Hejt nawet nie namawiał długo Big G do nagrywki... ;p Pamiętam że jak to nagrywał to ja płakałem ze śmiechu xD Miał powiedzieć jeszcze Gangstaz Streetz OG''s, ale nie chciał ;/

Aha, i kto tylko może niech ściąga płyte i ją oceni ;] Hejt prosił o oceny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować