Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2008 o 13:29, Kermit 13 napisał:

Yoyoy nareszcie :D Ściągam !!! czuję, że płyta będzie dobra ;) ;) Nugg pozdrów Hejta

Płyta mi sie bardzo podoba, masterka jest kozacko zrobiona, a skrecze i cuty robił Hejtowi Dj Emuer, typ który siedzi w Rapie od bodajże 2001 roku ;] A Hejta pozdrowie ;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i płyta przesłuchana ( nie raz ;) )
I jedziemy :]
Intro bardzo, bardzo fajne :] Pomysł z Bigim + dobry rym :]
Nawracam rapem już słyszałem jako singiel :] Aczkolwiek jak dla mnie nie jest to jeden z najlepszych kawałków...no nie wiem jakoś tak, ale wyoski poziom jest :]
Lasn...temat 100% trafiony no i w 100% sie zgadzam :) Refren bardzo mi się podoba :] Jeden z kawałków z "charakterem"
Niemy krzyk to wiadomo coś spokojnego :] Czyli nasza szara rzeczywistość i jak zwykle dobry tekst i dopasowany bit :] Aczkolwiek refren dziwnie wykonany, ale jest OK :]
A i O kozacki kawałek lekko bujający i w sam raz na jakąś małą imprezke w gronie znajomych :D To chyba najlepszy kawałek z płytki ;)
BIG G...no comment ;)
Po co ? Hmmm też taki klimatyczny kawałek, choć mi jakoś taki temat nie podchodzi :)
Szybka riposta 2 kawałek najlepszy z płytki :] Brakuje mi trochę refrenu, ale teks wypaśny i Twój styl i flow idealnie pasują do niego :]
Alkomaniak też kozak...każdy wie chyba o co chodzi :]
Relax...uuuu aaaa uuuu :P
JTZ Fajny szybki bicik i fajnie nawijasz do niego, trudno się zgubić czasem w tym tempie, a Tobie wyszło kozacko :] gz
Patrzysz na mnie też coś pod koniec na uspokojenie :) Dobre przemyślenia
Bierz nasz rap to już gorzej z bitem...coś jakoś dziwnie jakby ''mono'' :P Może troszkę wokal za głośno ;]

Podsumowując kawał dobrej roboty :] DJ ładne skreczyki porobił. Płyta trzyma wysoki poziom ! masz talent, który wypracowałeś z czasem, głos, flow wypas nie wypadasz z rytmu no i wyrabiasz z powietrzem hehe :] Troszkę brakuje mi ft. z TSM ;) I tak myślę, że na następną płytę coś pomogę, choć by jakiś bicik fajny wybierzemy :] Co tu już wiecej pisać...ocenia płytę na +4 zioo :) Jest poziom jest ;)
______

Jeszcze pytanko...macie majka dobrego...i podpinacie go gdzie ? do miksera a potem do kompa, czy jakoś inaczej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejt nie brał TSM na ft. na płytke, bo i tak już ledwo z wytrzymuje z nami nagrywki (głównie z Motywem i Omenem ;p). A co do Twoich bitów, to powiem Hejtowi że jesteś chętny na "pomoc" ;]
A co do majka... U Hejta jest podpięty tylko do kompa ;] Nie ma żadnych mikserów itp.

kedzior141
Rozwalił mnie Twój post xD xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2008 o 21:11, kedzior141 napisał:

Dobra, co ja znowu takiego powidziałem:P

Popatrz na pytanie Kermita (to o majku) i na swoją odpowiedź ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 21:13, NuGGet napisał:


> Dobra, co ja znowu takiego powidziałem:P
Popatrz na pytanie Kermita (to o majku) i na swoją odpowiedź ;p


Doooobra, każdy się może pomylić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha :) ale dalej czegoś nie kapuje :P Posiada on jakąś przejściówkę pod USB czy jak ? bo raczej koniec kabla od majka nie jest usb (zazwyczaj tzn Jack''i) hehehe :P

Aha co do bitów to raczej póóóóóźniej bo na razie robie dla nas (czyt. Masta i ja ) :P
kedzior141
LoL :P ja np. wole wieszanie w powietrzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 21:20, Kermit 13 napisał:

Aha :) ale dalej czegoś nie kapuje :P Posiada on jakąś przejściówkę pod USB czy jak ?
bo raczej koniec kabla od majka nie jest usb (zazwyczaj tzn Jack''i) hehehe :P

No no, przejściówke musisz mieć ;p Jakieś 15 zeta w Muzycznych sklepach. W niektórych majkach (droższych) masz ten kabel w zestawie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 21:27, kedzior141 napisał:

Skończ:D A Ty nagrałeś jakiś kawałek?


Jeszcze nie :] Już pisałem dość dużo razy, że na razie bawię się w produkcję bitów no i składaniem wszystkiego do kupy + bajerki różnego typu :] Skończę robić zaj*biste bity i zacznę robić kiepskie ( hahaha lol :D ) to zacznę ostro nagrywać :]

NuGGet Właśnie skołowanie mikrofony to bym problemu nie miał, ale dostanie takiej przejściówki to już byłby wiekszy problem :P Chyba trudno taką dostać hmmm no nic popytam w sklepach muzycznych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 21:49, Kermit 13 napisał:

Chyba trudno taką dostać hmmm no nic popytam
w sklepach muzycznych :]

Takie coś jest w każdym jednym sklepie muzycznym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na sto procent pewien o jaką przejściówkę Ci chodzi, ale ja jak kupiłem kiedyś majka za 5zł (xD) i miałem dużego Jacka, to przejściówkę kupiłem w takim sklepie (nie wiem jak to nazwać, ale sprzedają tam kable, anteny i takie bajery) za 2 zł chyba i działa ładnie. Więc jeśli chodzi o taką duży jack --> mały jack, to nawet nie trzeba po muzycznych szukać.

Mam dla Was taką propozycję - co Wy na to, żeby od czasu do czasu zarzucić tu jakiś temat rozmowy? Przeglądam topic już od dosyć dawna (ze dwa miesiące spokojnie będą), i z tego co widzę, to głównie rozmawia się tu o domowych nagrywkach, ewentualnie o newsach. Nie mam nic przeciwko temu, wręcz przeciwnie, to według mnie genialny pomysł (sprawdzam kawałki zazwyczaj, świetna robota!), ale jakby był jakiś temat do dyskusji, to może byłoby żywiej? W razie czego mogę zarzucać tematy, nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tego co już wylookałem to raczej nie ma (albo ciężko zdobyć ) przejściówkę do USB. Raczej chodzi tu o mini Jack''a żeby podpiąć bezpośrednio do karty dźwiękowej :] To chyba będzie nie problem dostać :]

EDIT:

..::leŚniak::..
Hmm tematów tu nie brakuje...czasem jest jakiś zastój, ale przecież forum to nie całe życie ;) Ktoś zacznie temat i sie rozkręca ;) Oczywiście nikt Ci nie broni "zarzucać tematy" :] Ale myślę, że na siłę nie ma co robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Broń Boże nic na siłę. Wiem też, że forum to nie całe życie, bo raczej mało czasu tu spędzam, ale czasami chciałbym poznać zdanie ludzi na różne nurtujące mnie pytania, więc tak napisałem. Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zarzuci tematem to moge podyskutować ;p I tak teraz siedzę w domu bo mam grypę, i oprócz grania we Flashpointa nie mam co robić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, ja też jestem chory xP

Od razu mówię, że nie śledzę tematu od powstania, więc jeśli jakiś wątek się już przewijał, to po prostu go zignorujcie/zarzućcie inny/powiedzcie (niepotrzebne skreślić). Może na początek "Co myślicie o beefach? Czy są potrzebne? Co wnoszą do świata hip-hopu?". Oczywiście wszelkie dewiacje wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beefy? Może i niektóre są ciekawe,ale na przykład The Game vs. G-unot albo Tede vs. Płomień 81 są IMO przydługie.Poza tym wydaje mi się,że beefów nie powinno być bo "hip-hop nie dzieli nas,a łączy".No ale jeśli już są beefy,to pozostaje modlić się żeby dissy były ciekawe,a nie same wyzwiska...A niestety większość jest mało rozwinięta lirycznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 22:53, razormw napisał:

Beefy? Może i niektóre są ciekawe,ale na przykład The Game vs. G-unot albo Tede vs. Płomień
81 są IMO przydługie.


Co prawda nie śledzę tego pierwszego, ale Tede vs. Płomień 81 (a właściwie teraz już tylko Onar, bo Pezet zapytany w wywiadzie powiedział, że nie łączą go z Tedem żadne relacje, tzn. negatywne chyba też nie) przedłuża się strasznie i według mnie już trochę na siłę. Pierwsze kawałki śledziłem z zapartym tchem, były punche, akcja, atmosfera (swoją drogą byłem tym zajarany po uszy), myślałem, że na 3 koronach się to skończy. Tym bardziej, że w "Śliskim parkiecie" nie ma nic nowego, a kolejne dwa dissy to już według mnie głupota, bo jak można komuś odpowiadać (bo na tym to chyba polega, na odbijaniu argumentów?) nie słuchając go? Olej Onara było według mnie dziwne. Aż nie wiem jak to określić. To jest na pewno jakaś nowość w polskich beefach, ale wolałbym raczej rewolucje w innych aspektach rapu.

>Poza tym wydaje mi się,że beefów nie powinno być bo "hip-hop nie

Dnia 23.03.2008 o 22:53, razormw napisał:

dzieli nas,a łączy".


Racja, ale IMO lepsze jest to, niż jakby się mieli ustawiać. A zresztą póki jest to przedstawianie argumentów, a nie wyzwiska, to według mnie nie ma w tym nic złego (no, prawie nic).

>No ale jeśli już są beefy,to pozostaje modlić się żeby dissy były

Dnia 23.03.2008 o 22:53, razormw napisał:

ciekawe,a nie same wyzwiska...A niestety większość jest mało rozwinięta lirycznie :/


Dokładnie, nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować