Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Tak se przed chwilą słucham Tedego i se przypomniałem,że miał być teledysk do Mordo ty moja xD chyba w listopadzie..i mam pytanie,zrobił go Tedzik w końcu czy nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 19:35, razormw napisał:

Tak se przed chwilą słucham Tedego i se przypomniałem,że miał być teledysk do Mordo ty
moja xD chyba w listopadzie..i mam pytanie,zrobił go Tedzik w końcu czy nie? :D

Nie zrobił ;p Zapowiadał wszystko,a nie wyszło nic poza kawałkiem Mordo Ty Moja ;p A poza tym "Tede to lamus" jak to sam siebie nazwał w Operacji Tuning xD

BTW: Czerwonacka Masakra Wódką Żołądkową przekozak ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wywiad gdzie mówił,że jest ch**em :D ale lamus to on jest jak mówi,że coś zrobi a nie robi tego :/ Pewnie większe zainteresowanie wokół diss''u chciał zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 19:44, razormw napisał:

Widziałem wywiad gdzie mówił,że jest ch**em :D ale lamus to on jest jak mówi,że coś zrobi
a nie robi tego :/ Pewnie większe zainteresowanie wokół diss''u chciał zrobić...


Ja nie lubię słuchać Tedego:] Raz go widziałem w jakimś centrum, spory grubasek z niego:D
A co do płyty na melanż polecam donguralesko manewry mixtape:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2008 o 20:10, kedzior141 napisał:

Ja nie lubię słuchać Tedego:] Raz go widziałem w jakimś centrum, spory grubasek z niego:D

W końcu jest w GTW, a to do czegoś zobowiązuje ;p Tam tylko najwięksi ;p

Dnia 27.03.2008 o 20:10, kedzior141 napisał:

A co do płyty na melanż polecam donguralesko manewry mixtape:]

Pisałem już o Manewrach ;] Ale na melanż i tak Drewnianej Małpy Rock lepszy ;p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 19:41, NuGGet napisał:

BTW: Czerwonacka Masakra Wódką Żołądkową przekozak ;D


Oryginał już do mnie leci :D Zajebisty materiał.
Nie wiem co macie do Tedego :P Dla mnie jest jednym z czołówki rapu w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:12, MastAlol napisał:

Oryginał już do mnie leci :D Zajebisty materiał.

Ja od ziomka pożyczyłem. Jak dla mnie cała płytka kopie odbyt ;D Każdy kawałek kozak, i nawet Galon który był mi wcześniej obojętny, to po tej płytce go polubiłem ;] Chociaż ta płyta to nielegal, ale i tak mi sie nie chce ściągać ;p

Dnia 27.03.2008 o 20:12, MastAlol napisał:

Nie wiem co macie do Tedego :P Dla mnie jest jednym z czołówki rapu w Polsce.

Ja tam do niego nic nie mam, ale lubię z niego brechtać ;p
Tak z ciekawości, ile Tede ma już lat? Coś koło trzydziestki chyba? Zastanawiam sie jak on będzie sie zachował jak będzie miał dajmy na to 40 pare lat ;p Nie wyobrażam sobie takiego typa krzyczącego sziiiieeee xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Nugg, jak się obżera całymi dniami w chińskich knajpkach to tak się wygląda;)
Teraz słucham właśnie manewrów, ehh:D
A Czerwonacka Masakra Wódką Żołądkową będzie można dostać jeszcze za jakiś czas? Czy to taki gorący materiał, i się szybko wyczerpie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2008 o 20:25, kedzior141 napisał:

A Czerwonacka Masakra Wódką Żołądkową będzie można dostać jeszcze za jakiś czas?
Czy to taki gorący materiał, i się szybko wyczerpie?

To jest nielegal, możesz to z neta zassać. Ramona nie wydaje na razie nic na legalu. Chociaż jeśli chcesz to możesz kupić jego płyty na Allegro, jeśli chcesz mieć w pudełku, z okładką itp, ale możesz to LEGALNIE ściągnąć z neta; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:25, kedzior141 napisał:

A Czerwonacka Masakra Wódką Żołądkową będzie można dostać jeszcze za jakiś czas? Czy to taki gorący materiał, i się szybko wyczerpie?

Watpie. Wystawili wczoraj w godzinach poludniowych (albo rano, nie wiem, jak przyszedlem z budy to juz maila mialem), sprzedali 53, wystawili 60...
http://allegro.pl/item335992178_ramona23_galon_czerwonacka_masakra_wodka_zol. html - tu jest 7/10
http://allegro.pl/item335692399_ramona_23_galon_czerwonacka_masakra_wodka_zo.h tml- a tu 0/10
;)

Linki oczywiscie polamalo... usuncie spacje

PS: Nugg: czyli pierwszy legal od R23 to bedzie "Uliczny flowklor", ktory ma wyjsc jakos w wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:16, NuGGet napisał:

> Nie wiem co macie do Tedego :P Dla mnie jest jednym z czołówki rapu w Polsce.
Ja tam do niego nic nie mam, ale lubię z niego brechtać ;p
Tak z ciekawości, ile Tede ma już lat? Coś koło trzydziestki chyba? Zastanawiam sie jak
on będzie sie zachował jak będzie miał dajmy na to 40 pare lat ;p Nie wyobrażam sobie
takiego typa krzyczącego sziiiieeee xD


Hmmmmmm, ciekawe :) Pewnie już nie będzie nawijał. Ja sobie nie wyobrażam za to, że kiedyś porzucę rap i ten styl życia :] W sumie przy takim życiu jak do teraz, to do 40 dociągnać będzie ciężko.

---> kedzior141, nie przesadzaj, bimber ma, ale nie jest źle :P W sumie to mam podobny (w sumie zawsze byłem duży <lol>), a teraz dochodzi jeszcze mięsień piwny dosyć dobrze rozwinięty :D
Co do płytki Ramony, to nie wiadomo jak to będzie, ale 20 zeta teraz wydać to chyba nie majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:33, MastAlol napisał:

Hmmmmmm, ciekawe :) Pewnie już nie będzie nawijał. Ja sobie nie wyobrażam za to, że kiedyś
porzucę rap i ten styl życia :] W sumie przy takim życiu jak do teraz, to do 40 dociągnać
będzie ciężko.

Ja ostatnio rozkminiam co ja będę robił jak bede miał 70 lat xD Jakoś nie wyobrażam sobie dziadka o lasce, w szerokich spodniach i bluzie z kapturem xD W każdym razie hardkorowo by to wyglądało ;p

Łyda aka. Damian ;] >
Chyba tak, ale kawałek Uliczny Flowklor jest na Czerwonackiej Masakrze już ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęliście gadać o wieku.Jaki jest jakiś najstarszy raper o którym wciąż głośno ?
A co do Tedego - Dr.Dre ma 43 lata i nagrywa płyte :p To czemu Tede by nie mógł ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:35, NuGGet napisał:

Jakoś nie wyobrażam sobie dziadka o lasce, w szerokich spodniach i bluzie z kapturem xD W każdym razie hardkorowo by to wyglądało ;p

O lasce?! Bedziesz sie podpieral kijem baseballowym :)

Dnia 27.03.2008 o 20:35, NuGGet napisał:

Łyda aka. Damian ;] >

Ha! Teraz ''czeba'' sie doczolgac do WT jak najszybciej i ustawic Łyda ;] I bedzie kozak

Dnia 27.03.2008 o 20:35, NuGGet napisał:

Chyba tak, ale kawałek Uliczny Flowklor jest na Czerwonackiej Masakrze już ;]

No wlasnie... ale cos tam wczoraj na rapdumie (bodajze) wyczytalem, ze wyjdzie plyta o takim tytule... I ze RY oglosil konkurs na bity.

razor: Ice-T cos kolo 50 bedzie mial... a ostatni album wydal w 2006 bodaj, wiec mozna powiedziec, ze "nagrywa". @down: no wlasnie ;) A w Polsce najstarszy raper, o ktorym jeszcze czasem cos slychac to chyba bedzie... tak, tak- Liroy ;)


Nugg: ja tez, ani jednego posta tam nie napisalem, ale watki o CMWŻ i WSRH (Wyższa szkoła bla bla od S-H i Słonia) sledze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:38, razormw napisał:

Zaczęliście gadać o wieku.Jaki jest jakiś najstarszy raper o którym wciąż głośno ?
A co do Tedego - Dr.Dre ma 43 lata i nagrywa płyte :p To czemu Tede by nie mógł ? :D

Ale w USA to nawet Ice T gra jeszcze koncerty, a ma coś chyba ponad 50 lat ;p W Polsce Rap nie jest jeszcze taki stary żeby byli tacy starzy Raperzy ;]

Łyda >
Na Rapdumie rzadko jestem, mam tam konto tylko po to żeby dostawać info o nowych nielegalach ;] Ale chyba zaczne też tam pisać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2008 o 20:52, Damian14BO napisał:

PS: a Hejcior ma jakies konto tutaj jeszcze czy mu wszystkie bandziory pobanowali?

Na wszystkie ban ;p Ale Hejt czuwa ;p Jak wydaje coś nowego to tutaj wstawiam a Hejt czeka na opinie od "stałych bywalców" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:59, NuGGet napisał:

Na wszystkie ban ;p Ale Hejt czuwa ;p Jak wydaje coś nowego to tutaj wstawiam a Hejt czeka na opinie od "stałych bywalców" ;]

To Ty sie pilnuj, bo jakis lacznik gram.pl <-> TSM (PRL) musi byc! ;)

Tak a propos... probowalismy rozkminic ostatnio z Nuggetem co to znaczy ''gauge'', no i nic nie rozkminilismy :/
Chodzi o m.in. wers Snoopa z "Deep Cover"
What you wanna do? (What you wanna do?)
I got the gauge, a uzi, and my mother****in twenty-two
*

Chodzi o to: http://en.wikipedia.org/wiki/Gauge_(bore_diameter)?


*- bo za obcojezyczne bluzgi tez mozna dostac po lapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować